Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. [B][SIZE=5]CO ROBIMY Z BOKSIEM PRZEZ WEEKEND???[/SIZE][/B] :placz::placz::placz::placz:
  2. Ten pokazany byłby zbliżony do rzeczywistego. Choć oczywiście to jest do wymiany. Wzorem identyfikatorów WOŚP - dobrze widoczny :)
  3. Np coś w tym stylu Prostokąt po lewej - zdjęcie, poniżej pod peselem podpis Na środku w wykropkowanym pieczątka i podpis prezesa ;)
  4. Ada-jeje, Hanek i Dominika - co Wy na pomysł zrobienia fundacyjnych identyfikatorów? Jestem właśnie w trakcie projektu. Poprawny identyfikator powinien zawierać: - dane fundacji - zdjęcie oraz dane osoby z peselem i funkcję (np członek zarządu, wolontariusz, itp) - podpis - pieczęć fundacji i podpis prezesa - na odwrocie wypisane działania, które dana osoba może wykonywać Całość zalaminowana. Jeśli zgadzacie się, to proszę o przesłanie fotki (takiej jak w DO albo paszporcie) na meila. Zrobię kilka roboczych projektów, a Hanek - mam nadzieję - pomoże je dopracować :) PS. kiedy będą fotki wyżliczki? i może wąteczek? Na stronkę bym wrzuciła...
  5. Ulaa

    Aron.

    A skąd to wiesz? Kundelki rosną różnie, może ważyć nawet 13 kg. Tacy jedni z osiedla kupili sobie "shih tzu" chyba na giełdzie i jak był mały to shih, a teraz jest wielkości pona - z głową i kolorami czipsa.
  6. w dodatku taki DT, któremu nie przeszkadzałby ewentualny brak kontroli nad koo i si :razz:
  7. uuuu zasadzkas o wielkiego cyca to raczej ciężko by było :razz: ale na następną wizytę, za kilka miesięcy, postaram się załatwic jakiegoś.
  8. Wetka nic nie mówiła na ten temat szczególnego, poza tym, że Aza powinna miec "dobre jedzenie, witaminy i ciepło". Pamiętajcie, że ona przez całe życie jadła pomyje i śmieci albo wogóle nic. Nie dostaje leków na własną rękę, tylko środki wspomagające - podobne dostaje także moja starsza schorowana sunia.
  9. Kocurek ma wątek i 2 bazarki na miau :loveu: Ponieważ dziewczyny radzą, żeby przed narkozą zrobic mu badania, trzeba ustalic mu termin na pobranie krwi i znaleźc DT blisko lecznicy, żeby nie wozic w te i wewte.
  10. Aza nie wychodzi od Lintie... na razie :razz: Oby jak najdłużej nie musiała. Ale nic nie mówimy na razie, mamy nadzieję, że ciocia Lintie nie straci cierpliwości, bo ratuje bidy we wszystkich awaryjnych sytuacjach i wyczynia z nimi cuda :loveu::multi:
  11. Te domy mają już inne psy. Pierwszy przygarnął, a drugi kupił z rodowodem, inną rasę. Ale na tego boksia także są 2 domy chętne, więc można podzielic :)
  12. Dzwoniłam do Macka, że operacja boksia przełożona. A ten facet niech się zdecyduje, bo 2 domy już odstarszył!!!!!
  13. Ja nie wyszukuję :placz: Same się pchają drzwiami i oknami. Suni sterylkę pokryją dotychczasowi właściciele, może u nich także byc do czasu znalezienia domu, ale raczej powinno nastąpic to szybko, bo w domu jest jakaś zawiesista atmosfera i sunia nie czuje się chyba zbyt szczęśliwa i bezpieczna :shake: Jamnior się błąkał, na szczęście trafił na dobrych ludzi, którzy dali mu DT oraz zaszczepili :)
  14. Lucky jest także u nas na stronce [url]www.proanimals.org[/url] na prośbę Tengusi [url]http://www.proanimals.republika.pl/xszuka-lucky.htm[/url] Jednak podobnie bez odzewu, ale ja to zwalam na karb tego, że nasza fundacja działa lokalnie (a to przecież drugi koniec PL). Niemniej jednak uzupełnię fotki i nowy opis, jeśli juz powstanie.
  15. Bo za dużo jest z moim pokrzywionym dziobem i maryjnym spojrzeniem, Hanek potrzebuje dużo czasu, żeby powycinac co trzeba i obrobic (i ocalic swoje życie :evil_lol:)
  16. 1. Nowy wyżeł to bardzo ładna 4,5 letnia suczka łaciata szorstkowłosa. Dla niej rozstanie będzie bardzo ciężkie, jest nieufna do obcych :shake: 2. Piesek "Labek" ze złamaną miednicą http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101839 czuje się świetnie, jest już zdrowy i bardzo kochany :loveu: ludzie są nią zachwyceni! Tak samo sunia http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105687, która z nim mieszka od niedawna :) Odebrałyśmy wiklinowy kontenerek na kota. Na stronce nowy piesek - jamniorek z Borowca.
  17. Trzeba było przenieśc termin na przyszły tydzień, bo pani z DT boksia wyjeżdża na weekend. Powiadomiłam o tym osobę, która go chce, była bardzo zawiedziona. Ale oczywiście poczeka.
  18. [quote name='alekso']Ulaa a może znasz kogoś, kto mógłby Ciebie zastąpić w sprawie Cyganka? :oops:[/quote] Niestety nie. Jest nas tylko 3 - w porywach 4. Ale będę jeszcze dzwoniła do pana i umówimy się na konkretny dzień z wizytą.
  19. Ojejku pięknie!! Oby tylko te domki były szczęśliwe!! Dużo sie u Was dzieje, u nas też, ale raczej na odwrót - zamiast ubywac, zaczęło przybywac w zastraszającym tempie... Też codziennie nowe psiaki do adopcji, a domków mało :shake:
  20. Gosiu nie chodzi o to, bo ja mogę jechac autobusem. Chodzi o czas, którego nieustannie brakuje :-( U nas też niesamowity wysyp psiaków i nie wiadomo w co ręce wsadzic :shake:
  21. Hanek jak powiedziałam mamie o tej madonnie to zaryczała śmiechem, jak jakiś dzikus... Nikt mnie nie rozumie :angryy: I Hanek też znudzona taka siedziała... A ja myślałam, że ona oburzona widokiem dziecka wtulającego się we mnie z dziecinną miłością. Bo dziecko aż się zesikało z wrażenia jak nas zobaczyło, a potem od razu na kolanka i na kurtkę i tak sobie spało :loveu: No ale też stwierdzam, choc opornie, że dziecko ma jednak fajnie. Wszystko co trzeba, a nawet więcej. Smakołyczki, przytulanie, spacerki, podróże, psie znajomości, branie do łóżka, zabawy... Zła jestem na siebie, że tak durnowato się martwiłam. Hanek, dziękuję, że przybyłaś, zobaczyłaś i się wynudziłaś :lol: Może wreszcie będę spokojnie spac. Dziecko będzie chyba labkopodobne :razz: Jak zobaczyłam tego olbrzyma to myślałam że mi gały wypadną :-o:lol:
  22. Saganko, byc może. Ale pan i rodzina podjęli już decyzję. Nieudany prezent trzeba oddac, a jeśli chodzi o samego psa, to też chyba zbyt dobrze rozumiany nie jest... Jeśli 2 lata uczy się warowania, a na spacerach "przydaje się kolczatka"... To mówi samo za siebie. Lepiej trafi. A kastracja oczywiście będzie.
×
×
  • Create New...