-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
tu bylo drugi raz to samo bo mi kot wlazl na biurko i cos poprzyciskal :)
-
a to frodzik z kolezanka murka, ktora troche sie wzdrygnela, skoczyla do gory i sie odgryzla, a ja akurat cyknelam zdjecie: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7267/p5220217wj7.jpg[/IMG]
-
tylko chcialam dac znac, ze jest nowy komorkowy bazarek na frodzia; skromny, ale moze ktos sie skusi :roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10193459#post10193459[/url] a to frodzio sluchajacy glosu zaganiacza (pieknie spiewa ten ptaszek, moj kolega stwierdzil, ze to paganini wsrod ptakow): [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/5633/p5220218ii6.jpg[/IMG]
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']...Kakadu... Co słychac u Okrunia? ;)[/quote] a dobrze wszystko, dziekuje ;) -
maluszki pokazuja sie na pierwszej stronce!!!
-
dobranoc piesku...
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
wysylam pw -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
kakadu replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
ponownie blagam o kontakt maupa4 :modla:, bo te psy-maskotki juz czekaja tyle czasu, a ona sie nie odzywa, lavinia obiecala przekazac prosbe bezposrednio przy spotkaniu i dalej nic :shake: -
dzis boze cialo, wiec dla rozluznienia i przeciez nie off topic :evil_lol:: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/931/116024688631319428960d7yc2.jpg[/IMG]
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
paskudna pogoda, ale wyjdz milku napierwsza stronke -
wawa, kasztanoworudy, bardzo grzeczny piesek MA DOMEK!!!
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
oto kolejny list od pani magdy: [I][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Dodatkowo dzisiaj mam problem, gdyż dzisiaj w nocy „kasztanek” został zabrany przez sprzątaczkę i jej znajomego,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]wieczorem chcę się dowiedzieć dokąd go zabrali, przez telefon nie mogę się z ta Panią dogadać. Podobno będzie miała dobrze, że ten pan mieszka przy Rakowieckiej róg Puławskiej, blisko Morskiego Oka, że będzie z nim chodził tam na spacery. Mimo wszystko chcę koniecznie sprawdzić dom i pana. Jeśli coś mi się nie spodoba, to psa zabiorę z powrotem.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] i nastepny :) [I][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Navy][FONT=Arial]Dowiedziałam się, że piesek jest w dobrych rękach, rozmawiałam z panem, który go przygarnął, zrobił na mnie pozytywne wrażenie.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Navy][FONT=Arial]Mam obiecane umówienie się na kawę, i zobaczenie gdzie dokładnie mieszka.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][I][COLOR=Navy]Powiedziałam, że jakby poszło coś nie tak, to pieska ma oddać z powrotem do mnie, nigdzie indziej.[/COLOR][/I][/FONT][/SIZE][/FONT] [COLOR=Black]czyli moi drodzy wyglada na to, ze historia szczesliwie sie zakonczyla wlasciwie sama :) :multi: ale zobaczcie jeszcze jaki z kasztanka pieknotek: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2971/piesekmagdy001xw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8861/piesekmagdy002bx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7669/piesekmagdy004ba7.jpg[/IMG] [/COLOR] -
w sumie duzo nie wazy, jakies moze 6 i pol kilo; i juz sie zaprawilam w noszeniu, czasem nawet jedna reka daje rade, jak mi druga potrzebna, zeby sie podrapac ;) ale faktycznie musze go popedzic troche, bo sie rozleniwil okrutnie; a jeszcze, bo podziekowalam cioci madzi, a ciocia [B]czarok[/B] wylicytowala maskotki za 15, a wplacila tez 50 zlotych, wiec jej tez sle podziekowania :loveu: i w ogole to wam wszystkim dziekuje :kiss_2:
-
wlasnie wrocilismy z frodziem ze spotkania z MTJL czyli po prostu ciocia madzia, ktora wylicytowala na bazarku ksiazke za 35 zlotych, a wreczyla nam [B][COLOR=Red]50,00!!! [/COLOR][/B][COLOR=Black]bardzo, bardzo dziekujemy!!! :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/COLOR]
-
[quote name='Isabel']Chciałam tylko sprawdzić, czy wpłynęła moja druga wpłata z bazarku. Jest![/quote] wczoraj siedzielismy z arkiem i uzupelnialismy ;)
-
wydaje mi sie, ze to raczej kwestia temperatury; dzis bylo tylko 15 stopni i frodzik grzal po parku, az milo bylo popatrzec; na koniec spaceru ganial za kolka po miekkiej trawce w krolikarni, az sie balam, ze nas pan ochroniarz pogoni, ze bezczescimy zielen (w naszym kraju trawniki ciagle jeszcze nie sa dla ludzi :cool3:) dzwonilam i umowilam sie na wyjecie implantow na poniedzialek; potem rozmawialam z pania doktor i ona powiedziala, ze po wyjeciu bedziemy robic zabiegi z laserem; w poniedzialek beda robione zdjecia rtg zeby sprawdzic czy mozna juz wyjac druty i gwozdzie; wiaze sie to niestety znowu z sedacja; biedny frodzin; oby mu to pomoglo;
-
[quote name='Isabel']A gdzie jest ta lista wpłat, którą mamy sprawdzić?[/quote] rozliczenie jest na stronie 59; rozliczenie to chyba zle slowo, raczej wplaty i koszty; nie moge sie zebrac, zeby cokolwiek podsumowac :roll:
-
:angryy:frodzik jakos sie rozleniwil; chyba jest dla niego za goraco; co i rusz kladzie sie na chodniku i musze go nosic; chyba zaczne wychodzic na ten najdluzszy spacer wczesniej, zeby bylo jeszcze chlodno; dzis bylismy w ptasim azylu zawiezc mlodego golebia, ktorego znalazlam na boisku szkolnym i potempojechalismy nad wisle; kola biegala, a frodzio caly czas lezal; sprobuje sie umowic na srode do dra janickiego bo juz minie 4 tygodnie od dnia zagiecia i zszycia tej dziury w nodze; czas tak szybko leci; jutro zadzwonie na ksiazeca; zaraz tez napisze do pani doktor, zeby popytac czy mozna bedzie po wyjeciu implantow zaczac cwiczyc; moze uda mi sie namowic pania od rehabilitacji, zeby przyjezdzala prywatnie do mnie do domu; z tym polem nie wyszlo, bo to trzeba rozbic systematycznie, nie mozna tak z doskoku, a ja tak pracuje, ze zabic sie mozna; wydaje mi sie zreszta, ze cwiczenia bardziej by sie przydaly; probuje uzbierac jeszcze troche pieniazkow zanim przedsiewzme jakas akcje, bo moje zasoby skromne; zrobilam dwa bazarki, dzis dostalam jeszcze dwa telefony od tesciow do sprzedania, moze ktos kupi; przy okazji dziekuje za udzial w moich bazarkach, dziekuje za chojnosc [B]czarok[/B], ktora wplacila za 3 maskotki 50 zlotych; mam nadzieje, ze kolejne bazarki to nie bedzie naduzycie :roll: musze podopisywac do wplat koszty wysylki, zeby byla klarowna sytuacja ile faktycznie do mnie wplynelo; juz zaczelam wpisywac na biezaco koszty transportu, a uzupelnie poprzednie wkrotce; strasznie duzo spraw mam na glowie i troche sie gubie; jesli ktos wplacil, a go nie ma na liscie - blagam o info; jesli ktos wplacil inna kwote - tez prosze o sprostowanie (dzis juz jeden blad odkrylam i poprawilam sama); do tego to cholerne dogo raz dziala, raz nie, nigdy nie wiem kiedy sie uda pozdrawiam wszystkich, ktorzy tu zagladaja :kiss_2:
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martynia&Pusio'][URL]http://img179.imageshack.us/img179/3793/p101025jacu3pk8.jpg[/URL] To jest cuudne :loveu::loveu::loveu: . Moze zrobic banerek? Jakis nowszy .. to ludzie moze beda wpadac na ten watek jak zauwaza w podpisach cos nowego ..[/quote] zrobic, zrobic, oczywiscie! bardzo prosimy :loveu: -
wawa, kasztanoworudy, bardzo grzeczny piesek MA DOMEK!!!
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
maly kasztanek nie jest u mnie (juz by sie nie zmiescil ;), jak przytargalam dzis golebia to tz malo nie zemdlal ;), trzeci pies odpada) piesek jest u mojej znajomej na terenie firmy; jakos tam mu sie zyje, nie przymiera glodem, ale prawdziwy domek by sie przydal; kasztanek wyglada naprawde bardzo oryginalnie z tym swoim umaszczeniem, moze komus wpadnie w oko :) pani magda obiecala w przyszlym tygodniu zdjecia wiec podoklejam na poczatku :) -
wawa, kasztanoworudy, bardzo grzeczny piesek MA DOMEK!!!
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
tak, tak walczymy o pokazanie sie na pierwszej stronce; a nuz ktos sie zainteresuje...? -
[quote name='rotek_']Piki ma się zdecydowanie lepiej...już śmiga na spacerze:cool3: jest podejrzenie ze to kręgosłup powodował cierpienie u psa, więc najprawdopodobniej nie będziemy musieli przeprowadzać operacji na nóżki[/quote] czyli dobre wiesci :multi: oby bylo jak najlepiej :lol:
-
[quote name='Zmysł']Udało się dotrzeć do dogo. Cały czas pokazuje "puste strony"[/quote] oj, tak, ja juz jestem tym zmeczona, bo nigdy nie wiem kiedy sie uda.... do tego chyba ciagle nic nie wiadomo czemu tak sie dzieje?
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
ciocia kakadu chociaz podrzuci :roll: -
wawa, kasztanoworudy, bardzo grzeczny piesek MA DOMEK!!!
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
no wlasnie... wyglada na to, ze nikt :-( -
hop, hooop, male pieseczki sie przypominaja!!!