Justynko, jesteś nomalnie niesamowita :loveu:
Tu jeszcze na szybko dwa zdjęcia, Dorota wysłała mi z 15 ale strasznie powoli się ściągają:
[IMG]http://images49.fotosik.pl/76/6e454a3ffcca4e19.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/73/a323cd1c17c528ba.jpg[/IMG]
Dajmy mu jakieś imię, może Banderas? :evil_lol: