-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
kakadu replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
o raaaaaaany, czy te kulki pod lewa pacha na zdjeciu pokapielowym to KLESZCZE???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: macie czym je wykrecic? toz to potwory jakies; zeby tylko nie przywlokly jakiegos chorobska TFU TFU ODPUKAC!!! karma juz powinna jechac do zuluguli, ale tz nie odbiera czemus i nie wiem dokladnie na jakim etapie dostarczania jest obecnie :roll: ale dojedzie dzis, tylko nie wiem o ktorej... -
ten post wystarczajaco dlugo wisial na watku aby skompromitowac moja umiejetnosc obiektywnej oceny sytuacji; operacja przeciez w koncu sie odbedzie i moje histerie na temat przekladania terminu sa zbedne ;)
-
oh, jakie ja meczarnie przechodze,zeby cokolwiek zrobic na dogo, to szlag mnie trafia; kazdy krok jak zmiana strony czy wejscie gdziekolwiek to 10 minut czekania :mad: nie wiem czy to moj internet czy dogo tak dziala,ale chyba i jedno i drugie; ale do rzeczy: tak operacja jest jutro!!! juz sie zaczelam bac,jakam sie przy mowieniu i robie takie literowki, ze napisanie najprostszego tekstu zajmuje mi wieki bo wszystko muysze poprawiac; boje sie jak cholera, ale juz wszystko zaklepane; jutro o 18:30 frodzio idzie na zabieg; tymczasem 3 razy dziennie rozgrzewam mu noge butelka z goraca woda (kupilismy termofor, ale tak smiedzial,ze go oddalismy z powrotem) przez pol godziny, a potem pol godziny masuje; pani doktor powiedziala, ze to bardzo wazne zeby jaknajwiecej yteraz rozciagnac przed zabiegiem (szkoda, ze nie wiedzialam o tym wczesniej, juz bym ze dwa tygodnie mogal cos robic:cool1:) wiec dzialam ile moge; spacerki max pol godzinki zeby nie przeforsowac nogi i zeby czegos nie zlapal nie daj boze (wiecie jak to jest czasem); no chucham i dmucham na niego,w nocy spi na kanapce pod kocykiem bo po ostatnim masazu szkoda mi go budzic i sciagac na poslanko - podczas masowania spi jak susel :evil_lol:
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Kakadu..przede wszystkim ja niczego Tobie nie zarzucam i nie mam do Ciebie pretensji- robisz to, co ja robilam do niedawna...i życze aby przynajmniej Tobie sie powiodło..tylko proszę o jedno..napisz mi,ale szcerze, co zrobisz jak sie ktoś trafi na Milka..,..CO MU POWIESZ O PSIE???KONKRETNIE??I CZY JESTES PEWNA, ZE TO CO POWIESZ, BADZIE ZGODNE Z PRAWDĄ??A CO JESLI SIĘ OKAŻE, ZE NIESTETY..NIE???I JESZCZE JEDNO PYTANIE- CO POWIESZ OSOBIE, KTORA ZADWONI Z KONCA POLSKI...BO NA ALLEGRO ZAGLADAJA TACY LUDZIE TEZ???I CO POWIESZ, JAK ZAPYTA, KIEDY MOZNA ZOBACZYC PSA????No...proszę......odpwiedz na te pytania...to bardzo wazne i istotne...............[/quote] gosiu, uwierz mi, ze targaja mna dokladnie takie same obawy: co ja do diabla powiem skoro nawet nie widzialam psa, jaki on ma naprawde charakter, sama bym chciala wiedziec, jak to jest z ta agresja w stosunku do innych samcow - a nie wiem; czy on sika w domu, czy potrafi zachowac czystosc (watpie, zeby ktokolwiek to wiedzial, skoro pies jest ciagle w kojcu na lancuchu), czy chodzi na smyczy? (ze zdjec na canisie wynika, ze tak), dlaczego u diabla ucieka?!?!? czy jest powsinoga i ma to we krwi? czy gdyby mu bylo gdzies dobrze to czy zaniechalby ucieczek? czy lubi dzieci? czy lubi koty? pytan sa tysiace; co do pytania o osobe z konca polski to w ogloszeniu jest niestety ograniczenie do 50 km od wawy wiec nikt spoza nie wchodzi w gre; i obie wiemy jak to dramatycznie ogranicza znalezienie domu, ale co ja moge zrobic? nic; i to mnie dobija; nie ja dyktuje tu warunki; musze sie podporzadkowac; jesli znajdzie sie ktos chetny do adopcji i potem sie okaze, ze niestety nie potrafilam doprowadzic sprawy do konca, to pozostanie mi juz tylko chyba siedziec na twarzy do konca zycia; i tym optymistycznym akcentem... -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
kakadu replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Red]zulugula [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]poprosze o adres na pw bo dif obiecala [/COLOR][/COLOR]wyslac smsem i tez nic :shake:,a jutro moj maz bedzie mial okazje podrzucic do ciebie karme -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
kakadu replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
rozmawialam z dif - siec jej padla; ustalilysmy, ze moj tz podrzuci karme do zuluguli jutro po poludniu tylko potrzebuje na pw adres do niech bo wiem tylko, ze to zoliboz :) -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
nie sadzilam, ze to wszystko tak sie potoczy; wyglada na to, ze to jakby w pewnym sensie z mojej winy sie stalo; probuje zrozumiec wasze pretensje i zarzuty wobec mojej rzekomej indolencji; z tym, ze rok sie staram i nic, to sie zgodzic nie moge, od kilku tygodni zaledwie mam dostep do netu (po kilkumiesiecznej przerwie), ale tu nie chodzi o fakty jak widze; ciesze sie, ze wszystkim chodzi o dobro milka - mnie tez, wiec bede go z kaja555 ciagle wystawiac na allegro i adopcje.pl; jakos damy rade finansowo, ona pol miesiaca, ja drugie pol - to w koncu nie majatek; jesli ktos sie zglosi to dam wam znac; zyczcie milkowi powodzenia w oglaszaniu; -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='szybszy_od_dylizansu'] Osoby zainteresowane wycieczką do pseudoschroniska zawiozę osobiście by spróbowały adoptować psa.[/quote] kiedy wlasnie w tym jest problem; to przytulisko to prywatny teren - nie funkcjonuje jak inne schroniska, nie ma godzin odwiedzin; liliana nikogo tam nie wpusci, a byc moze nawet uwaza, ze to jej psy i nie ma ochoty ich oddawac (taka jest jedna z moich teorii); nic nie zmieni wycieczka pod brame bo sie pewnie pocaluje klamke i tyle; mam pomysl: mamy tu [B]dwa obozy[/B] - jednen liczny, ktory uwaza, ze nalezy podjac [B]walke[/B] i drugi, czyli ja, ktorego zdaniem najlepsza jest [B]wspolpraca[/B]; oba chca z grubsza tego samego - dobra psow/psa; dlugo sie przekonywalismy do swoich racji - [B]nikt nie ustapil, nie ma co tego dalej ciagnac;[/B] tracimy tylko czas na czcze przekomarzanki; [B]nie musimy sie zwalczac[/B]; kazdy sposob jest dobry byle prowadzil do celu; robcie swoje, ja bede robic swoje; na watku bedziemy sie spotykac i zdawac relacje z frontu; ja uciesze sie jesli wy pomozecie psom, a wy najprawdopodobniej sie ucieszycie jesli uda mi sie wyadoptowac milka; bierzcie sie do roboty po swojemu, a ja bede kontynuowac swoje; [B]rozumiem tu, ze zadne apele na watku o pomoc w allegro, czy akcji smsowej nie maja sensu, bo i tak w to nie wejdziecie;[/B] mnie nie podpuscicie na walke, a ja was za diabla nie przekonam do wspolpracy; wiec dzialajmy oddzielnie; tu sie spotykajmy pochwalic sie sukcesem lub pozalic porazka; jesli wezmiemy sie za sprawe z dwoch koncow (nawet jezeli moj to dupy strona) to wieksza mamy szanse na sukces; [B]nie moze nas poroznic tylko inny pomysl na rozwiazanie wspolnego problemu;[/B] -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
szybszy, po pierwsze zadna fundacja nie ma wylacznosci na wolontariuszy; bycie wolontariuszem w jednej nie oznacza, ze nie mozna byc jednoczesnie w innej (chocby i niedzwiedz o ile taka istnieje), tak wiec pani ewa moze dzialac w obu i tak robi; do pani d. nie dzwonilam i nie mam takiego zamiaru; wiem, ze to nie ma sensu; jedyna osoba z ktora ona rozmawia jest pani ewa i dlatego wspolpracuje z pania ewa; na tym etapie jestem; jesli ktos chetny do adopcji sie znajdzie wejde w etap nastepny; czy sie uda? mam nadzieje, ze tak; wierze, ze sie uda; jesli pani ewa powiedziala: 'znajdz dom dla jacka, a ja go wyciagne z przytuliska' to tego bede sie trzymac; poki co niestety nikt nie dzwoni; nawet jesli wczesniej z jakichs przyczyn sie nie udalo to nie znaczy, ze teraz nie wolno mi probowac, prawda? -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[B]szybszy[/B], jesli watpisz w dobre intencje pani ewy gontarek oraz w to, ze milek/jacek zyje czy, ze jest adopcyjny, to napisz do fundacji canis o swoich obawach; napisz, ze masz podstawy sadzic, ze wystawiaja na swojej stronie [B]twoim zdaniem[/B] martwego juz psa - niech to sprawdza; co ty na to? twierdzisz, ze zdjecia na ich stronie maja rok, albo i wiecej i to podwaza ich wiarygodniasc; tymczasem ty na swoim watku o przytulisku w tluszczu tez wstawiles stare zdjecia i jakos nie masz skrupulow, aby wymagac od wszystkich, aby wierzyli, ze tam sie do tej pory nic nie zmienilo; jak to jest? -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='szybszy_od_dylizansu']Super , że odbierasz telefony kakadu. Ale skąd weźmiesz miłka jak znajdziesz dla niego dom? Czy ktoś z Fundacji Canis widział psa na własne oczy? [/quote] milka wezme z przytuliska - tak obiecala pani ewa; ona tez widziala milka na wlasne oczy, a jest wolontariuszem fundacji canis; -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
kakadu replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
oj sie balam zajrzec na watek, ale widze, ze nie jest zle; dif - jakby piesa tak wykapac i wyczesac to to bylby najpiekniejszy biszkoptowy puchacz swiata!!! -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati']kakadu podziwiam twoje zaangazowanie ale niestety wielce sie na koniec rozczarujesz....[/quote] pati, ktos musi wierzyc; co bedzie jesli wszyscy zwatpia? wypadaloby chyba wtedy zamknac watek; jesli przestane wierzyc - przestane dzialac; bylabym niepowazna zapewniajac was, ze pomoge milkowi, ale musze probowac; za zenujaco nieudana dotychczasowa dzialanosc przepraszam, tez bym chciala byc bardziej efektywna, ale robie co moge, a wyzej nerek nie podskocze; -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='szybszy_od_dylizansu']też brak... Ale nic to ... Grunt , że smsy idą... Alleluja i do przodu... Grunt , że miłek jest ciągle na pierwszym miejscu...[/quote] tak, tak tak :) zgadzam sie z szybszym w 100%!!! to wlasnie o to chodzi i ciesze sie, ze to w koncu zrozumiales :multi: milek ma byc wlasnie wszedzie widoczny, ma byc na pierwszym miejscu, na kazdej mozliwej stronie ma sie natychmiast rzucac w oczy, bo wtedy wiecej osob go zobaczy i moze ktos zechce go przygarnac; a co do kontaktu z zalozycielka watku, to po co ci on? tosia byla narzedziem do zalozenia watku; zrobila swoje; nie jest dyspozycyjna i nie moze byc na dogo wiec po co nalegac na kontakt? w jaki sposob kontakt z nia pomoze ci w szukaniu domu dla psa skoro i tak jej nie wierzysz? lepiej wiec, ze jej nie ma; teraz w ogloszeniach nie ma sladu jej numeru, jest za to moj wiec spij spokojnie; ja odbieram telefony i nic mi nie umnknie; -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Ja również proszę,bo nie zasnę wcale- powiedz,że to "taka przenośnia"! Na początku tak pomyślałam,że skoro się go nie da zabrać od D.to tak jakby go tam nie było!:placz: Ale teraz już sama nie wiem co sądzić o Twoim wpisie- Szybszy,zlituj się nad emocjonalnymi ciotkami- chcemy prawdy!!!![/quote] epe prosze cie... czasem mi sie wydaje, ze wy czekacie tylko na jakies zle wiesci; szybszy was podpuszcza zenujaco, a wy lykacie jak mlode pelikany; zajrzyjcie na strone fundacji canis - tam jest milek/jacek w adopcjach i przestancie dawac tak soba manipulowac; a moze szybszy zarzuca fundacji canis oszczerstwo? -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='szybszy_od_dylizansu']Jak konie w kieracie... Aby do przodu ... Kolejny sms... A psa w Wólce już nie ma... Kontaktu z założycielką tematu też brak... Ale nic to ... Grunt , że smsy idą... Alleluja i do przodu... Grunt , że miłek jest ciągle na pierwszym miejscu...[/quote] szybszy, ty zyjesz w swoim swiecie :p nie wychodz z niego moze... -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
kakadu replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
suni? ja myslalam, ze dramat to chlopak jest :-o -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
zuzanno bardzo ci dziekuje za tego smsa, a czy sprawdzilas przed wyslaniem go czy milek spadl? bo ja go podrzucilam wczesniej i moze nie bylo potrzeby? ja nie wiem jak to dziala, byc moze te smsy sie kumuluja i czekaja w kolejce; jesli ktos podrzuci innego zwierzaka to sie uaktywnia ten wyslany kolejny i podrzuca milka na poczatek; ale jesli nie to taki sms zasadzie przepada dla milka niestety; ale moze nie, moze sie nie zmarnowal twoj glos (szczegolnie, ze te srodki ida na pomaganie zwierzakom :)) -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
a, podniose watek, jest weekend, moze ktos nowy zajrzy i pomoze...? -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
kakadu replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
co tam u dramata? co u dif? aniu, zyjesz? -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
"wykopalam" wlasnie milka na adopcje.org na sama gore; [B]jest weekend wiec dobry moment aby zadbac o to zeby byl widoczny na portalu adopcje.org[/B] [B][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=4][COLOR=Red]wszystkim chetnym przypominam, ze wystarczy sms o tresci: TC.WYG.24824 na numer 72068; koszt 2 zl + vat[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black]jak juz sie oderwiecie od knucia jak zatruc zycie tosi, to zapraszam do pomocy milkowi, tak w przerwie, dla relaksu; zanim to uczynicie sprawdzcie prosze, czy nie jest czasem wykopany bo nie ma co wykopywac wykopanego czyli tracic pieniedzy, ktore moga sie przydac milkowi na wyroznienie na poczatku tego portalu[/COLOR] innego dnia; -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
kurcze, wkleja mi sie tylko polowa tekstu ktory napisalam, 3 proby i trzy fiaska...:angryy: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
kakadu replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
....................