-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
oo, kolejna dobra dusza wypatrzyla Misia :loveu: Alekso - a gdyby się ktoś znalazł, kto przygarnie Miska - myslisz, ze wlasciciel odda go bez problemu? Skupmy sie teraz na oglaszaniu, plakatowaniu. Mogę wysłać chętnym plakat na emaila :cool3:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Z tego co wiem - nikt nie próbował :roll: Widziałam, ze w "Metrze" (chyba ) Paluch przedstawia po 2 psiaki. -
Świetnie PAROS! A czyj tam mail dalas?
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[I]Dziewczyny jesli wysyłacie do znajomych wirtualne kartki to prosze wyslijcie tą [URL="http://animalia.pl/choinka.php"][COLOR=#ff6600]http://animalia.pl/choinka.php[/COLOR][/URL] ubieramy po swojemu choinke [/I] [I]Za kazda kartke przekazuja 10g karmy dla schroniska. A jesli nie wysyłacie wirtualnych kartek to moze czas wysłac?[/I] -
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak dają - bierz! Na pewno nie zmarnują się w Twoich rękach ;) Matko, jacy wszyscy bohaci:crazyeye: Jakies rozmnożenie pięniedzy w tym Śremie było czy cuś :evil_lol:
-
Nareszcie!!! Nareszcie można się cieszyć:multi::multi::multi::multi: :laola::laola: Neigh, pamiętam jak dziś jak nie chciałaś zapeszyć i w tajemnicy zaczynałaś walkę o BEJA. Pamiętam Twoje obawy, myślałaś, że porywasz się z motyką na słońce... JESTEŚ WIELKA!!!!!! Czego nie tkniesz - znika wkrótce z Twojego podpisu :p CIeszę się ogromnie BEJEM! Jeju, jak to się szybko potoczyło :crazyeye: Myślałam, że trochę trudniej będzie szczerze mówiąc, ale przy takiej kumulacji pozytywnej energii jaka się tu na wątku połączyła - nie mogło być inaczej! BEJUTKU - życie dla Ciebie dopiero się zaczyna! Niech Ci się cudownie wiedzie:loveu::loveu::loveu: No i obowiązkowy karniaczek :popcorn:
-
Coś ma z oczami???
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Alekso - wystarczy ze cofniesz sie do 1 strony i przeczytasz wstep. Mniej wiecej bedziesz wiedziala o co chodzi na tym watku. -
Już chyba po akcji przerzutowej winno być :roll: Czekamy :cool3:
-
Alekso, a co wet powiedział o wieku Miśka?
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zapraszam na wątek MELI z Węgrowa :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9115187#post9115187[/URL] -
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]"Nie pamiętam, czy składałyśmy życzenia świąteczne :) życzymy zdrowych i pogodnych świąt, dużo zdrowia i pogody ducha :) U nas był "mały" wypadek, ale już sytuacja jest opanowana. W piątek Mela tak szalała na spacerku (zawsze szaleje), że bardzo nieprzyjemnie rozcięła sobie nóżkę, a dokładnie w prawe przedniej łapce poduszkę (nie wiem czy tak to sie nazywa). Wpadła do domu, obleciała kuchnię, pokój rodziców, zahaczyła o łóżko mamy, potem pognała na górę, wpadła na moje łóżko i z powrotem zbiegła na dół. Słowo honoru, wyglądało jakbyśmy kogoś zamordowali i takiego krwawiącego ciągali po całym domu! Teraz Mela ma opatrunek i nosi go bardzo dumnie :) na szczęście nie ma pokusy aby go zdejmować. Przemywam łapkę rumiankiem, Mela wylizuje i robimy zgrabną bambułę ;) Tylko skończyły sie spacerki i siku musi robić na ogródku. Może za kilka dni wyjdziemy na jakiś normalny spacer, ale jak nóżka będzie już porządnie zagojona. Do świąt się zagoi :)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mela jako biedna i pokrzywdzona, nauczyła sie świetnie wyłudzać od nas różne jedzonka, bo jak to odmówić choremu?! Wczoraj wsunęła pikantne fistaszki, potem jaśki śniadaniowe z nadzieniem kokosowym, a od taty pakę herbatników. Dzisiaj kończy drugie wędzone ucho... Ale z niej słodka dziewczynka ;)"[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE]
-
Nie wygląda to dobrze...kolejny niechciany spadek ( pies oczywiście, bo z przejęciem działki nie ma problemu :angryy: )
-
:evil_lol: Się będzie działo:evil_lol: A my od rana trzymamy kciuki za powodzenie akcji:thumbs:
-
Bezdomna bernardynka z Białobrzegów MA DOM.. s. 42.. !
Mośka replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Pewnie, ze się cieszymy :loveu: Tara Święta spędzi w SWOIM domku ;) -
:-o ale tempo :crazyeye: Super! Bejutek i cala ekipa towarzysząca :lol: spedza Świeta w swoich domach :loveu:
-
[quote name='alekso']Właściciel chce znać miejsce pobytu psa, bo "pies jest jego pamiątką"....[/quote] Słucham??? Jaką pamiątką! :angryy: A pamięta,żeby go karmic??? Poczekaj, bo sie zgubilam - wlasciciel Miśka zmarł. I co dalej?
-
powiesiłąm plakaty w mojej okolicy! Oby komuś stopniało serce na święta.. A tak przy okazji, Alekso - wlasciciej wyda psa od reki? Misiek nie ma nawet książeczki zdrowia, on był kiedykolwiek szczepiony?
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Podejrzewam, ze sie troche przemieszczają... Ja tam bede w Wigilię, rozejrzę się -
tu mieszka Misiek: [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2342/budagf5.jpg[/IMG]
-
Słuchajcie! Misiek jest obecnie w następującej sytuacji: wlasciciel posesji chce sprzedac teren - o psa sie wogole nie martwi... Miśka dokarmia sąsiadka. Powiedziała Alekso, że robi się zimno i on się cały trzęsie :shake: Ma strasznie dziurawą budę, zapewne bez słomy... (ma nową ale bidulek traktuje ją jak obcą i nie chce wchodzic...) [FONT=Arial]Alekso, w jakich okolicach jest Misiek?[/FONT]
-
Ooo, podpisik wklejony ;) Plakat wydrukowany, w weekend porozwieszam w swojej okolicy. KOmu jeszcze plakacik, komu? Moze jakis domek wypatrzy Misia :placz:
-
Wracam z wątku Frodo - ja jestem za przkazaniem Bejowej nadwyzki dla Miki opiekujacej sie Frodo.