-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Kochana puchata sunia z krzywą łapką MA JUŻ NOWY DOMEK!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ostrożnie z Meloksamem, tyra wątrobę i błonę śluzową żołądka. Dobrze by było podawać coś osłonowo, jeśli miałaby brać go dłużej. Moje sunie też to brały :razz: -
Donvitow, jakże szeroki masz gest :multi::multi::multi: Super :loveu:
-
No cóż. Ponieważ wszystko dąży do równowagi, moje kolana nie pozostały długo puste. Mam nowe dziecko. I to takie, że nie wierzę, że jest wogóle prawdziwe. Jak uwierzę, to zrobię wątek, bo na razie to tylko na forum pluszaków bym je wstawiła.
-
Kochana puchata sunia z krzywą łapką MA JUŻ NOWY DOMEK!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
o Boże bidulka :placz::placz::placz: ja również myślę, że nie wolno jej tak zostawić, skoro ma szansę na życie bez bólu i większą sprawność, to trzeba o to walczyć! -
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tak, ale trochę bardziej skomplikowane - wycinanie tego jajka zarośniętego w jamie brzusznej :roll: -
Mam nowe dziecko :loveu: Maleńka biała kruszeneczka, która w niczym nie przypomina żywego pieska, tylko zabaweczkę pluszową... Została porzucona koło lecznicy :angryy: Jest bardzo słaba. Wogóle się nie rusza, tylko leży :-( W wolnej chwili założę jej wątek. Co do psa umierającego na targowisku - dzwoniła znowu staruszka. Zaniosła mu wody i jedzenie. Napił się trochę, ale jedzenia nie tknął. Martwi się, że jeśli go nie zabierzemy, ktoś go dzisiaj w nocy zabije, bo on nie może chodzić i nie ucieknie przed złymi ludźmi. No i kolejne zgłoszenie: Suczka w Luszowicach przyplątała się w sobotę na posesję i pokrył ją pies tam mieszkający oraz połowa psów na wsi. Młoda czarna sunia. Jestem w stanie wziąć suczkę pokrywaną. Jutro. Konieczna natychmiastowa sterylka. Trzeba w trybie pilnym DT dla pieska ze wysypiska śmieci i tego z targowiska, o ile przeżyje.
-
OK, w takim razie umówię się z panią na wizytę w lecznicy.
-
więcej fotek Sary [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9177/sarka1mh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/808/sarka2uu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/9949/sarka3mp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/71/sarka4wc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6277/sarka5yd6.jpg[/IMG]
-
Trzeba zrobić bazarek na Lorda i oddać Pati 60 zł za transport z Zabrza do Chrzanowa oraz opłacić zaświadczenie szczepienia. Jak ja mam iść podpisać umowę adopcyjną "nieszczepionego" psa i dodatkowo wołać jeszcze o opłatę za transport? Niestety nie wszystko było dograne jak należy z tą adopcją. Ja ze swojej strony postarałam się zrobić to, co obiecałam. Przykro mi, że zostało to tak zbagatelizowane.
-
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ciekawie zapowiadający się domek wypatrzył boksia w internecie. Ze Świętochłowic. Trzeba psiaczkowi szybko robić operację. Domek będzie dzwonił pod koniec tygodnia. -
Cholera nie moge sie pogodzic z oddaniem dziecka :-( Nie śpie w nocy, a jak się uda zasnąc, to mi się śni, że jej źle i że jest smutna.... I nic mi się nie chce, bo bez niej każdy dzień jest bez sensu :placz: Dzisiaj spróbuję się tam udać. A tutaj fotki z dnia adopcji, po którym już nic nie było takie samo... Dziecko było okropnie szalone przy dzieciach, a przy piłce to już całkiem zwariowało i chciało ją zamordować. Nie widziało nigdy takiej dużej. [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9011/dziecko1zo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6917/dziecko2bg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3436/dziecko3yg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3139/dziecko4xa6.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1520/dziecko5zi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6736/dziecko6zy6.jpg[/IMG] dywanik do sikania i zabawki, które dostała w wyprawce [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7936/dziecko7xm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9429/dziecko8yy2.jpg[/IMG]
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Ulaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak ja lubię takie psiaki :loveu: To jest brak wyuczenia nawiązywania zdrowych więzi z człowiekiem. Prawdopodobnie od szczenięcia była trzymana z psami. Człowiek nie jest atrakcyjny i nie da się z nim dogadać. Praca z takim psem należy do najbardziej przyjemnych, bo efekty pojawiają się nagle i idą lawinowo :lol: jak dzieciaczek pojmie, że jednak z człowiekiem da się dogadać, a co więcej - że bardzo się to opłaca! Na początek - polecam karmienie z ręki, nie z miski. No i zaopatrzcie się w kliker, bo bez tego ani rusz :) Sorki, że tak się wcinam, ale z moją Sonią było podobnie. Tzn objawy inne, bo iny typ psiej psychiki (pracoholiczny, ale zmaltretowany i znerwicowany dobek), ale pożądane efekty te same :) Nawiązanie z psem normalnego kontaktu. Soni zajęło to prawie pół roku szkolenia pozytywnym wzmocnieniem. Mice pewnie mniej zajmie, bo jest młodsza i raczej nie ma negatywnych skojarzeń z ludźmi (tzn nie była maltretowana, a zaniedbywana). -
PINIA - Prawdziwa Miss Schroniska & SAM SAMUEL - Mistrz Niewinności :)
Ulaa replied to katya's topic in Foto Blogi
Katya jednego psa masz w wersji kompaktowej, a drugi to chyba jakiś mix kameleona :evil_lol: -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Ulaa replied to anielica's topic in Już w nowym domu
W tym tygodniu odwiedzimy pana. Chyba, że pan wybierze sobie innego pieska, od nas, którego mógłby zobaczyć na żywo. Czasem to dla ludzi ważne :roll: -
Dzisiaj sajgon. Mam nadzieję, że ludzie tylko żarty prima aprilisowe robią... 1. Psinka porzucona na wysypisku śmieci, jest tam od soboty, nie ma żadnego schronienia. Dostałam wiadomość z Przełomu. 2. Na jednym z targowisk umiera pies. Jest tam od kilku dni, ale w nocy chyba ktoś mu coś zrobił, bo już nie wstaje, nie je. Jakaś staruszka zadzwoniła z info. 3. Porzucony jamnikowaty (ma DT i został zaszczepiony, nie jest aż taki pilny).
-
Dostałam taką wiadomość na gg: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło FIO czyli Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - jest to program dotacyjny. Kierunek działania numer 4.5 poświęcony jest ochronie zwierząt. Wniosek o dotacje mogą pisać organizacje pozarządowe w tym fundacje i i stowarzyszenia zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. paragraf 3 ustęp 2. Wnioski nalezy składac do 28 kwietnia 2008 roku. Można uzyskać od 5 do 250 tys. zł. http://www.pozytek.gov.pl/files/pozytek/FIO/FIO%202008/Zasady_przyznawania_i_rozliczania_dotacji_FIO_2008.doc