-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
[quote name='Ada-jeje']W hurtowni maja tylko HMB w ampulkach 72 szt. 44 zl. dla Azy powinno sie podawac od 2 do 3 ampulek dziennie. Pozostalych produktow nie maja w tej hurtowni, zas srodek podnoszacy odpornosc scanomune moze zamowic jedynie wet lub dostepne u wetow.[/quote] HMB lepiej kupić w proszku (Dog Vital), byłoby do podziału z Kostusiem, który też tgego potrzebuje. Proszek jest bardziej wydajny (ustala się dawkę początkową i potem ją zmniejsza). Zawiera więcej HMB w dawce, z tego też powodu jest ona mniejsza. Co drogie to tanie ;)
-
o 13:00. Na miau są już deklaracje wpłat dla rudego kocurka i 2 sprzedane breloczki (każdy po 10) oraz ktoś zrobił swój bazarek dla rudaska, na razie jeszcze trwa i jest na nim 15 zł. Radzą, żeby zrobić kotkowi badanie krwi, bo może mieć uszkodzone nerki (w jego wieku to ponoć bardzo prawdopodobne, zwłaszcza że jest rudy).
-
Niestety suni w Luszowicach (tej pokrywanej) już nie ma w pobliżu posesji. Może się pojawi jeszcze, ale i tak ja dzisiaj nie dam rady chyba nigdzie jechać, tak samo jak wczoraj - brak mobilności. A tyle psiaków czeka :placz: Ada-jeje czy dzwoniła kobieta, której zabrali psa do Olkusza i nie chcą oddać? Bo do mnie dzwoniła o 7 rano :mad:
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
Ulaa replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Napewno pomogą! Państwu z Mętkowa dogomaniacy pomagają [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105861[/url] tylko fotki zróbcie i najlepiej, żeby jakaś miejscowa organizacja czuwała nad tym. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Ulaa replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
no i gdzie one? :cool3: -
Kochana puchata sunia z krzywą łapką MA JUŻ NOWY DOMEK!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Kako :Rose::Rose::Rose: -
Kochana puchata sunia z krzywą łapką MA JUŻ NOWY DOMEK!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Że krzywa to nic. Najgorsze, że boli :shake: -
Rebitek przesyła Wam pozdrowienia :) Jest już grzeczny - w dzień ma mnóstwo atrakcji (chodzi na spacerki!!!!!!) i noc przesypia. Powoli przyzwyczaja się do zostawania samemu... tzn nie do końca samemu :evil_lol: bo... kotki leżą mu na dachu budy i wchodzą do środka! :multi: Panie koniecznie chcą aby był już zaszczepiony i żeby miał książeczkę. Trzeba im to opłacić w lecznicy, to sobie pójdą odebrać.
-
Kochana puchata sunia z krzywą łapką MA JUŻ NOWY DOMEK!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Sunia jest w adopcjach na stronce. -
to potem byłoby tak :mad: i wyglądałby tak :cool1: :evil_lol:
-
no to macie... choć i tak nic nie dorówna dziecku... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9841053#post9841053[/url] ech. może by tak zamienić? :roll:
-
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Musimy miec pewnosc, w piatek czy w sobote, zeby wiedziec na ktory dzien zrobic termin?[/quote] W sobote chyba nie operują. Od piątku już może być, więc jakby się dało na piątek to ok. -
TZ domaga się ujawnienia fotki Szczurosławy :mad::evil_lol:
-
Kochana puchata sunia z krzywą łapką MA JUŻ NOWY DOMEK!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Drogi swoją drogą. Ja bym już ze swoim psem na Brynów nie poszła, a szczególnie w poważniejszej sprawie. Ewentualnie dr Derkowski w Krakowie (mój od Abry), ale trzeba by negocjować cenę. -
[quote name='Donvitow']To nie gest. Tylko jak zobaczyłem Szczurosławę:lol: to mi zdrowy rozsądek odebrało i zapomniałem o papierach:evil_lol:. Ale nie wściekaj się. pani Sarci do dziś nie odesłała książeczki zdrowia ze szczepieniami. Obiecuję że do piątku będzie nowa.;)[/quote] Jak to nie wysłała :crazyeye::angryy::mad: MUSI WYSŁAĆ!!!!!! To jest książeczka Sarki od samego początku, co to ma wogóle znaczyć :angryy::angryy::angryy: JAKIM PRAWEM ją zabrała. Będę się wściekać - na takich ludzi zawsze. [quote name='Donvitow']Ania na dworcu w Środzie Wlkp miała 8 min by wysiąść. Znaleźć mnie, przekazać Lorda. Zapakować do samochodu i wskoczyć do powrotnego pociągu.:crazyeye: I zdążyła. Ulka Lordzika zaszczepcie i tylko daj na PW ile to kaska przyjedzie z Sarcią/ jak piszesz o geście:diabloti: to szarpnę się i na odrobaczenie i na frontlajn.:lol:[/quote] O rany to faktycznie masakra, ja bym nie zdążyła :roll::D Podziwiam! Ale się wujek Donvitow w Sarce zakochał, no proszę :cool3::multi:
-
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Termin operacji mozna robic juz, ale mowilas Ulka ze pani z DT wyjezdza i kto sie zajmie boksiem po operacji? :angryy:[/quote] Pani mówila, że pod koniec tyg (np w piątek lub sobote) może być ta operacja. -
Suczka znaleziona przez panią w Trzebini pojechała do schroniska. Kobieta nie przetrzymała jej tę 1 noc nawet!!! Mogła wogóle nie brać, na ulicy miałaby lepiej niż tam :placz: Dostałam mmsa na pół godz. przed informacją o odwozie suni... Taka ładna była, młodziutka :-( Zaraz wkleję fotkę. Lavinia, psiaczka z targu być może odwiedzimy jutro, tylko nie wiem co z nim zrobimy :placz: