-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9130/tofik10wb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/4567/tofik11sk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1629/tofik12lk3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2533/tofik7fe1.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/4986/tofik8xk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6848/tofik9xk4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/4138/tofik4hi4.jpg[/IMG] a tutaj juz zdjecia ze spacerku do lasu; zobaczcie jak on kocha wolnosc, jak szaleje, prawie fruwa w powietrzu - nie pozwolmy mu zgnic w schroniskowym boksie :-( [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6544/tofik5nn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9638/tofik6om2.jpg[/IMG]
-
nowe zdjecia tu bawi sie przed domem z moimi psami kulawym frodkiem i sznaucerka kolą - mozna porownac wielkosc dla orientacji: [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7928/tofik1bm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5600/tofik2pt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9956/tofik3sn9.jpg[/IMG]
-
nawet nikt cie nie podrzuci na pierwsza strone jak mnie nie ma...:shake:
-
hopsaj piesku, chyba nikt tu do nas nie zaglada..., ale bedziemy walczyc, nie martw sie;
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
koss, dowodztwa to ja nie przejme bo nie znam pani d., a poza tym nie mam zdolnosci przywodczych nie mam z nia, a co za tym idzie z psem bezposredniego kontaktu; moge powtorzyc to co powiedziala pani ewa: znajdzcie mu dom, a ja go wyciagne z przytuliska; ja jej wierze, nie wiem czemu, po prostu jej wierze; moge podac swoj telefon, oczywiscie, choc mam problem z zasiegiem i ten kontakt moze nawalic, a to chyba duze ryzyko, ale prosze bardzo: 604591849; poza tym jestem wylacznie posrednikiem (i to bede musiala mowic dzwoniacym), choc bardzo mi ta rola nie odpowiada; i to nie jest moj wybor - inaczej sie nie da; oczywiscie, ze mozna szukac domu poza warszawa, mam nadzieje, ze tu na dogo znajdziemy pomocw transporcie; i na koniec - naprawde probuje reaktywowac te sprawe, na ile moge probuje cos zrobic; chcialam nakierowac akcje na jakies wlasciwe tory, bo zaczelo sie tylko pomstowanie i placze; mialam cztery mozliwosci: - wyjsc z watku i wiecej nie zagladac - zalac sie lzami razem z czescia zainteresowanych - zaczac podjudzac przeciwko tosi i jej mamie z druga czescia - probowac nawiazac kontakt z osobami majacymi dostep do psa i zaczac dzialac od nowa, zeby psu znalezc dom; wybralam to ostatnie, ale widze, ze przysporzylo mi to wielu przeciwnikow i tego nie rozumiem; dlaczego nie walcze ani z wami, ani z tosia? bo tu wszyscy walcza i guzik z tego wychodzi; umiem (czasem nawet lubie) walczyc i duzo mnie kosztuje to poprawne, bezemocjonalne podejscie do niektorych wypowiedzi, ale potrafie zmilczec bo chodzi mi o psa; ostatni raz pisze: [B]chcecie uratowac psa metoda wspolpracy - zapraszam; chcecie walczyc - beze mnie; jedynie we wspolpracy z pania gontarek widze szanse na sukces; gwarancje, ze milek bedzie wydany pokojowo dac moze tylko pani gontarek; robie wszystko, zeby sprawdzic stan psa naocznie, wylacznie dla was, bo mnie wystarczy zapewnienie pani ewy, ze jest zdrowy; jedyna rola dla mnie poki co, jest rola posrednika; gdybym znala pania d. osobiscie - wierz mi - poprowadzilabym to po swojemu, bo móc na tyle na ile mi sznurek pozwala, to nie moj ulubiony stan delikatnie mowiac; [/B][COLOR=black]pytasz: czy jezeli znalazłby sie sie D.T. -to [B]Ty[/B] [B]nie [/B][COLOR=red][B]Tosia[/B]-[/COLOR]obiecujesz nadal interesowac sie i szukać domu stałego??[/COLOR] to pytanie jest dla mnie obrazliwie; tosia to dla mnie w tym konkretnym przypadku kontakt z psem; ja juz szukam mu domu stalego; ale prawde mowiac tylko stalego, bo dt jest jak sama nawa mowi tymczasowy, a wiec nie na zawsze, a wiec jest ryzyko, ze czas jaki da psu na pobyt u siebie bedzie niewystarczajacy na znalezienie domu stalego i co wtedy z psem? z powrotem do przytuliska? do innego dt? czy taki sie znajdzie? a jak wcale nie mozna bedzie znalezc ds? na taka tulaczke ja sie nie zgadzam; nie zgodzi sie pewnie rowniez pani ewa; teraz pies ma dom; jaki by on nie byl - to jego dom; tez chcialabym mu znalezc lepszy; ja nie jestem cudotworca - zaproponowalam jakies rozwiazanie, nawiazalam kontakt; jesli wam to nie odpowiada i nie chcecie ze mna wspolpracowac - po prostu to napiszcie, a wiecej sie tu nie pokaze - przysiegam; bede szukac na wlasna reke, bez tracenia czasu na elaboraty; przekonywalam pania ewe, ze lekkomyslnoscia byloby tracenie ogromnego potencjalu jaki w was tkwi; ale jesli chcecie to rozegrac po swojemu - bardzo prosze;nie bede sie mieszac, ale [B]z calych sil zycze wam sukcesu, bo zalezy mi na poprawie zycia milka;[/B] -
TOFFI liczy na wasza pomoc... :-(
-
biszkopciku, wracaj na pierwsza strone...
-
prosimy o pomoc wszystkich ktorzy moga sobie na to pozwolic :modla::modla::modla:
-
juz po spacerku, zaraz wkleje zdjecia - TOFFI jest taki slodki, na spacerkach bryka jak tygrysek - jak tu go zamknac w schroniskowej klatce :placz: mam taki pomysl: [SIZE=4][COLOR=DarkRed]czy jesli ktos tu zaglada i jest zainteresowany pomoca, to moglby dac znac? bo moze udaloby sie uzbierac troche karmy i wtedy poszukac np. miesiecznego dt tak, zeby czasowy opiekun nie ponosil kosztow utrzymania; ja mam worek 4-kilogramowy, moze ktos by sie dorzucil? moze byloby latwiej znalezc kolejny dt, a to by odroczylo schronisko....[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Red]blagam was pomozcie TOFFIEMU[/COLOR][/SIZE][/B] :placz:
-
dzien dobry - TOFFI juz po cieplym sniadanku, zaraz idziemy na spacerek do lasu; to juz jeden z ostatnich spacerkow toffiego :-( - ciocia ela ma 6 swoich psow i nie bedzie miala na to czasu bo pracuje od rana do nocy zeby je utrzymac...
-
ten pies jest niesamowicie pojetny; w 5 minut nauczyl sie korzystania z psich drzwiczek, a potem dlugo przytulal do mnie; obiecalammu,ze znajde dla niego dobry domek, ale juz sama w to nie wierze za bardzo :-(; co tu jeszcze mozna zrobic?
-
erazm pewnie bedzie dopiero w poniedzialek... toffi szuka domku, pomozcie prosze :roll:
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
goniu, a tak sobie mysle... moze by napisac w tym ogloszeniu, ze przyjaciele milka zasponsoruja mu porzadna bude i worek karmy w 'posagu' ? moze to by zachecilo jeszcze kogos? a tu by sie jakis bazarek skrecilo (sama mam troche rzeczy) i by sie uzbieralo na porzadna bude moze? nie wiem czy to dobry pomysl...; trzeba jakos ruszyc ludzi i sciagnac ich uwage; -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Ja od trzech miesiecy robilam non stop Milkowi Allegro..wyroznione tez mial...dzis skonczylo sie o 21 ostatnie...Niestety dosc spore zaineresowanie a czy byl jakis kontakt???Tego nie wie nikt--Gallegro zakazal podawania kontaktu do siebie- zostal kontakt do Tosi..na wyroznionym Allegro ogladalo mIlka ok 3000 osob i kilkoro obserwowalo...nie wiem czy cos z teg wyniklo...dzis skonczylo sie zwykle allegro- ponad 350 ogladajacych....[/quote] goniu, fantastycznie w takim razie!! gallegro pewnie mial ciebie na mysli!! czy mozna takie ogloszenie reaktywowac czy trzeba robic nowe? gdyby mozna bylo to podaj swoj numer konta na pw, a my ci wplacimy i bedzie mial maly wyroznione; telefon moglabym ci podac swoj, ale jest taki relany problem, ze ja tu jestem na granicy zasiegu (mieszkam w lesie)... zeby zadzwonic musze wyjsc z domu, ale czasem mozna sie dodzwonic, tylko czy czasem to wystarczy...? a moze podaj moj mail [email][email protected][/email] i nr pani ewy? ona naprawde odbiera; dzwonilam do niej z osiem razy i nie mialam zadnego problemu (procz tego ze mi zjadalo zasieg); zaryzykujmy, bo kto nie ryzykuje ten nie jedzie przeciez; -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'][B]Kakadu[/B], prosiłaś o pomoc. Niestety te zdjęcia ze str. 13-tej do niczego się nie przydadzą. :shake: Widać w jego oczach, że to psiak z super podejściem do człowieka. Jednak ludziom to nie wystarczy, muszą mieć zdjęcia z dziećmi, innymi zwierzakami itd. Jego trzeba wyciągnąć na DT. Czy on skacze przez płoty ? Ktoś to sprawdzał ?[/quote] pewnie zalezy jaki plot... po siatce to lazi podobno jak jaki akrobata cholerny, ale mysle, ze przez plot 2-metrowy z desek, gladki to nie przeskoczy - cudow nie ma, az taki magik to on nie jest ;) co do zdjec to tak jak ci pisalam na pw; te z 13. strony to faktycznie troche i zamazane i w ogole; na dt to go nie wydadza :shake: raczej jestem pesymistka w tym temacie; juz chocby ze wzgledu na to, ze bedzie ciezko z dt bo te czasowosc bedzie trudno ograniczyc; a jesli ktos da mu 2 miesiace i to nie wystarczy, to co wtedy? to musi byc taki dt, ktory wezmie pod uwage ryzyko dluzszego przetrzymania; ja mialam kiedys tymczasa przez pol roku, ale to byla pchla, utrzymanie prawie nic nie kosztowalo, wtedy jeszcze pracowalam; mozna ja bylo wziac pod pache i wszedzie zabrac; no i miala 7 miesiecy, a nie siedem lat wiec szanse ogolnie byly wieksze dlatego zaryzykowalam; tu z milkiem bedzie ciezko; teraz mam znajde: [FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wawa-legionowo-maly-puchaty-toffi-do-21-02-ma-dt-szukamy-ds-131438/[/URL] i nawet jego nie moge zatrzymac bo mnie na to nie stac; trzeba patrzec realnie; w sumie to nawet nie jest problem, ze nie wydadza na dt, tylko, ze td sie nie znajdzie :shake:[/SIZE][/FONT] -
Boruc: Młodziutki mieszaniec malamuta i ONka ma DOM!!!
kakadu replied to kaja555's topic in Już w nowym domu
sosnowiec sie kontaktowal ze znajomym - przelozyli wizyte na nastepny weekend bo strasznie zapadalo drogi i sa praktycznie nieprzejzdne; poza tym podroz trwalaby wieki cale, a tak to smigna szybko za tydzien; ale sa zainteresowani; havana - dzieki za smsa, tz zapomnial mi powiedziec, ze dzwonilas, bo jemu sie resetuje pamiec co 10 minut :cool3:, a mnie nie bylo 20...; w kazdym razie prosil, zeby cie przeprosic, co niniejszym czynie publicznie ;) nie wiem kiedy wyslalas swojego smsa, bo moze dwie godziny szedl, a umnie zasieg tylko bywa i dostalam pozno, ale tak bylam ucieszona trescia, ze odpisalam i potem sie zastanowilam, ze juz prawie polnoc :oops: wybacz jesli obudzilam... -
hop, hop!!! prosimy o domek...
-
Boruc: Młodziutki mieszaniec malamuta i ONka ma DOM!!!
kakadu replied to kaja555's topic in Już w nowym domu
dzwonila havana - nie ma dostepu do dogo, cos sie chrzani i u mnie - wszystko trwa wieki; zle wiesci - sosnowiec nagle przestal byc w kontakcie, ani sam nie dzwoni, ani nie odbiera telefonow :cool1: havanowe doswiadczenie podpowiada jej same zle rzeczy; ja tez nie jestem optymistka w takich okolicznosciach przyrody... moze sie jeszcze odezwa? no bo co tak przycichli niby? tacy byli zainteresowani, a tu nagle takie [I]desinterresment[/I]? wierzyc sie nie chce...:shake: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
dlaczego mam przeczucie jakiegos oczekiwania w milczeniu na moja kleske? :cool3: oto pierwsza: gallegro napisal, ze ze wzgledow osobistych nie moze sie angazowac w sprawy allegrowe na dogomanii; niestety jeden powazny partner odpadl nad czym bardzo ubolewam; tomku, gdybys zmienil zdanie daj znac :modla: napisal tez, ze pamieta, ze ktos robil bardzo sensowne allegro dla milka, a wiec mam pytanie: [COLOR=DarkRed][SIZE=5]czy pamietacie kto robil kiedys allegro dla milka? oprocz gallegro oczywiscie; [COLOR=Black][SIZE=2]ja sie oczywiscie moge przekopac przez caly watek, czyli 12 miesiecy, ale mam tragiczne polaczenie z siecia (radiowe, a mieszkam w lesie) i to moze trwac zbyt dlugo wiec ulatwilybyscie mi prace ta mala podpowiedzia - potem mozecie sie znow nie odzywac ;) czy jesli pamietacie i poprosilabym te osobe o zrobienie ogloszenia to czy [COLOR=DarkRed][SIZE=5]bylby ktos chetny do wplacenia na jej konto 12 zlotych, czyli oplaty za 2 tygodnie wyroznionego ogloszenia? ja pierwsza daje 12 zlotych, [SIZE=2][COLOR=Black]potem moze jeszcze 12, i jeszcze, ale musze to rozlozyc na raty bo mam w domu znajde, ktorego tez musze oglaszac, a nie pracuje niestety; licze na jakikolwiek odzew, bo cos wszyscy przycichli...[/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR] -
a nie, jasne ze ci podawalm, juz do pani eli ci podalam i moj mail, o rany wszystko mi sie miesza pomalu; ale ok; jesli przesadzam z ta prosba o wyroznone allegro to wyjzdzaj prosto z mostu, bo ja nie wprawiona w oglaszaniu i trza mnie moze czasem ustawic do pionu, ale w razie czego to podawaj nr konta na [email][email protected][/email] i wysle ci 24 zlote na wyroznione ogloszenie, czyli na 4 tygodnie (wiem, bo mnie kaja555 przeszkolila w tym zakresie ;))
-
[quote name='Erazm']all wystawione, tekst troche inny bo jeden komp mi nie dziala, uciekam... mail i nr tel wstawiony[/quote] wielkie dzieki :modla: a jakbys tak mogla w wolnej chwili dac maly link :loveu: moze ja bym ci wyslala jakies pieniazki to by mozna moze zrobic wyroznione allegro? bo na takie zwykle to podobno nikt nie odpowiada...,erazm..... zaraz.... jaki numer wstawilas? czy ja ci podawalm numer?:-o
-
ok, wyslalam, nie wiem czy sie nada, ale nic mi nie szlo :shake: toffik juz jest na stronie eli z palucha: [URL="http://www.psy.warszawa.pl/"]Strona o bezdomych zwierzakach...[/URL] dziekuje elu :loveu: i dzieki erazm :kiss_2:
-
rany juz cos klece na szybko! to ci przesle na pw tak? zdjecia sobie wezmiesz z watku? bo nie umiemprzesylac na pw zdjec :(