-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Krysiu, Tiger nie ma dostępu do dogomanii, ale bardzo prosi o PILNY kontakt. Jej tel. 501 33 77 00
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tiger jest bez dostęu do Dogomanii, ale przekazałam jej Waszą relację i prosiła żeby Was serdecznie ucałować. Zdjęcia są cudowne, widać że Isia rzeczywiście się u Was zadomowiła! I jak szaleje po podwórku... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja wierzę w Lavinię, w jej siłę woli i przekonywania. Maupa w razie czego też umie się zachować stanowczo. No i mam nadzieję, że w końcu Zuzię pokroją. Ale zgodnie z prawem przez 2 tygodnie od znalezienia psa nie wolno go poddać sterylizacji. A czy właściciele poszukujący bostonka się znaleźli? Obejrzeli by małą i byłaby jasność... -
Kurczę, my w pracy miałyśmy Syndrom PP (Piątkowego Pier...ca - słowo niepublikowalne). I w piątek około 14 się ujawniał, a objawiał szalonymi atakami smiechu, tańcami, czasami aż sekretarki przybiegały sprawdzać co się dzieje. Ale ten syndrom to ja lubiłam, oj tak... a ten niedzielny to smętnawy się wydaje...
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Mi też wygląda na uśmiechniętego... -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Neris replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No niestety... obietnice czasami okazują się zbyt trudne do realizacji, czasami życie nas przerasta... Bandi tak bardzo chciałby, żeby go ktos pokochał... -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Neris replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Boże, jaka ona piękna. Jaka mlecznobiała, usmiechnięta... -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Telefon był, ale to już cioteczka Tiger napisze jak jej się uda do netu dorwać. W każdym razie Kudłaczek nie pojedzie do nowego domku przynajmniej na razie. Musi wyleczyć oskrzela. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja też panikuję. -
Słuchajcie, Pynia chętnie pomogłaby świstakowi zawijać te sreberka... A kiedy mogłaby jechać?
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Kurczę, ten jej TZ też już całkiem spsiały, nie? Trzymam kciuki za Zuzię i jej "zawartość" -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Podobno zdecydowali jednak nie ciąć... Maupa miała tam jechać na 19, więc pewnie siedzi już przy Zuzi. -
Przepraszam, ale ciągle walczę z pooperacyjnymi dolegliwościami mojej Iris. A Dogomania mi cały prawie dzień dzisiaj nie działała, nie wiem o co chodzi. Teraz włączyłam próbnie i proszę, jest. Sara czuje się świetnie, czy ona ne ma jakiegoś psiego ADHD? Biega, szaleje, każe sobie rzucać piłeczkę. I uważa, że jest obrońcą stada, więc jak tylko ktoś przechodzi nad rzekę, to Sara leci do furtki i zawzięcie oszczekuje. Nie zachęcam jej do tego, bo nie każdy lubi takie "szczekacze". Pani Ola, która ma salon strzyżenia dla psów, była mnie dzisiaj odwiedzić i powiedziała, że może Sarunię ładnie ostrzyc "na sznaucerka", zrobimy wtedy zdjęcia i będzie może większe powodzenie? Niestety muszę powiedzieć, że Sara niektórych moich psów nie lubi i próbuje je zmusić do konfrontacji. Ma szczęscie, że one nie są do tego skore, bo byłoby kiepsko. To wazna informacja dla przyszłej rodziny. Lepiej żeby była w domu jedynym psem albo towarzyszyła spokojnemu samcowi. Myślę niestety, że schroniskowe doświadczenia wycisnęły na niej piętno...
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='lavinia']Maupa przez Ciebie mam nieprzespaną noc, wczoraj dzwoniłam do Ciebie z 10 razy, już mi wyobrażnia podsuwała najczarniejsze scenariusze, dziś rano już miałam do ciebie jechać, a Ty po prostu wybyłaś do swojej posiadłości ziemskiej. A ja myślałam....i tak się martwiłam, zobaczysz dostaniesz lanie !!!![/quote] Lavinio, Maupa lada chwila ma być w Warszawie i pędzić do Zuzi, więc możesz ją tam ewentualnie skarcić... żałuję tylko, że nie zobaczę tego "lania"! A ona była na wsi łapać Zębatki... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A ta telepatia mówi chociaż, czy Zuzia bezpieczna? -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A biedna Maupa na wsi, bez zasięgu, bez netu, i bez telepatii... pewnie nie śpi... jutro rano wraca i od razu pędzi do Zuzi. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Oj, ciotka, coś wiesz i nie chcesz zdradzić!!!! -
Majka ślepa jamniczka już w kochajacym domku:)
Neris replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Jakie cudowne wieści... Ciocia Bea1 to Wielka Czarodziejka, naprawdę... -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy to ktoś kogo znamy? -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Czy to znaczy, że Zuzia urodziła?