-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Nie wiem co inni sądzą, ale może czas zmienić miasto na inne niż Warszawa, przynajmniej w części ogłoszeń?Ta okazała się bardzo nieprzychylna psiakom :( Niestety nie są w typie, ani nie miniaturki, chyba nie podbiją serc Warszawiaków. Niestety u nas nie jest najlepiej psiaki bardzo męczą moją sunię, ta bardzo się stresuje, nie wiem jak długo damy radę, nie mogę jej przez wiele miesięcy trzymać w zamknięciu. Trochę podłamała mnie ta sytuacja :(
-
i jeszcze trochę zdjęć piesków, może ktoś chciałby zrobić im ogłoszenie i wykorzystać jakieś, miśki będą bardzo wdzięczne ;) https://naforum.zapodaj.net/d4b62e8345ac.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/14b43e18bde5.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/158e473b5c04.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/8754e2efd54e.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/64939421b012.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/b1225b46ef7a.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/c739545ea8c7.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/4560e4e6cb47.jpg.html
-
Dziękuję Ellig, ja to taka mało techniczna jestem. Mazurek to przylepka, przychodzi tuli się, rozdaje całuski, spojrzenie ma niczym spaniel. Lubi drzemać na sofie i nad ranem wciska się na przytulanki do łóżka Pączuś nie jest tak przymilny, ale też jest bardzo sympatyczny woli spać na podłodze, ale lubi mieć człowieka blisko dlatego często kładzie się przy nogach. Mi z charakteru z całej trójki najbardziej podpasował Pączuś, mąż zakochany jest w Mazurku. No co kto lubi, mam psiaka dla każdego ;)
-
troszkę zdjęć chłopaków, niestety sprzęt mam słaby i zdjęcia takie sobie, najlepiej jak śpią bo one ciągle w ruchu i rozmazane wychodzą. https://naforum.zapodaj.net/8fefbf8fbf88.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/8c0aab89be87.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/c03fec1ce969.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/2567d77f67c9.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/5532b1ea3002.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/8c61ca6ba3cb.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/c139a25ff375.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/4f3ff90fd4b7.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/6e5a452e82d6.jpg.html No i jeszcze zdjęcia poodkręcały się :(
-
Niestety nie jest dobrze :( Chłopakom zaczynają hormony buzować i molestują moją sunię, ona waży niecałe 3 kg, dobierając się do niej, skacząc, podgryzając robią jej krzywdę. Moja suńka jest bardzo zastresowana tą sytuacją, a ja boję się, że ją połamią. Bardzo proszę o intensywne ogłaszanie psiaków, udostępnianie na Facebook, im więcej osób zobaczy chłopaków tym większa szansa na dom. Sytuacją jest bardzo trudna...
-
Dzieciaki zaliczyły pierwszy spacer :) Najstraszniejsza była klatka schodowa, na dworze początkowo niepewne, ale szybko rozmerdały się. Na szeleczkach szły ładnie, Pączek zaliczył swoje pierwsze psipsi na smyczy. Żywo interesowały się otoczeniem, nie bały się ruchu ulicznego, przywitała z kolegą, zaczepiały przechodniów, wyglądały na bardzo z siebie zadowolone :)
-
Miśki wyjątkowo grzeczne (bo one zawsze grzeczniejsze były) od kiedy Andrucik wyjechał, widać kto podburzał braci do rozrabiania ;) Świetne psiaki cała trójka fajna, każdy trochę inny. Wczoraj cały dzień chodziłam jak otumaniona, straszna pustka nastała kiedy Andrucik pojechał. Go zawsze wszędzie było pełno, ciągle łapek pracował jak tu narozrabiać z przerwą na ciumkanie kostki. Dziś dochodzę do siebie, im dłużej psiaki u mnie tym boleśnjejsze późniejsze rozstanie :(
-
Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji
seramarias replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Robin ;(