-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Wyrzucone kilkudniowe szczenie-Radom-malenka Sonia ma juz swoj domek!!!!
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Moja druga wnusia... Ależ ona żarłoczna! -
Oj, znaczy trza odpalać kadzidełka i mamrotać zaklęcia? I będzie dobrze????
-
Piękna, odmieniona Czupurka... Kto ją pokocha?
-
Ja to nawet do niego ostatnio wydzwaniałam, bo myślałam że to telefon Akuchy... to i sms-a wyslę. A w sumie mogą być zdjęcia samych nóg oplątanych smyczami, przecież kiedyś się zobaczymy, nie?
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Dokarmiane są i Maupa mówi że to smoki dosłownie! Piją z butli jak małe cielaczki. No bo dzisiaj adałyśmy przez telefon i skonstatowałyśmy, że świeżej wołowinki to im się kupić nie da... Nawet jutro będzie jakaś paskudna w sklepach. Więc do piątku na butli jadą. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A moja Zula jaka piękna, a jakie ma przytomne spojrzenie! -
A ja sobie myślę, że ten irokez to nie ze strachu tylko zachwytu... chłopak sobie dogomanię poczytał i to co o nim piszemy...
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaś ma dzisiaj karcer. On jest nieznośy, ciągle by siedział na zewnątrz, a przecież jest straszna plucha! -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Coś ją bidulkę boli... A czy ma blade dziąsła? Albo powieki (wewnetrzną stronę). Poproszę Maupę żeby weszła na ten wątek, ona miał psa z przerzutami do płc i pamięta jak to było... może coś podpowie. -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
A czy Wy wiecie, że czekolada to jest najlepsza na jesienną melancholię? Człowiek zażyje i zaraz mu lepiej... -
CO, człowiekowi po tylu latach pracy się należy odrobina luksusu! Tylko uważaj Zosiu, żeby się chłopak nie nauczył na te płatne strony wchodzić, bo przecież on jescze niepełnoletni...
-
[quote name='Zosia4'] : Jejku, jakie rozczulające uszki...
-
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaki smieszny kudłatek... -
Czupurka tak wyładniała... oby jeszcze domek się znalazł.
-
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Ona jest taka ładna... delikatna i słodka. Niech ją ktoś pokocha...