-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
dzis juz pozno sie robi, moze jutro sie czegos dowiemy; tymczasem dobranoc przystojniaczku; moze domek juz zalatwiony, a ty nawet nie wiesz o tym, ze tam husky czeka, zeby sie bawic z toba w ogrodku :p -
malgosiu, chodzi? on zasuwa tak, ze czasem musze leciec za nim, zeby nadazyc i nie szarpnac go za smycz niechcacy wyglada to doslownie tak: :painting:
-
w sumie by sie dalo; ale chyba musze pozyczyc kamere bo z tego mojego aparatu to zobaczycie tyle co na tych poprzednich czyli nic; a opisowo to frodzio sobie tak radzi, ze wcale tych tylnych nozek nie uzywa :shake: i to jest najwiekszy problem bo jemu latwej na dwoch przednich, niz walczyc z bolem i korzystac z tylnych... juz sie smialismy z arkiem, ze po drugiej operacji bedziemy mu przywiazywc cos ciezkiego na wysokosci nerek, zeby go dociazyc i zeby mu nie bylo tak latwo podniesc tylu :cool3:
-
uwaga na male potrzebujace pieski!
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
co tam slychac? jak przebiegaja rozmowy? bo nam juz kciuki odpadaja od sciskania ;) -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
czyli czekamy; oby rozmowy przebiegly pomyslnie -
przyjmuja, ale mnie to nie ratuje bo ja pracuje na zmiany (musze zmienic te robote, serio) i czasem jestem w pracy do 22:00... a poza tym pani doktor to robi 'po godzinach' wiec ciezko sie wpasowac bo teoretycznie konczy o 21 ale czesto wychodzi z kliniki o 24...
-
jesli ta pani ktora sie nim chwilowo zajela ma inne zwierzeta to moze dobrze y bylo zapytac ja jak na nie reaguje? czy lubi/toleruje koty? w jakim mniej wiecej jest wieku? jak sie ma do dzieci? to moze pomoc podjac komus decyzje
-
male pieski szukaja domkow!
-
tak, na szczescie sie goi; dzis pani doktor polecila mietolic noge przy kazdej sposobnosci wiec bede mietolic, i tak mietolilam zeby rozmasowac, ale nie bylam pewna czy dobrze robie :roll: na pole bedziemy teraz chodzic co drugi dzien; czyli jutro mamy przerwe i dopiero w sobote na 11 jedziemy; do tej pory bylo 6 sesji, a powinnismy jeszcze wg pani doktor pociagnac to ok dwa tygodnie, co drugi dzien; urlop mi sie konczy wiec nie wiem jak to wszystko zgrac...; no nic, moze jakos sie uda;
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
eliza, co tam z tym domkiem? ma byc tymczasowy czy staly? husky lagodny? bo jak lagodny to powinny sie dogadac; jak miłkowi bedzie dobrze u tych ludzi to nie bedzie uciekal, bo po co? 1.60 siatki powinno wystarczyc; moze tylko trzeba by bylo pomyslec o kastracji, bo do suki to i 5 metrow przeskoczy ;) -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
kakadu replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
w gore malenstwo, dawno mnie tu nie bylo; dobrze, ze kocio juz bezpieczny ;) -
potrzeba matka wynalazkow; wynalezlismy 'pędzloterapie'; nie bylo jak frodka drapciowac palcem, bo to delikatna skorka wiec znalazlam w kuferku nieuzywany miekki pedzelek do pudru i robie frodziowi masaze pedzlem ;) delikatnie przy okazji usuwam mu martwy naskorek, a frodziowi tak dobrze, ze az oczy zamyka i lezy spokojnie; musi go tam wszystko swedziec okropnie, a nie moze sam sobie siegnac jezorem; dzis na nastepnym spotkaniu z pania doktor zapytam czy nie mozna by tego czyms posmarowac bo strasznie sucha i napieta ta skorka na kolanku; ale szew wyglada b. ladnie, nie jest zaczerwieniony; w nocy frodzio torche plakal ze zlosci bo go swedzialo, a nic nie mogl z tym zrobc; dzis nie chce chodzic po tej sniegowej brei; oby pogoda szybko sie poprawila;
-
ach, no to fantastycznie :multi: a co sie stanie jesli przez dluzszy czas nikt jej nie zechce? czy bedziecie monitorowac jej losy?
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
to ten husky jest pewnie zblizony gabarytowo :roll:; moze lepiej by bylo najpierw sprawdzic jak sie maja do siebie? tylko, ze to moze byc trudne jesli domek jest dalej... -
wlasciwie to one sa.... obie zgiete :roll: tylko, ze ta poprawiona jest zgieta normalnie, a ta druga do srodka; ale na pierwszy rzut oka roznicy nie widac za bardzo; tej naprawianej nie dalo sie wyprostowac bo nie starczylo wiezadel, czy innych sciegien; wiec jest zgieta; nie przeszkadza mu w kazdym razie;
-
nie wiem czy on sie da rade przytulic do innego psa; widac, ze jest taki troche niedotykalski, pewnie nie przyzwyczajony do tego; jaka szkoda, ze nie udalo ci sie go ubrac; ma takie mizerne futerko; kurcze, jestem coraz bardziej zla na te babe co go oddala, choc staram sie ja jakos wytlumaczyc...; ale oddac taka mizerote do schronu, to trzeba serca nie miec :shake:
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
oj, widze, ze nie pisze :hmmmm:, pewnie nie moze; jestem pewna, ze jak tylko to bedzie mozliwe udzieli w miare sil wszystkich informacji -
[quote name='maggiejan']Marto, a czy po zdjęciu opatrunku Frodzio chodzi na tej nóżce?[/quote] :shake: nie, nie chodzi; na wieczornym spacerku czyli przed chwileczka doslownie, robiac siku delikatnie, czubeczkiem jakby sie na niej podparl, bo podnosil te druga, ale arek mowi, ze tylko dotknal ziemi; ciezko stwierdzic bo jest bardzo duzo sniegu jak na koniec marca, ale raczej faktycznie nie stanal na niej jak nalezy; ale to pierwsze godziny bez opatrunku wiec nie ma co za duzo wymagac; moze go jeszcze boli i dlatego; potem jak przestanie to moze najpierw niechcacy, a potem swiadomie zacznie jej uzywac; ale dluga droga przed nami bo widze, ze mu chodzenie na dwoch przednich nie sprawia zadnego problemu wiec trzeba go bedzie nauczyc uzywac tych naprawionych...
-
ja tez mam taka nadzieje; na pewno bedziemy robic i te druga nozke, bo mialam na poczatku mieszane uczucia i watpilam w sens tego przedsiewziecia; teraz mysle, ze nawet taka zmiana jest satysfakcjonujaca;
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
wyslalam smsa, moze tosia zaraz zajrzy i cos napisze;