Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. [COLOR=Red][B]:loveu:ulka[/B][COLOR=Black] :loveu:, wczoraj moj niewiemczycijuzmowilemkochanie-maz ;), poinformowal mnie o twojej wplacie 50 zlotych na leczenie frodziowej nogi; baaaaardzo dziekujemy :Rose: i przepraszamy, ze tak pozno :oops:[/COLOR][/COLOR]
  2. spij dobrze borysku
  3. nie, nie mowila ze to dziwne; za to bardzo szybko zabierala raczki :evil_lol: moim zdaniem za bardzo sie za niego zabrala, ale potem odpuscila i powiedziala, ze na razie nie bedzie mozliwa gimnastyka tylko trzeba sie skupic na masowaniu; frodzio te nozke coraz bardziej opuszcza i juz nia delikatnie dotyka do ziemi, niestety nie spodem, tylko jakby powloczy, ale moze to dobre na poczatek? nawet sie nie mam z kim skonsultowac bo nasza pani doktor jest zagramanica i nie mozna do niej zadzwonic; ale niedlugo (za tydzien) wraca i wtedy wszystkiego sie dowiem;
  4. male pieski szukaja domkow
  5. czyli pozostaja nam dobre mysli i kciuki :kciuki::kciuki::kciuki:
  6. [quote name='oktawia6']ma się dobrze ale nadal jest bezdomna i nikt się nią nie interesuje do adopcji?:-( a jest szansa na nowe zdjęcia Bułeczki z wizyty Murkowej?[/quote] no jak to oktawio? przeciez mala jedzie do niemiec do dt!
  7. tak, bylismy wczoraj na cwiczeniach; frodzio dwa razy chcial ugryzc pania rehabilitantke; nie moglam go poznac; moze za mocno go przyciskala; jak ja go masuje to nic nie mowi; wlasnie jestesmy po polgodzinnym masazu domowym; frodzio drzemal prawie caly czas; bedziemy codziennie cwiczyc w domu; jutro na 9:10 jedziemy do lecznicy; frodzio bardzo sie w lecznicy spina; w domu jest bardzio rozluzniony i moze dlatego go mniej boli;
  8. i bedzie z nimi jakis kontakt? zeby ciotki mogly spac spokojnie :roll:
  9. [quote name='psiara1996']niektórzy chca ( ja) ale jednak: 1. naszczęście tosikowi się poprawiło i go narazie nie usypiamy 2. nie mogę mieć 2 psów[/quote] niech tosik zyje z wami dlugo i szczesliwie; milek na pewno wczesniej czy pozniej znajdzie dom;
  10. [quote name='oktawia6']Nowy deszczowy dzień wita Aresa[/quote] ale przynajmniej cieplo; i czekamy na zdjecia
  11. wyrecze isabel i podniose malucha
  12. [quote name='ElzaMilicz']Zamiast Miłka do gazety poszedł inny psiak, którego nawiasem mówiąc opisałam, zrobiłam zdjęcia i ogłoszenia. Pani po prostu ubłagała w redakcji by zmienili plan. :-o To nieporozumienie, a ja się zastanawiałam dlaczego nie dzwonią telefony. Dostaną ostrzeżenie w poniedziałek. :cool3:[/quote] elza zlituj sie nad nimi i daj im szanse na rehabilitacje ;)
  13. [quote name='MonikaP']Nie było mnie cały dzień, jutro będzie podobnie....w poniedziałek zobaczę, co u Rinusia. Jest już na stronie schroniska, wierzę,że przyniesie mu to szczęście.[/quote] ja tez calutki dzien bylam dzis w pracy, ale jutro mam wolne wiec bede podrzucac maluszka; oby ktos go wypatrzyl na stronie schroniska;
  14. [B]margo[/B], przepraszam za offa, ale juz nie moge, musze to napisac; jak patrze na zdjecie z twojego avatara to mi sie ryczec chce; tak wlasnie wygladal moj rysio; co zobacze twoj wpis to sie najpierw zachlysne, ze ktos ma zdjecie mojego kota, a potem... szkoda gadac :-(
  15. podziwiamy, ale coz mozemy zrobic... w poniedzialek bede na rehabilitacji z moim frodziem na ksiazecej to powiesze zdjecie z numerem telefonu; moze ktos go dojrzy bidaka jednego...
  16. rybciu mala, nikt tu do ciebie nie zajrzal od wczoraj? :-(
  17. [quote name='auraa']obserwując Aresa w trakcie robienia zdjęć doszłam do wniosku, że on ma za mało ruchu.[/quote] ano wlasnie :cool1: na smyczy tez mozna psa zmeczyc; godzine, poltorej chodzenia, co dla czlowiek decydujacego sie na psa nie powinno byc niczym nadzwyczajnym, mogloby wystarczyc (plus inne wyjscia 'toaletowe'); ogrodek tez moze go znudzci i wtedy ucieknie... kurza stopa, co tu z malym zrobic...:roll:
  18. czy ona jakos daje sobie rade...? nawet sobie nie chce wyobrazac co teraz przezywa...:-(
  19. [quote name='Isabel']Czy tę obróżkę miał Frodzio po raz pierwszy? Jeżeli tak, to bardzo możliwe, że jest uczulony na jakiś jej składnik.[/quote] tak, mial pierwszy raz; mysle, ze to moze byc nie tyle uczulenie co lekkie podraznienie juz i tak podraznionej po operacji skory; poczekam, az sie wszystko zagoi i sprobuje jeszcze raz;
×
×
  • Create New...