-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
prześliczny :loveu::loveu::loveu::loveu: jak zabaweczka
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Lintie czułam, że coś ładnego nam pokażesz, ale nie posądzałabym Cię nigdy o oszustwo i podmienianie psów :mad: Azunia :loveu: Trzeba jej szamponik jakiś delikatny, na jej pierwszą w życiu kąpiel. Hanek jak p. Lucynka mówiła, że kiedy można? Wtedy Lintie będzie mogła odstąpic małej łóżko :D;)
-
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Oni walczą podobno. -
Kochana puchata sunia z krzywą łapką MA JUŻ NOWY DOMEK!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem, nadal tak jest. Ale poczekajmy na Adę-jeje. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Ulaa replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
barkot, jak ją rozklikacie to będzie bez smyczy przy nodze chodziła nawet do tyłu - i to z własnej woli, bez żadnych krzyków i gróźb - wiem co mówię :p:loveu: -
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
bo to samiec -
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Wypisz wymaluj Lenka, tylko w wersji męskiej :-o -
[quote] Pies – Kazan ur. 30 maj 2006 r. szczepiony przeciwko wściekliźnie – 8 października 2007 odrobaczenie – przypada na czerwiec nie ma alergii jest zdrowy. Jest typem psa stróżującego. Lubi towarzystwo opiekunów ( zabawy z piłką, pieszczoty, spacery). Ma kontakt z dziećmi. Biega luźno po posesji, sypia i je w kojcu. Stałą porą karmienia jest pora wieczorowa, ok. 21:00 – 22:00. Podjada też przez dzień. Dokarmiany czasami przez sąsiada. Nie gardzi owocami. Nigdy nie jadł psiej karmy. Główne pożywienie to, gotowane mięso, kości (różne) i warzywa. Podawane z chlebem (zawsze) plus makaron, ryż. Jedzenie raczej gęste. Na spacerach zachowuje się spokojnie, ale przydaje się kolczatka i komenda „równaj”. Nie wiemy jak radzi sobie w ruchu miejskim. Mieszkamy na wsi. Reaguje na polecenie: „siad”, łapa” i „zostań”. Uczy się komendy „waruj” Do szczepień stawał bez problemów. Nie lubi koni, wrogo na nie szczeka. Na koty również. Niestety nie toleruje drugiego psa w domu. Jest o niego zazdrosny i atakuje go gdy w pobliżu jest ktoś z domowników. Rok temu jeszcze potrafił się z nim bawić. To jeden z powodów, dla którego szukamy mu nowego domu. Drugi to kłopoty finansowe i związane z tym koszty utrzymania dużego psa. Ps. Ten pies był prezentem i miał być o połowę mniejszy niż jest obecnie.[/quote][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5576/dsc00860gz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2417/dsc00862nd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7963/kazansi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3955/dsc00852ej9.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/2575/dsc00861hd2.jpg[/IMG]
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Ulaa replied to anielica's topic in Już w nowym domu
[quote name='alekso']a byliście z nim dokładnie umówieni?[/quote] Byłyśmy w jego okolicy więc chcieliśmy zadzwonic i się umówic. A byłyśmy tam niespodziewanie. Niemniej jednak pan nam już wcześniej oznajmił, że cały czas czeka na pieska. Nie wiem kiedy tam znowu będziemy echhh.... Może jak pojawi się znowu ten kaleki pies, bo z tego osiedla mieliśmy zgłoszenie o nim, niestety ludzie go przepędzili w las :-( -
[quote name='Ada-jeje']Ulka ale do ciebie tez zglosil sie ktos o adopcje wyzla i to chyba do bloku. On się nie nadaje do bloku, pytałam o to :shake: Z opisu to chyba coś jak Kora koło pani. [quote name='hanek']Dzwoniła do mnie pani od Czarnulka ze stronki, umówiłam się na piątek rano na zrobienie zdjęć. Ulaa, mam prośbę - uprzedzaj ludzi, żeby przesyłali Ci jak największe zdjęcia - chodzi o rozmiar w pikselach (chciałam zrobić plakat dla Pusi 2, ale zdjęcia które się wydają duże na ekranie, na plakacie wychodzą wielkości znaczka pocztowego). Nie mam na to wpływu, czasem ludzie mogą wysłac fotkę tylko mmsem - tak właśnie było w przypadku Pusi. No cóż, dobre i to. Może zrób plakacik na pół strony albo mniejszy, wielkości ulotki? ;)
-
Zachary dziękujemy :crazyeye::modla: Zaniedługo Aza będzie mogła na Hawaje wyjechac na swoją emeryturkę... O ile oczywiście będzie chciała opuścic Lintie... (w co nie wierzę :evil_lol:). A tak na poważnie - wygląda na to, że wszystkie potrzeby Azy na najbliższy czas są już zabezpieczone finasowo, więc może na razie dziękujemy za wpłaty na nią (Ada-jeje zapewne się ze mną zgodzi). W zamian za to bardzo prosimy o pomoc dla tej suni - która nie jest ani stara, ani wychudzona, ani oblepiona koopami... Wręcz przeciwnie - jest młoda, śliczna, kochana i ma całe życie przed sobą. Jednak jeśli nie uda się uratowac jej łapki zanim wzrost kości się zakończy, już na zawsze pozostanie niepełnosprawna. W tej chwili jest jeszcze szansa przeprowadzic operację i nastawic krzywe kości... To ta sunia [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108444[/url]. Spotkała się z Azą w lecznicy i nawet babuleńka napadła na tego biednego cielaczka :-(
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
Ulaa replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Byliśmy wczoraj tam gdzie mieszka pan, ale miał wyłączoną komórkę i nie można było go odwiedzic :placz: -
[quote name='buri91']jestem z mazowieckiego sunia jest sliczna ale nawet jezeli by doszlo do adopcji to nie mam jak po nia przyjecha;/[/quote] Dowóz to żaden problem!!! Psy z dogo po całym świecie podrozuja (dosłownie, nawet i do Canady próbowały :evil_lol:) Jesli tylko domek jest tego wart............
-
[quote name='Ada-jeje']W sprawie bylego wlasciela otrzymalysmy potwierdzenie z policji o wszczeciu dochodzenia o przestepstwie art.35 ust. 2 w zw. z art.6 ust.2 pkt.1 Ustawy o ochronie zwierzat. Liczymy i czekamy :crazyeye: na wyrok :mad::mad::mad:adekwatny do popelnionego przestepstwa. :angryy::angryy::angryy:[/quote] wow super! kiedy przyszło zawiadomienie? szybko się zajęli :)
-
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Operacja w piątek na 8:00. Dzisiaj wykluł się nowy domek, być może kochana BoUnTy pójdzie tam na wizytę. -
[quote name='saganka']Pani Jolu, jesli mozna, to chcialbym te pieniadze przeznaczyc na Aze, chyba, ze macie pilniejsze potrzeby, to same zadecydujcie...[/quote] No i znowu jest tak, że wszyscy chcą pomóc jednemu psu, a na inny ma tylko dług :roll: Kiara może nie ma zaropiałych oczu i nie jest stara... Wręcz przeciwnie. Jest młoda i ma całe życie przed sobą, które może być szczęśliwe jeśli uda się uratować jej łapkę zanim zakończy się wzrost kości. Potem będzie za późno i Kiara na zawsze będzie niepełnosprawna... Nikogo nie wzrusza jej los, bo nie widać otwartych ran ani wystających żeber :-( A ja widzę w niej moją Abrunie :-(
-
No, obroża elektryczna i kolczatka w pogotowiu :evil_lol: Może jutro się przejdę do Lorda :roll: