Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Dzwoniła do mnie w piątek chyba. Bardzo chętnie się spotka, kiedy nam będzie pasowało - w domu jest codziennie po 16, oprócz piątku który ma całkiem wolny :)
  2. Wysyłam do Przełomu. Sterylkę jej trzeba umówic :razz:
  3. Hanek proszę usuń lokalizację suni. To może jakiemus debilowi nasunąc pomysł, żeby tam porzucic pieska, bo Fundacja go znajdzie i będzie szukac domu.
  4. Nie było mnie wczoraj na spotkaniu ani nigdzie, bo od rana do po południa byłam na wystawie w Katowicach. Rozdałam sporo ulotek znajomym, a moja siostra z koleżanką obcym. Okazało się, że chyba jesteśmy już troszkę znani ;) I byc może domek tymczasowy nam przybędzie. Żeby nie zaginęło: rozprawa w sądzie odnośnie Pitusia jest 7 kwietnia o 8:30. Mamy się spotkac z panem pod sądem.
  5. Oj, biedna łapcia :shake: Jednak boli. W Oświęcimiu się zdziwią skąd Dominika same takie kochane psiaki bierze :roll: Najpierw Kostuś, teraz sunia... Czy ona ma już jakieś imię?
  6. Już nam lepiej. Do momentów, kiedy gdzies w kąciku znajdziemy szmatkę do targania albo kuleczkę karmy dla szczeniąt. We wtorek chyba odwiedzimy dziecko. Wszak umowa jeszcze nie podpisana :razz: Ciekawe jakie imię dziecko dostało. Mam nadzieję, że nie Tina, Saba itd. :mad:
  7. Lintie :loveu: U Ciebie się cuda dokonują z psiakami... Wierzę, że Aza też znajdzie cudowny domek, tak jak Niki i Korek, którym DT u Ciebie przyniosło szczęście :multi: Nie dziwię się, że zaczepia Aryę, jej to chyba nikt nie potrafi się oprzec :D Gdy Aza poczuje się lepiej, trzeba zabrac ją jednak do weta z tymi uszkami i na badanie krwi. Lintie, podaj proszę Basi swój adres na pw. Będzie szybciej, gdy witaminki pójdą bezpośrednio do Ciebie i do babuleńki :p
  8. Szukamy, a jak nie znajdziemy, to wezmę sunię do siebie jako następnego psiaka (tzn zaraz po Bandycie, który "wepchał się" w kolejkę :razz:)
  9. Ja też, na te uśmiechnięte kochane pysie mogłabym patrzec godzinami :loveu: Hanek masz dar robienia fotek, które przekazują uczucia danej chwili... Jakakolwiek by ona nie była. Chyba dlatego tak lubię Twoje fotki :loveu: Bardziej widac na nich rzeczywistośc niż w rzeczywistości ;)
  10. Kiedy sunia pojedzie do weta?
  11. Czyli środek podnoszący odpornośc [URL="http://www.krakvet.pl/scanomune-preparat-zwiekszajacy-odpornosc-60tab-p-6257.html"]Scanomune[/URL], odżywka kondycyjna dla staruszków [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=335016165"]CaniAge[/URL] karma [URL="http://www.krakvet.pl/orijen-senior-135kg-p-7438.html"]Orijen Senior[/URL] witaminki zamówi Basia Barni zgadza się?
  12. Dorixx nie podpuszczaj. Jesteśmy przybici, dzisiaj też... Dziecko ma domek z ogródkiem, 3 dzieci z którymi szaleje oraz 2 koty. W domu cały czas ktoś jest (babcia w domu, która uwielbia gotowac :cool3:). Zostawiliśmy dziecku na wyprawkę: resztę worka karmy Bozita, podusię do spania, dywanik do sikania, zabawki, smyczkę, obróżkę... Wszystko wydawało mi się super na i po wizycie przedaopcyjnej. Teraz już nie jestem przekonana. Wyszukujemy z "tatusiem" szczegółów i doczepiamy się. Ale nie będę o nich pisac.... a może będę, tylko później, jak się utrzyma to wrażenie :razz: Najchętniej bym dziecko odebrała i dała innego szczeniaka. Bo każdy inny miałby tam raj i cieszyłabym się, że znalazł taki domek... Wczoraj wieczorem jeszcze dzwoniłam, akurat podobno po zabawie sobie spała na podusi, zrobiła 2x siku na dywanik, popiła i pojadła. Czyli wszystko brzmiało ok. Ale w nocy całą noc mi sie śniła, a rano odruchowo ręką chciałam ją wyłożyc na łóżko, bo zawsze jak TZ wychodził do pracy, to zbierał kupy z nocy, karmił ją i ona potem leciała do łóżka i stała przy nim żeby ją zabrac. A dzisiaj nie było jej.... i się obudziłam przerażona, bo śniło mi się tak jakby wszystko było normalnie... Mam fotki, może po południu wstawię, bo teraz jadę na wystawę. Dziecko kochane moje, tak za Tobą tęsknię, za Twoją mordką, oczkami, uszkami, przytulaniem się... Nigdy już nie wezmę szczeniaka na odchowanie :-(
  13. o właśnie, mam te fotki spod lecznicy :) nie wstawiłam, bo nie poznałam suni na nich :evil_lol: jutro wstawię :)
  14. Transport przełożony... W sumie dobrze, bo nie dałabym rady jej jutro zabrac do Chrzanowa :shake:
  15. upijam się. jutro może coś napiszę.
  16. [quote name='hanek']No właśnie mam luki jeżeli chodzi o rozpoznawanie ras! A właściwie jedną wielką lukę:evil_lol: Ale spoko, może się podszkolę jeszcze jakoś mimochodem;)[/quote] Zaczął się sezon wystawowy to masz szansę :cool3: Będę Cię ciągac :multi::evil_lol:
  17. Na bank nie wyrzuciły!!!!!! To nie tego typu ludzie!!! Po prostu ponarzekały sobie trochę, ale napewno kochają już Rebitka i wiedzą, że to jego jedyna szansa na normalne życie - u nich :lol:
  18. Roz!!!! Dziękujemy!!!!! To byc może będzie pierwsza porządna... i jednocześnie ostatnia karma w zyciu Azy... Dlatego takie ważne, żeby wszystko było jak najlepsze - by miała siłę na pierwsze ( i ostatnie :-( ) w życiu spacerki!! :multi: A u Lintie ma takie tereny :loveu: Pola, lasy, przestrzeń... Lintie dasz radę zrobic focie na spacerku jak już sunia będzie wychodzic?
  19. Hanek, będzie OK. Jak oddasz Lenkę do sterylki, to może się zmobilizuje i oddam wreszcie Megi. Tzn na razie mnie nie stac, ciągle coś pilniejszego, ale przed jesienną cieczką by się wreszcie przydało :mad: A my mamy kolejnego Leonka do adopcji! Tylko chłopca!
  20. Kotkowi zrobię jutro na miau. A Kostuś na filmikach i na fotkach jest kochany, ale to zaledwie 1% tego co w rzeczywistości!!! I ma takie futerko mięciutkie :loveu:
  21. [SIZE=4][B]......jedzie do nowego domku!!!!!!!!!!!!!!! :-( [/B][/SIZE]
  22. Dziecko wczoraj i dzisiaj jeździło z nami. Dzisiaj nawet socjalizowało się z policją :razz: a zaraz.........
  23. Przypominam, że to wątek Rebitka, a Dianka ma swój [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71867[/url] nadaje się na moda, no nie :cool3:
  24. Emilio dziękujemy! Jesteś niezawodna, jak zwykle :loveu::multi: Wysyłka najlepiej byłaby bezpośrednio do Lintie, wtedy najszybciej rzeczy byłyby u suni. A konto na naszej stronce [url]www.proanimals.org[/url]
  25. Dzisiaj znowu byłyśmy na policji w sprawie Rebitka. Kilka godzin zeznań, oby tylko zaowocowało ukaraniem sadystów :angryy: a Rebitek chyba jednak zadomowił się grzecznie, bo panie nie dzwonią.
×
×
  • Create New...