-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Loozerka, Twoje szczęscie się telepatycznie porozumiewało z Bazylem, który zrobił cos podobnego ze zmywakiem kuchennym i moja gąbką kąpielową, po kolei...A ja tylko poszłam na dwór pranie zebrać.
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Neris replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Zefirek, gdzie twój domek maluszku? -
Kora,Jina i Fafik mają domy, Neo za TM ... [*]...
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Małe pączuszki też chcą być kochane... -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Mnie dziwi to że ona ciągle samotna... Przecież ta nietuzinkowa uroda powinna już dawno znaleźć amatora! -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Jeju... kocham Was... -
Pies nagle zachorowal, z dnia na dzien calkiem opadl z sil
Neris replied to Iza i CTR's topic in Neurologia
Cieszę się. :multi: Mam nadzieję, że wróci do pełnej sprawności. Trzymam kciuki. -
Kora,Jina i Fafik mają domy, Neo za TM ... [*]...
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Jejku, jaki samotny wątek... Dziewczyny na dietę! I do domków biegiem. -
NIE WIERZĘ w żadną dyscyplinę! One się TROSZKĘ na Ciebie obrażą i zaraz będziesz błagać o całusy! Prosić żeby przyszły i dały się przeprosić...
-
Prawda jest taka, że Dofi wytrzymywała te zaczepki przez ponad tydzień! Ciągłe wrzaski i podszczypywania. Sama byłam zdziwiona. No,ale teraz już się nie odważę ich skonfrontować. Problem w tym, że Sara już wie, że do Dofi podskoczyć nie wolno i na jej widok wraca do siebie, ale na przykład do innej sporej suki się rzuca. Na szczęście tamta jest spokojniutka, ale i tak na wszelki wypadek je izoluję.
-
To było takie "drobne" kłamstewko...:evil_lol: Ale TZ udany, dobry człowiek, gdzie takich rozdają?
-
Działo się, ale Zosia żyje, więc chyba będzie dobrze...