Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Ja nie pedagog. Ja poligraf (ale nie z wykształcenia, tylko z 14-letniej praktyki)
  2. Brak 3 zębów, to niestety dyskwalifikuje... i nie będzie moja lalunia championką.
  3. A suczków u mnie jamników 3. Ofka stara jak matka Ziemia, Iris młodsza, Inka długowłosa bezrozumna, nie będzie miała dzieci. To łodpowiedź na pytanie sprzed kilku postów. Tak mi się jakoś przeczytało. A Iriska czuje się dobrze, bardzo dobrze nawet.
  4. A dlaczego niby tylko na mnie mają mówić świruska???? Hę????
  5. Brazowa, robaczku, nie żartuj... Kto Ci tu uwierzy?
  6. Loozerka, Twoje szczęscie się telepatycznie porozumiewało z Bazylem, który zrobił cos podobnego ze zmywakiem kuchennym i moja gąbką kąpielową, po kolei...A ja tylko poszłam na dwór pranie zebrać.
  7. Akucha ma doświadczenie pedagogiczne, ale z bulgotkami to jeszcze żaden nie wygrał...
  8. A jeden taki uszaty to mi powyciągał ze zlewu zmywakii i porozszarpywał na strzępy. I gąbkę kąpielowa wykradł. A papier toaletowy... Ho ho ho! JAKA TO ZABAWA!!!!
  9. Ja tak kocham podhalany... Niech ktoś pokocha Lorda!
  10. Zefirek, gdzie twój domek maluszku?
  11. Małe pączuszki też chcą być kochane...
  12. Chciałabym zobaczyć jak to wygląda. A czy jak biegnie to gibią mu się na końcach? Bazylowi się gibią i jeszcze do tego marszczy strasznie czoło.
  13. Mnie dziwi to że ona ciągle samotna... Przecież ta nietuzinkowa uroda powinna już dawno znaleźć amatora!
  14. Cieszę się. :multi: Mam nadzieję, że wróci do pełnej sprawności. Trzymam kciuki.
  15. Jejku, jaki samotny wątek... Dziewczyny na dietę! I do domków biegiem.
  16. Pewnie za rok... bo suczków u nas wiency nie ma. Znaczy zdatnych. A, no i nie wiem jak to będzie z Iris, czy po tej operacji jej jeszcze wolno?
  17. To jest RZEMYK Neris. A tamci to Rabarbar i Rainman. Bo zanim skończyłam wymyślać imiona to się okazało że pierwsze propozycję zostały wzięte na poważnie i metryczki są już wypełnione.
  18. NIE WIERZĘ w żadną dyscyplinę! One się TROSZKĘ na Ciebie obrażą i zaraz będziesz błagać o całusy! Prosić żeby przyszły i dały się przeprosić...
  19. OOOO NIEEEE, tym razem nie w pościeli! Tym razem to jest prawdziwe psie posłanko wyłożone zdobycznym kawałkiem prześcieradła (mamy takie w wielkiej ilości do wycierania stópek itp).
  20. Prawda jest taka, że Dofi wytrzymywała te zaczepki przez ponad tydzień! Ciągłe wrzaski i podszczypywania. Sama byłam zdziwiona. No,ale teraz już się nie odważę ich skonfrontować. Problem w tym, że Sara już wie, że do Dofi podskoczyć nie wolno i na jej widok wraca do siebie, ale na przykład do innej sporej suki się rzuca. Na szczęście tamta jest spokojniutka, ale i tak na wszelki wypadek je izoluję.
  21. Muszę Wam coś pokazać, bo może nie wszyscy znają moją Gumisię... padłam jak ich takich objętych zobaczyłam. [IMG]http://images1.fotosik.pl/233/375e168eb1e70c95med.jpg[/IMG]
  22. To było takie "drobne" kłamstewko...:evil_lol: Ale TZ udany, dobry człowiek, gdzie takich rozdają?
  23. Działo się, ale Zosia żyje, więc chyba będzie dobrze...
  24. Zara do Szczytna. W Olsztynie bynde 6 listopada i 4 grudnia.
×
×
  • Create New...