-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciotki są, ale strasznie zaganiane. A ciotka Tiger bez internetu, coś jej się popsuło. -
Tiger siedzi przed komputerem i strasznie klnie, bo obrobiła zdjęcia i nie może ich wstawić. Jakieś problemy z internetem.
-
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Brązowa, co się stało, coś poważnego? -
A co ona ma obok ogonka?
-
Boże, to wzięłyście tę grubszą? Igę? Bo Tiger mowiła że grubawa...
-
A to ja ciotce mogę podać rękę, bo ja też kiełbaski nie daję. Może wredna jakaś jestem...
-
Jaki ona ma cudny zadarty nosek!
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ale sierociniec... a nas tak mało... -
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Neris replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Człowiek wyjdzie z domu, wraca i coś nowego mu biega za furtka...:evil_lol: Nie, no większość to psy do adopcji! -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ludzie, ja się nadaję do Tworek naprawdę... wczoraj trafił do mnie szczeniak 3, 4-miesięczny bullowaty, PIĘKNY. I właśnie dzwoniła Asiamm, że oddają Maję!!!! UMIERAM. Przepraszam za off. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='jovanna']Nio ja nie wiem, rozumiem kroplowki, zastrzyki, ale porod odebrac ? to rybon jest zaciazona ? :evil_lol: :diabloti: :crazyeye: Myslalam ze to Zuzia ma male bobaski w brzuszku...:evil_lol: :lol: [/quote] To tylko taka autoreklama była! Jakby co... a wiadomo do czego dojdzie? -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ale ja nie weteryniarz, ja chłopek-samouk, rodzice zabroniły na weterynarie, wojna w domu była... A jak się ma 17 psów i co chwilę nowa bieda, chora, bez łapy, z łapą ale bez kawała skóry, to popsute, tamto nie działa... to musiałam się naumieć podstaw, bo bym chyba zbankrutowała na same "iniekcje". A tak to się w domu wsio robi i na ogół tylko na leki wydaje... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
O, to ja z Rybon36. Bo ja Nierokujący, ale Bezpieczny, więc jej nie zagryzę. I pomogę w razie czego, zaszczyki umim robić, kroplufki, poród odebrać... -
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Neris replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niech ją ktoś uratuje! Ja już naprawdę nie mam miejsca... 17 psów w tym agresywna suka... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
W Tworkach jest jeden taki długi pawilon "pobytowy" dla takich, co nie są niebezpieczni ale nie rokują. Dostawimy drugi i możemy powoli się przenosić. Ja czasami czuję że już tam powinnam być. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki, proszę powiedzieć Kudłasiowi, że syrop MUSI być!!!! Jak idę do niego z tabletkami to strasznie się cieszy, mało mi ich nie wyrwie z ręką. Ale już z Mucosolvanem nie jest tak pieknie, kiedy widzi mnie z łyżeczką to próbuje uciekać, krzywi się, kładzie na ziemi, a w końcu, jak już go napoję, parska, ślini się, próbuje pluć, całym sobą mówi "aj aj aj jaka krzywda!". A Megace już wchodzi łatwiej. To ma go podobno odbudować w błyskawicznym tempie.