-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Nie było mnie wczoraj na spotkaniu ani nigdzie, bo od rana do po południa byłam na wystawie w Katowicach. Rozdałam sporo ulotek znajomym, a moja siostra z koleżanką obcym. Okazało się, że chyba jesteśmy już troszkę znani ;) I byc może domek tymczasowy nam przybędzie. Żeby nie zaginęło: rozprawa w sądzie odnośnie Pitusia jest 7 kwietnia o 8:30. Mamy się spotkac z panem pod sądem.
-
Kochana puchata sunia z krzywą łapką MA JUŻ NOWY DOMEK!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Oj, biedna łapcia :shake: Jednak boli. W Oświęcimiu się zdziwią skąd Dominika same takie kochane psiaki bierze :roll: Najpierw Kostuś, teraz sunia... Czy ona ma już jakieś imię? -
Już nam lepiej. Do momentów, kiedy gdzies w kąciku znajdziemy szmatkę do targania albo kuleczkę karmy dla szczeniąt. We wtorek chyba odwiedzimy dziecko. Wszak umowa jeszcze nie podpisana :razz: Ciekawe jakie imię dziecko dostało. Mam nadzieję, że nie Tina, Saba itd. :mad:
-
Lintie :loveu: U Ciebie się cuda dokonują z psiakami... Wierzę, że Aza też znajdzie cudowny domek, tak jak Niki i Korek, którym DT u Ciebie przyniosło szczęście :multi: Nie dziwię się, że zaczepia Aryę, jej to chyba nikt nie potrafi się oprzec :D Gdy Aza poczuje się lepiej, trzeba zabrac ją jednak do weta z tymi uszkami i na badanie krwi. Lintie, podaj proszę Basi swój adres na pw. Będzie szybciej, gdy witaminki pójdą bezpośrednio do Ciebie i do babuleńki :p
-
Kochana puchata sunia z krzywą łapką MA JUŻ NOWY DOMEK!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Kiedy sunia pojedzie do weta? -
Czyli środek podnoszący odpornośc [URL="http://www.krakvet.pl/scanomune-preparat-zwiekszajacy-odpornosc-60tab-p-6257.html"]Scanomune[/URL], odżywka kondycyjna dla staruszków [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=335016165"]CaniAge[/URL] karma [URL="http://www.krakvet.pl/orijen-senior-135kg-p-7438.html"]Orijen Senior[/URL] witaminki zamówi Basia Barni zgadza się?
-
Dorixx nie podpuszczaj. Jesteśmy przybici, dzisiaj też... Dziecko ma domek z ogródkiem, 3 dzieci z którymi szaleje oraz 2 koty. W domu cały czas ktoś jest (babcia w domu, która uwielbia gotowac :cool3:). Zostawiliśmy dziecku na wyprawkę: resztę worka karmy Bozita, podusię do spania, dywanik do sikania, zabawki, smyczkę, obróżkę... Wszystko wydawało mi się super na i po wizycie przedaopcyjnej. Teraz już nie jestem przekonana. Wyszukujemy z "tatusiem" szczegółów i doczepiamy się. Ale nie będę o nich pisac.... a może będę, tylko później, jak się utrzyma to wrażenie :razz: Najchętniej bym dziecko odebrała i dała innego szczeniaka. Bo każdy inny miałby tam raj i cieszyłabym się, że znalazł taki domek... Wczoraj wieczorem jeszcze dzwoniłam, akurat podobno po zabawie sobie spała na podusi, zrobiła 2x siku na dywanik, popiła i pojadła. Czyli wszystko brzmiało ok. Ale w nocy całą noc mi sie śniła, a rano odruchowo ręką chciałam ją wyłożyc na łóżko, bo zawsze jak TZ wychodził do pracy, to zbierał kupy z nocy, karmił ją i ona potem leciała do łóżka i stała przy nim żeby ją zabrac. A dzisiaj nie było jej.... i się obudziłam przerażona, bo śniło mi się tak jakby wszystko było normalnie... Mam fotki, może po południu wstawię, bo teraz jadę na wystawę. Dziecko kochane moje, tak za Tobą tęsknię, za Twoją mordką, oczkami, uszkami, przytulaniem się... Nigdy już nie wezmę szczeniaka na odchowanie :-(
-
upijam się. jutro może coś napiszę.
-
Roz!!!! Dziękujemy!!!!! To byc może będzie pierwsza porządna... i jednocześnie ostatnia karma w zyciu Azy... Dlatego takie ważne, żeby wszystko było jak najlepsze - by miała siłę na pierwsze ( i ostatnie :-( ) w życiu spacerki!! :multi: A u Lintie ma takie tereny :loveu: Pola, lasy, przestrzeń... Lintie dasz radę zrobic focie na spacerku jak już sunia będzie wychodzic?
-
[SIZE=4][B]......jedzie do nowego domku!!!!!!!!!!!!!!! :-( [/B][/SIZE]
-
Dziecko wczoraj i dzisiaj jeździło z nami. Dzisiaj nawet socjalizowało się z policją :razz: a zaraz.........