Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Zrobiłabym jeszcze na Radom i Łódź tylk nie wiem czy olx mi nie odrzuci tylu ogłoszeń dla tego samego psa. Dopiero uczę się tam poruszać :/
  2. One bardzo dobrze wiedzą co to znaczy "nie wolno" wystarczy np. jak któryś zasłonę złapie spojrzeć i powiedzieć "nie wolno" a puszcza i udaje skruchę, tylko pokusy są dla nich większe, żeby nie spróbować znowu :/
  3. Odciągam i mówię "nie wolno" i to działa na chwilę :/ One podgryzają ją zabawowo , ale też próbóją kopulować. Myślałam , że w tym wieku to za małe, ale widać hormonu już robią swoje :(
  4. Czy ktoś mógłby zrobić im wydarzenie/ogłoszenie na FB ? Nie wiem może to moja wina, że nikt ich nie chce bo zdjęcia kiepskie :(
  5. Nie wiem co inni sądzą, ale może czas zmienić miasto na inne niż Warszawa, przynajmniej w części ogłoszeń?Ta okazała się bardzo nieprzychylna psiakom :( Niestety nie są w typie, ani nie miniaturki, chyba nie podbiją serc Warszawiaków. Niestety u nas nie jest najlepiej psiaki bardzo męczą moją sunię, ta bardzo się stresuje, nie wiem jak długo damy radę, nie mogę jej przez wiele miesięcy trzymać w zamknięciu. Trochę podłamała mnie ta sytuacja :(
  6. Dziękuję Ellig :) Wie ktoś czy są jakiekolwiek zapytania o psiaki?
  7. Zrobiłam ogłoszenia na olx na Pruszków i gumtree na Warszawę.
  8. i jeszcze trochę zdjęć piesków, może ktoś chciałby zrobić im ogłoszenie i wykorzystać jakieś, miśki będą bardzo wdzięczne ;) https://naforum.zapodaj.net/d4b62e8345ac.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/14b43e18bde5.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/158e473b5c04.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/8754e2efd54e.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/64939421b012.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/b1225b46ef7a.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/c739545ea8c7.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/4560e4e6cb47.jpg.html
  9. Dziś pisała do mnie Basia, prosiła, żeby przekazać, że niestety z uwagi na awarie komputera nie jest w stanie zaglądać na dogo. Bardzo dziękuje Jo37 za poświęcony czas i wizytę dla Mazurka w Żyrardowie.
  10. Łatwo pokochać psa idealnego, ale trzeba mieć wielkie serce , żeby pokochać psa, który nie jest doskonały i nie zachowuje się tak jakbyśmy chcieli. Jestem pełna podziwu dla Pani, moim zdaniem Abi trafiła na doskonały dom i wspaniałych opiekunów.
  11. Dziękuję Ellig, ja to taka mało techniczna jestem. Mazurek to przylepka, przychodzi tuli się, rozdaje całuski, spojrzenie ma niczym spaniel. Lubi drzemać na sofie i nad ranem wciska się na przytulanki do łóżka Pączuś nie jest tak przymilny, ale też jest bardzo sympatyczny woli spać na podłodze, ale lubi mieć człowieka blisko dlatego często kładzie się przy nogach. Mi z charakteru z całej trójki najbardziej podpasował Pączuś, mąż zakochany jest w Mazurku. No co kto lubi, mam psiaka dla każdego ;)
  12. troszkę zdjęć chłopaków, niestety sprzęt mam słaby i zdjęcia takie sobie, najlepiej jak śpią bo one ciągle w ruchu i rozmazane wychodzą. https://naforum.zapodaj.net/8fefbf8fbf88.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/8c0aab89be87.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/c03fec1ce969.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/2567d77f67c9.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/5532b1ea3002.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/8c61ca6ba3cb.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/c139a25ff375.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/4f3ff90fd4b7.jpg.html https://naforum.zapodaj.net/6e5a452e82d6.jpg.html No i jeszcze zdjęcia poodkręcały się :(
  13. Niestety nie jest dobrze :( Chłopakom zaczynają hormony buzować i molestują moją sunię, ona waży niecałe 3 kg, dobierając się do niej, skacząc, podgryzając robią jej krzywdę. Moja suńka jest bardzo zastresowana tą sytuacją, a ja boję się, że ją połamią. Bardzo proszę o intensywne ogłaszanie psiaków, udostępnianie na Facebook, im więcej osób zobaczy chłopaków tym większa szansa na dom. Sytuacją jest bardzo trudna...
  14. korzystając z okazji, że udało się odpalić komputer, wstawiam faktury Faktury za transport : https://naforum.zapodaj.net/b71f626b7889.jpg.html Spalanie : https://naforum.zapodaj.net/c2db22649b64.jpg.html
  15. Z niecierpliwością czekam na wynik wizyty :) Szkota, że pani, która dzwoniła o Pączka nie zadzwoniła chociażby po to, żeby powiedzieć, że jednak rezygnuje z adopcji.
  16. Tak właśnie robimy, mają rozłożone trzy / cztery podkłady jeden przy drugim w przedpokoju, to miejsce wybrały pierwszego dnia. Korzystają z nich wielokrotnie, ale one są spore i dużo sikają, jak jestem pracy czasem rozszarpią jeden.
  17. Wcześniej Basia zamówiła im 100, część kupiłam ja, niestety maluchy sporo produkują, nie ma rady, taniej podkład kupić niż wymieniać podłogę :( Naszczęście w 99 % trafiają. Dlatego powtarzam, czas psiaki do własnych domów ;) Tylko "tych" tel. brak...
  18. Dla 2 szczylków, dotychczasowy przerób 17 podkładów dziennie nie licząc tych rozerwanych na strzępy ; )
  19. Dzieciaki zaliczyły pierwszy spacer :) Najstraszniejsza była klatka schodowa, na dworze początkowo niepewne, ale szybko rozmerdały się. Na szeleczkach szły ładnie, Pączek zaliczył swoje pierwsze psipsi na smyczy. Żywo interesowały się otoczeniem, nie bały się ruchu ulicznego, przywitała z kolegą, zaczepiały przechodniów, wyglądały na bardzo z siebie zadowolone :)
  20. Za transport Andrucika wyszło 350 zł, niestety mamy auto w bęzynie, a do Wrocławia kupa kilometrów. Fakturę wstawię jak tylko uda mi się ogarnäć komputer, który coś się włączyć nie chce :(
  21. Miśki wyjątkowo grzeczne (bo one zawsze grzeczniejsze były) od kiedy Andrucik wyjechał, widać kto podburzał braci do rozrabiania ;) Świetne psiaki cała trójka fajna, każdy trochę inny. Wczoraj cały dzień chodziłam jak otumaniona, straszna pustka nastała kiedy Andrucik pojechał. Go zawsze wszędzie było pełno, ciągle łapek pracował jak tu narozrabiać z przerwą na ciumkanie kostki. Dziś dochodzę do siebie, im dłużej psiaki u mnie tym boleśnjejsze późniejsze rozstanie :(
  22. Pewnie się rozkręca dopiero w nowym domku pajacyk mały :)
  23. Plac do pilnowania idealny dla Mazurka, zaliże niechcianego gościa na śmierć ;)
×
×
  • Create New...