Jump to content
Dogomania

seramarias

Members
  • Posts

    1480
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by seramarias

  1. Nie wiem, czy uda mi się jutro zajrzeć, a chciałabym, żeby wszystko działało jak należy
  2. Czy mogę poprosić o przetestowanie linku ?
  3. Dziękuję zaraz wkleję :)
  4. Wstawiłam w pierwszym poście informacje dot. postu rozliczeniowego i link , chociaż nie wiem czy dokładnie o taki rodzaj linku chodziło :/
  5. Przelałam 152 zł - zwrot za weterynarza
  6. Nie no zupełnie inną sunia, widać zaciekawienie i bystrość w oczkach :)
  7. Bardzo fajna suczka,młoda, delikatna, bez agresji, zachowuje czystość. Smyczkę z czasem opanuje. Ona chyba już się nauciekała, widać, że szukała bezpiecznego miejsca, początkowo, na posesję przychodziła z doskoku, z czasem jak zobaczyła, że nic jej nie grozi została na stałe i zamieszkała w tej szopie. Oczywiście porządne szelki są niezbędne, koniecznie trzeba jej kupić, mi na odległość byłoby ciężko trafić z rozmiarem, może uda Ci się w Białym dostać, a jak nie to zamów przez Internet.
  8. Nie ma jak terapia zbiorowa :)
  9. Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na fotki szczęśliwej suni z antenką w górze. Kochana sunia, wykąpana, pachnąca, w ciepełku, na mięciutkim. Zjadła coś czy ją ze stresu zablokowało?
  10. Przerosło Panią, koty sikające na łóżko dają popalić, szkoda tylko suni, nic nie zawiniła biedaczka,a odbiło się na niej :(
  11. Jutro przeleję środki na pokrycie paragonu za weta, a co z kosztami podróży?
  12. Córka dumna, że w wybranej przez nie obróżce sunia chodzi, no i smycz czarna :)
  13. Dobre wieści, widać, że przestraszona bardzo. Myślałam, że ona taka jamnikowata będzie, a tu niespodzianka. Promyczek przyszedł przywitać koleżankę :)
  14. A co wet powiedział?
  15. Już powinni być
  16. Dziękuję :)
  17. To byłaby chyba najszybsza adopcja w historii dogomani ;)
  18. Nic mi na ten temat nie wiadomo. Sunia miała ogłoszenia, ale jako znaleziona...
  19. To takie niesprawiedliwe, tyle lat niedoli i teraz, kiedy była szansa na lepsze życie...Ale odeszła w godziwych warunkach, nie umierał sama w zimnej budzie, na brudnych szmatach... Biegaj sunieczko za tęczowym mostem [*]
  20. Tak, Pan mówił o tych kleszczach, dlatego jak pisał, że ona tak ciągle w tej szopie leży, bałam się czy babeszjozy nie ma. Dobrze, że dziś ją wet obejży, może biedulka cierpi bo boli ją, może gorączkuje.
  21. Chyba czeka ją remont pyszczka, bo Pan mówił, że ma problem z jedzeniem suchej karmy. Biedna jeszczs nie wie, że czeka ją odprawa weterynaryjna, jeden z największych psich koszmarów.
  22. Z tej perspektywy wygląda na maleństwo
×
×
  • Create New...