Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Hm, Alekso, wypadlam z obiegu - pliz napisz mi czy rozmawialas z wlascicielem i na czym stanelo.:roll:
  2. Oj, nie było mnie kilka dni, a tu jakos tak się "zakotłowało". Alekso - mam tylko 1 pytanie: czy dzwoniłaś do Pana Jacka???
  3. justyna - dotarly do mnie szlaczki... Czy domek widzial zdjecia jamiorka? czy w razie co moge im pokazac ten watek?
  4. [quote name='hanek']Jutro bladym świtem moja siostra i jej TZ jadą do Warszawy, a teraz moja siostra jest w Katowicach i za jakąś godzinę może odebrać psa ze schroniska. Rozmawiałam już z maciaszkiem, pies by u nas przenocował i jutro byłby przed południem w Wawie.[/quote] W takim razie wyciagajcie psiaka! Nie ma co czekac!
  5. dziewczyny - ugadujcie sie z kako80 bo u nas ciagle brak wiesci. A mozecie powiedziec cos wiecej o tym domu w Radosci??? Bo nie ukrywam - wpadlam na pomysl podmiany domow i wtedy transport nie bylby potrzebny... Czy dom w Radosci ma ogrod? Nasz Misiek jest psem ogrodowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=99351&page=15[/URL] Co myslicie :roll:?
  6. Na razie kiepsko -nie mamy info z wizyty przedadopcyjnej...
  7. Ktos moze pojechac jutro lub pojutrze z Wwy do katowic jako asysta??
  8. [quote name='jusstyna85']pomóżcie mi szukać transportu i os do wizyty...[/quote] do jakiej wizyty? w Radości? Bo mieszkam blisko :roll: Sprawa transportu Miska rozstrzygnie się pewnie dzis. Wyslijcie Alekso na PW telefony do Was, na wszelki wypadek. A Będzin jest oddalony 10 km od Katowic.
  9. Transport prawdopodobnie da się załatwić, chodzi tylko o pomoc z psem...
  10. Kto się nudzi w najblizszy weekend i pomoze Alekso przewiźć Miska do nowego domu???
  11. Kto się przejedzie z Alekso z Warszawy do Będzina pod Katowicami w najbliższy weekend? Chodzi o dom dla tego psa: [URL]http://fundacja-emir.org/cudze/brodnomisiek.htm[/URL]
  12. [quote name='alekso']oby się udało i oby ktoś mi chciał pomóc namówić Miśka na samochód...[/quote] Rozmawialam z Hanią - Hania mówi, że najbezpieczniej byłoby wsadzić Go do klatki. Tylko skąd klatka?
  13. [quote name='alekso']Słuchajcie, bardzo potrzebny jest ktoś, to może w weekend, pójechać ze mną z Wawy do Będzina - ok 10 km od Katowic. Piesek, który mieszka sam na opuszczonym przez włąsciciela terenie, ma szansę na dom!!!!! Ma szansę na nowy dom, dzisiaj lub jutro nowy dom zostanie sprawdzony, o czym piszemy poniżej... A JA SOBIE NIE PORADZĘ SAMA Z PSEM! PIESIO BOI SIĘ SAMOCHODÓW, NIE WEJDZIE SAM DO NIEGO!!!!!!! TRZEBA BĘDZIE MU POMÓC.... ja nie mam doświadczenia....[/quote] Kto w najbliższy weekend może pomóc???????
  14. zostawiłam im karme, ale one uciekaja na widok zblizajacego się czlowieka :placz:
  15. Dzieki Bouvik - jakby co -odezwiemy się. Chodzi o dzielnicę GRODZIEC.
  16. Jedna z nich ma 12 lat, a druga byla na dogo ostatnio 9.12... Widzialam w Wegrowie te 2 psy na rondzie... 2 dni ich nie bylo, 3-ciego sie pojawily. Mlody juz nie kuleje, jedyny pozytyw, ktorego sie dopatrzylam.
  17. Alekso - dogadałaś się z jotką? da radę zrobic przedadopcyjną
  18. Wszystkim, którzy sprawili, że BEJ zaczął życie od nowa życzę RADOSNYCH ŚWIĄT!Oby radość z narodzenia była ciągle nowa i by wynikała ze świątecznego spotkania z kimś wciąż żywym i działającym... [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3806/bombkaxi0.jpg[/IMG]
  19. Wizyta jest konieczna 27 lub 28.12... Czas goni..a domek CZEKA!!! Prosze pomóżcie!:roll:
  20. Cieszę się ;) A tymczasem: [CENTER][SIZE=4]Radosnych Świąt!!! Oby radość z narodzenia była ciągle nowa i[/SIZE] [SIZE=4]by wynikała ze świątecznego spotkania [/SIZE] [SIZE=4]z kimś wciąż żywym i działąjącym...[/SIZE] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2097/aniolekid4.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. Radosnych Świąt!!! Oby radość z narodzenia była ciągle nowa i by wynikała ze świątecznego spotkania z kimś wciąż żywym i działąjącym...
×
×
  • Create New...