-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Co jest z Igą? Trzeba natychmiast wyciagać?
-
Właśnie, ciekawe jak tam biedne bulgotki... Mamusia im przywiozła do domu coś Z OGONEM!!!!
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A czy Ty wiesz, że Neris to strasznie upierdliwa babcia? I matka zastępcza też? Będzie Cię gnębić żądaniami relacji, zdjęć itp... Ale pręguska fajna, nie? Takie słodkie pysio... Komisja będzie wieloosobowa, ale o ile wiem to glos decydujący ma Lavinia. Zrób więc tak - pisz podanie, dodaj zdjęcia swoje, rodziny, mieszkania, zaświadczenie o niekaralności, odbyciu służby wojskowej, posiadania gaśnicy, nieposiadania broni, przebytych chorobach.... i się zobaczy. -
Ja też widziałąm te teksty typu "ale lepiej żeby była sama w domu, miała panią jakąś tylko dla siebie, a u mnie to nie ma drzwi..." itp. Ignorowałam je zupełnie. Miałam wewnętrzne przekonanie, że krokamu Akuchy pokieruje PRZEZNACZENIE.
-
Ja też wiedziałam, że to się tak skończy. Co więcej, agitowałam! Bo wiedziałam że psy są przeznaczone okreśłonym ludziom, a komu Pynia była przeznaczona to się dowiecie wkrótce...
-
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dostałam sms-a, że mała rozrabia i próbuje rządzić rezydentką. Martwię się trochę, ale ona tutaj była super grzeczna, dogadywała się z innymi psami, więc mam nadzieję że szybko się przystosuje... w razie czego będziemy radzić. -
Zanim zaczną ciotki niektóre krzyczeć na mnie, oświadczam - TO NIE JA ADOPTOWAŁAM PYNIĘ! Ja kciuki trzymałam tylko... I podobno porównanie z foką jest słuszne bo Pynia ma równą warstwę sadełka na całym ciałku... Czekamy na relację z przyjęcia przez rezydentki.
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Maupa na zlocie buldożków. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaczek to taki lekoman, że chyba wyleczyć go z tego nie da rady... Wczoraj Bazylek dostawał zastrzyki i kroplówki. Leżał biedaczek na łóżku, a Kudłaś popatrzył, postał, po czym wskoczył, wyciągnął się obok niego i z nadzieją patrzył na ciocię weterynarkę. Pytała go czy chce zastrzyk i jestem PEWNA, że widziałam jak kiwa głową. -
Nie, one są całuśne... Ale czasami się na mnie wkurzają jak je za bardzo męczę. I jak siedzę przy komputerze to obgryzają mi stopy. Taki naturalny pedicure... Z tymi imionami to ja mam czas do środy, ale kiepsko z tym,kiepsko... A rano jak się budzę i przewracam na łóżku, to przyłażą i proszą żeby je wpuścić. Bo są za małe i nie mogą podskoczyć tak wysoko... Ale jestem twarda, nie biorę. To jest pierwszy miot przy którym dzieci śpią u siebie na posłanku i mnie jeszcze nie zmiękczyły...
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja tam swoje wiem. Byłam pierwsza i pręgowańczyk mój! I nie kłóćcie się babcie kochane. A nie chce żadna wziąć pod skrzydła mojej Czarnej Gumisi? -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Kurczę, to był pies wetki, pytałam ją w czwartek i mówiła że umowa będzie... pewnie zapomniała. Trzeba będzie przesłać pocztą. sms od Gosiaczek - "właśnie jedziemy do domu. Jaka ona grzeczna i przytulaśna". Gosiaczek żeby wziąć małą musiała wyjechać z domu o 9 rano, bo środków komunikacji za wiele nie ma, i w tej chwili powinna właśnie wchodzić do domu. Jestem dobrej mysli. Takie zaangażowanie... -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ale się cieszę... Teraz mała będzie bezpieczna! -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4'][CENTER][SIZE=5]6 dziecko[/SIZE][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images1.fotosik.pl/202/b3a836f0318e43e3.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images4.fotosik.pl/157/9131632e69e7f536.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][COLOR=pink]czyżby to był wnuczek Neris ?? :cool3: [/COLOR][/CENTER] [/quote] MÓJ CI ON!!!! I jaki do mnie podobny! Ja bardzo przeapraszam, ale czy Wy nie potraficie zobaczyć czy tam są siusiaki? No przecie prosta to jest sprawa! Dawaj zdjęcia brzusiów, zaraz Wam powiem. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A ja nawet nie wiem czy moja pręgowana istotka to dziewczynka czy chłopiec!