Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. ...........................................
  2. i jak tam? spokoj wzgledny z tz-em? ponawiam pytanie - czy on pracuje w wawie? mozna sie z nim jakos umowic na odbior tej karmy dla dramatka? bo zawiezc do halinowa nie dam rady niestety...
  3. [quote name='wanda szostek']No i jak wygląda sytuacja. Ja pomóc nie mogę. Siedzę w Siedlcach, ale mogę spytać męża czy nie wziąłby na płatne DT.[/quote] ojej, jakby wzial to by sie odciazylo dif, a pare zlotych juz jest, a bedzie pewnie wiecej; czy taki platny dt to chodzi o hotel za dobe czy wylacznie koszty utrzymania w sensie jedzenie i ew. pomoc medyczna?
  4. ok, wplata na milka wyroznione allegro: [B]chita :loveu: - 20 zlotych[/B] (06.03) dzis (06.03) kaja555 przedluzy za to ogloszenie na 12 dni, czyli do 17.03 i [COLOR=DarkRed]zostanie 8 zlotych; [/COLOR][COLOR=Black]do ktorego za dwa tygodnie sie cos dorzuci i bedzie na kolejne 12 dni; bardzo dziekuje wszystkim zainteresowanym i zapraszam do wspolpracy jesli ktos moze sobie finansowo na to pozwolic; milek ma juz [B]979 wyswietlen[/B] i [B]jednego obserwatora [/B]mam nadzieje, ze to nie zadne z nas bo to niepotrzebna nadzieja dla kaja555, ktora opiekuje sie ogloszeniem i dla nas wszystkich :roll: [/COLOR]
  5. [B]dif koniecznie dawaj znac co sie bedzie dzialo po poludniu...[/B] stowe juz masz plus 6 kilo zarcia ode mnie to juz jest jakis argument dla tz-a -nienajmocniejsza karta przetargowa moze, ale zawsze cos; gdzie maz pracuje? w wawie? moj tak wiec moglby gdzies podrzucic te karme; ale to dopiero ew. w poniedzialek cholerka... co tu zrobic, do diabla...
  6. [quote name='mimiś']moge jedynie zaoferować 100zł ,jeśli to cos pomoże:shake:[/quote] rany, stowa to cala kupa kasy, jak ma nie pomoc? dif dawaj numer konta!
  7. [quote name='kaja555']psom z Legionowa często pomagała Emir - jest fundacją, może coś poradzą jak pomóc tym dzikusom z lasu? Do Emir Marto można wysłać PW z opisem sytuacji, ja niestety nie wiem dokłandnie nawet gdzie te lasy[/quote] dzieki dziewczyny za podpowiedzi, poki co psy sie rozplynely; jak pojawia sie znowu, napisze do emir;
  8. [quote name='Ulka18']Wspaniale wiadomosci :multi: Dziekujemy Fundacji SFORA za tak wielka pomoc dla Frodziaka :Rose: Frodziowe bazarki bedziemy pilnie sledzic i podnosic, zeby zebrac jak najwiecej pieniązkow. Kakadu, a czy wstepnie wiadomo kiedy moze byc ta operacja?[/quote] prawde mowiac to operacja moze byc juz nawet... w przyszla srode :mdleje:
  9. niesmialo przypominam, ze [B]milka mozna wspomoc 'wykopujac' go sms-em[/B] w gore w ogloszeniach na adopcje.org (koszt ok. 2 zlotych) [COLOR=Blue]Chesz pomóc temu zwierzakowi? - wykop go na pierwsze miejsce na liście zwierząt do adopcji w danym województwie, a jego szansę na znalezienie domu znacznie wzrosną! Wystarczy wysłać SMS o treści: [B]TC.WYG.24824[/B] na numer: [B]72068[/B] koszt sms: 2 zł + VAT. Uwaga!: miejsce na liście jest tylko jedno, wykopany zwierzak będzie na pierwszym miejscu tylko do czasu, gdy nie zostanie wykopany przez innego zwierzaka z tego samego województwa. Dochód z wykopywanka zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom.[/COLOR] [COLOR=Black][B]oraz kontaktujac sie z kaja555 na pw [/B]w sprawie wplaty (12 zl na 2 tygodnie) na przedluzenie wyroznionego allegro, ktore mu zrobila jakis czas temu i ze swoich srodkow wyroznia (a ma spore zobowiazania finansowe wzgledem kotow zakladowych, ktore karmi, sterylizuje, szczepi i leczy na wlasny koszt od dlugiego czasu) wielkie podziekowania dla chita, ktora zaoferowala juz pomoc finansowa w tej sprawie; kazde kolejne 12 zlotych to nastepne dwa tygodnie 'na widoku' do tej pory allegro milka odwiedzilo 630 osob; ze swej strony chce poinformowac, ze niestety nie bylo nawet pol telefonu, smsa, ani maila w sprawie psa;[/COLOR]
  10. chyba mam dobre wiesci :) nic nie jest jeszcze na 100% przesadzone, bo dopiero w poniedzialek bede rozmawiac z pania, ktora jest na ksiazecej odpowiedzialna za pomoc zwierzetom, ale fundacja sfora zdecydowala sie pomoc frodziowi i sfinansuje operacje; oczywiscie dla mnie to bedzie sprawa honorowa, zeby te pieniadze oddac (chociaz nie jest to warunek finansowania), ale pomyslalam, ze bede po prostu robic na te fundacje bazarki; to mi chyba wolno, nie? robic bazarki dla potrzebujacych psow, ktore sa pod opieka fundacji? i tak wlasnie zrobie; zrewanzuje sie fundacji, (ktora bierze pod uwage fakt, ze [B]frodzik/okruszek jest psem ze schroniska[/B]) za dobre serce i po prostu tak jak moge, bede jej pomagac; bede tez wplacac jakas kwote miesiecznie, ale bazarki przyspiesza splate; mam troche fantow do zlicytowania; wplaty beda kierowane bezposrednio na konto sfory z dopiskiem [B]"od okruszka"[/B], zeby bylo wiadomo; jesli ktos bedzie chcial cos wplacic pozabazarkowo, to bede bardzo wdzieczna i tez poprosze o taki dopisek w tytule wplaty i dodatkowo info na pw, bo musze kontrolowac stan honorowego zadluzenia; wiem, ze to i tak zajmie dlugie miesiace, ale tym bardziej chce wszystko miec pod kontrola; wyc mi sie chce ze szczescia, ze ktos wyciagnal do nas reke i pomoze biednemu frodzikowi w powrocie do zdrowia; zapraszam was na bazarki na rzecz fundacji sfora ktore mam nadzieje, juz niedlugo rusza pelna para; a ja ide rozgrzewac frodziowa noge bo tak przykazala pani doktor od dra janickiego (dzis z nia rozmawialam); 3 razy dziennie rozgrzewanie termoforem (tz z szalenstwem w oczach jezdzi wlasnie po miescie i szuka szklepu z termoforami :evil_lol:) i rozciaganie i naciaganie i masowanie 24 h na dobe, zeby przed operacja jak najlepiej noge przygotowac; trzymajcie kciuki, zeby sie wszystko udalo bo ja jeszcze nie bardzo moge w to uwierzyc; terra, dzieki za propozycje; gdyby nie sfora musialabym chyba faktycznie nauczyc sie jak sie prowadzi blog :-o
  11. malenka slodka [B]poziomka[/B] czeka na dom w mielcu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/poziomka-ii-z-mielca-przepiekne-malenstwo-domku-gdzie-jestes-37964/[/url]
  12. niestety, dostalam odpowiedz, ze nie moge tak zrobic... no to trudno; mod podpowiedzial mi, ze mozna zrobic bazarek na miau i podlinkowac, ale to by bylo troche glupio bo ja nawet tam nie jestem zarejestrowana, a rejestrowac sie zeby wykorzystac forum dla takich celow to by bylo nieladnie; no to klops; nie mam tez organizacji, ktora zrobi dla mnie cegielki, a ryzykowac nie bede :shake:
  13. [quote name='terra']Czytam i czytam i tak sobie myślę, że co nie zakazane to dozwolone;) Kakadu, jest taki dział "off topic" i tam kto chce pisze o czym chce. Ty możesz założyć watek pomocowy dla Frodzia i podlinkować w podpisie. To moje zdanie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f38/"]Off Topic - Dogomania Forum[/URL][/quote] terra, dzieki za pomysl, ale mysle, ze jednak zapytam czy tak mozna bo sie narobie i mi skasuja watek i jeszcze zbanuja za jakas dywersje, i nie bede miala z wami zadnego kontaktu; wtedy bedzie naprawde problem, bo poki co chociaz mozemy tu knuc razem,a jak zostane sama to na calej linii...
  14. napisalam pw do tengusi - moze ona odpowie :roll:
  15. dzieki kaja :) zaraz napisze pw do tengusi (cholera, widze, ze nasza oktawia zbanowana - ciekawe czym podpadla... oktawio odzywaj sie bodaj na maila jakbys miala jakies pomysly - [email][email protected][/email]); na watku o zmianie regulaminu zapytalam zgodnie z sugestia maggiejan: [COLOR=Blue][I]mam psa z mielca, ktory przyjechal do mnie na dt, ale po dlugim czasie szukania mu domu zostal na zawsze; nie mam wiec mozliwosci robienia bazarkow - przyjelam to do wiadomosci; niedawno pojawila sie szansa na zoperowanie drugiej nogi, ale nie mam na to srodkow; po pierwszej akcji zbierania pieniazkow na bazarkach (pierwsza operacja) pozostala mi masa fantow od przyjaciol i znajomych i tu pytanie: [B]czy wystawienie zdjec tych przedmiotow na watku okruszka/frodka, zrobienie tam aukcji i zalaczenie linku np. w podpisie bedzie zgodne z regulaminem? [/B]operacja, a potem rehabilitacja to bardzo kosztowne przedsiewziecia, watkiem interesuje sie zaledwie pare osob, ciezko nam bedzie uzbierac znaczaca kwote, natomiast aukcjami moze ktos sie zainteresuje; nie chce prosic po prostu o pieniadze; chcialabym dac ludziom pomagajacym chocby i jakies male przedmioty w zamian za ich pomoc; operacja pomoglaby frodziowi w powrocie do w miare normalnego zycia, bo teraz ciezko mu chodzic; oto jego watek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/mc-okruszek-zamieszkal-na-stale-u-kakadu-zdj-25-33-zbieramy-na-operacje-rozl-str-59-a-84356/"]Mc-Okruszek zamieszkal na stale u Kakadu-zdj.25,33,ZBIERAMY NA OPERACJE-rozl.str.59[/URL][/I][/COLOR] [COLOR=Black]ale jakos tez nie ma odpowiedzi...; moze skopiuje to i wysle na pw do pianki? czy do kogo mam pisac? jak myslicie? bo margo w ogole nie odpowiada; nikt nie odpowiada :shake:[/COLOR]
  16. ech, poczytalam watek o propzycjach zmian regulaminu i widze, ze nie ma szans na cokolwiek; frodzik nie jest bezdomny; co ja mam teraz robic? kredytu to mi juz zaden bank nie da :shake:; [B]ktos cos wspomnial o cegielkach? ktos p[/B][B]odobno robi aukcje cegielkowe na allegro?[/B] ulka, to ty pisalas? bo ja mam takie cienkie polaczenie z netem, ze kazda zmiana strony trwa wieki i nie mam sily szukac :-(
  17. czy ktos z was ma doswiadczenie w czekaniu na odpowiedz? pisaliscie kiedys do jakiegos admina? jak dlugo to moze potrwac?
  18. [quote name='kaja555']o kurcze super! A jak się Misiek zgubił?[/quote] podobno po prostu sobie pobiegl i przebiegl 5 kilometrow; moze i tak ale czemu nie potrafil wrocic i utknal u nas? to pozostanie tajemnica... napisalam maila z prosba o zakup adresownika i preparatu p. kleszczowego; nic wiecej nie moge zrobic; a te psy co na toffika napadly w lesie, zagryzly dzis niedaleko mojego domu sarne :placz::placz::placz::placz::placz: wiem, ze to one, a zwlaszcza jeden ten duzy bo go pare metrow od tego miejsca widzialam jak sie podkradal, a jak mnie zobaczyl to uciekl; a sarna miala wyjedzona dziure; jak widze takie rzeczy to przestaje byc wyrozumiala dla dzikich psow, a jeszcze mniej dla ludzi skazujacych je na taki los :angryy::angryy::angryy: nie wiem co zrobic, do kogo sie zwrocic o pomoc, trzeba te psy odlowic (w sensie zlapac) bo bedzie nieszczescie :-(
  19. mi sie dwa razy to samo wkleilo...
  20. [quote name='masienka']:flaming::wallbash::grab: tytulem komentarza... szczescia Borucku :p[/quote] masienko, z calym szcunkiem, ale wieszasz sie zbyt pochopnie ;) oni przyznali, ze boruc ich przerosl; byl zbyt duzy, zbyt zywiolowy, nie dawali sobie z nim rady i poszukali pomocy; znalezli najlepsza jaka mogli - wasza; z bledow jaki popelnili wyciagneli wnioski; chca miec psa i wiedza juz jakiego; na pewno znajda tu u nas na dogo psa mniejszego, spokojnego, ktory bedzie szukal domu; na pewno nie warto marnowa ich potencjalnego domu bo to sa ludzie dobrzy, tylko biorac swojego pierwszego psa popelnili mase bledow i nie przemysleli tematu; mimo to nie skrzywdzili go przeciez, zadbali za naszym posrednictwem o dobry dom dla niego; zapewne teraz za nim bardzo tesknia, ale oddali go dla jego dobra; zbyt pozno, ale jednak krytycznie ocenili swoje mozliwosci; jestem przekonana, ze beda dobrym domem dla spokojnego, sredniej wielkosci pieska, ktory akurat bedzie w wielkiej potrzebie; wtedy ucieszymy sie, ze chca mu dac dom; ja bym ich nie skreslala; kazdy moze palnac glupote, ale nie kazdy potrafi sie do tego przyznac; boruc byl synem wiejskiego psa i malamutki; i tak mial szczescie, ze trafil do nich, a nie na lancuch; teraz jest w domu chyba idealnym, wszyscy sa szczesliwi, a wiec to nie byla smutna historia;
  21. kurcze, ciagle nie ma wiesci... kaja, a tobie odpowiedzieli?
  22. no to wyglada na to, ze wszystko dobrze sie skonczylo :multi: zona znajomego napisala do mnie: [I]Pani Marto, Boruc już pojechał :( z Sambo doskonale się dogadali, jakby się od zawsze znali :) tak jakby i jednemu i drugiemu psu do szczęścia był potrzebny ten drugi. zabawom w śniegu nie było końca. cudownie było na nich patrzeć. tak jakoś lżej na sercu, że będzie dobrze :) dziękuję bardzo za pomoc. proszę wszelkie informacje o pieskach do wzięcia przesyłać, napewno pomogę rozesłać wici, a być może któryś trafi do nas :) pozdrawiamy, Edyta[/I]
  23. [B]nie, nie przedluzac!!!![/B] tofik jak sie okazalo nazywa sie misiek i dzis zadzwonila do mnie jego wlascicielka :crazyeye:; znalazla ogloszenie w necie i do tego ogloszenie w sklepie, ktore powiesilismy tydzien temu; tak wiec misiek[B] wrocil juz do swojego domku[/B]; troche pusto bez niego; bardzo wam dziekuje za okazana pomoc, [B]elza[/B] - dziekuje za ofiarowany dt, [B]kaja555[/B] i [B]erazm[/B] - dziekuje za ogloszenia; [COLOR=Red][B]wszystkim wam dziekuje[/B][/COLOR] - jestescie kochane; jesli moge prosic -[B] powyrzucajcie te ogloszenia, ktore zrobilyscie, nie ma co zabierac miejsca innym pieskom[/B]; do zobaczenia na innych watkach :bye:
  24. [quote name='Erazm']Moje stado tez madre choc rozpuszczone jak..., kiedy zobacza lub uslysza bazanty to mopge sobie wolac i wolac:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Malemu znow przybyl gap...[/quote] [B]erazm [/B]podaj prosze na pw nr konta to podrzuce ci najpierw 12 zlotych, a potem znowu 12 to by juz bylo na kolejne tygodnie wyroznienia... nie mozesz placic za wszystko, twoja pomoc w ogloszeniu juz jest bezcenna :loveu: (cholera musze te serduszka wywalac w podziece bo mi sie nie chce szukac caluskow :evil_lol:)
  25. [SIZE=4]kochani, wasze usilne starania, aby przekonac mnie, ze nic nie da sie zrobic, ze milka zadna sila nie jest w stanie uratowac[COLOR=Black] odniosly wlasnie skutek; zaraziliscie mnie watkowym pesymizmem absolutnym; nie jestem w stanie dluzej wierzyc w powodzenie czegokolwiek, walczac jednoczesnie z waszym czarnowidztwem, a do krucjat przylaczac sie nie zamierzam; widze, ze mi nie pomozecie,[/COLOR] wiec nie tracac czasu na przekonywanie was do wspolpracy, zrobie to co powinnam zrobic juz dawno - bede dzialac na wlasna reke; jesli beda jakies efekty poinformuje was niezwlocznie bo wierze w wasze dobre intencje; pozdrawiam was[/SIZE] kakadu wszelkie ew. uwagi i zale prosze kierowac na pw, gdyz z watkiem chwilowo sie zegnam; ktos mi napisal na pw wlasnie uwage, ze na tym watku chodzi juz o wszystko tylko nie o psa; tez mam takie wrazenie momentami; bez urazy;
×
×
  • Create New...