Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Ja nie jestem w stanie wyadoptować szczeniaczków, świat zwariował :shake:
  2. Ja zaglądam :roll: Doszło jeszcze 10 zł od ZUzlikowej. Postaram się o nowe zdjęcia do ogłoszeń.
  3. Ja moje 50 wyślę jutro.
  4. A to ja trochę Wzdętusia dźwignę...
  5. Bo to bliźniaczki, od razu widać[I] :evil_lol: [/I]
  6. Przyszło 10zł od xmatrix, dziękuję. Wstawiłam Pusiaka na [url=http://www.adopcjepsow.org]Adopcje Ps
  7. Wszystkie wpłaty od razu nanoszę w wątku, nic więcej nie dotarło Wstawiłam Pusiaka tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/suczka-miniaturka-wiek-bez-znaczenia-warszawa-okolice-133983/index10.html#post12494250[/url]
  8. Nie udało, książeczki nie dostałam. Pusiak szaleje po podwórku całymi dniami. Potem pakuje się do łóżka i całą noc grzecznie śpi. Ładnie bawi się z jamnikami i z Karolkiem, który generalnie jest mistrzem rozbawiania towarzycha.
  9. Ale jeszcze rano wszak :oops: ja mam na razie na koncie 1,20zł ale jak coś się tam objawi zaraz wyśle moją "dolę"
  10. A tu? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/naprawde-maly-piesek-kastrat-140091/index2.html#post12472828[/url]
  11. Co koszmar, jak koszmar, Kajtula koszmar? Jak mamy pomóc?[SIZE=2][I] (zabranie Kajtuli [/I][/SIZE][I]d[/I][SIZE=2][I]o siebie wykluczam:diabloti:)[/I][/SIZE]
  12. cały kg :crazyeye: A mnie dzisiaj na rzeką pogryzły biedronki :angryy:, powinnam się obwiesic KILTIXAMI, pożyczę od psów...
  13. Wróciła normalność - wczoraj zołzikiewicz wskoczył na blat kuchenny i szabrował bułeczkę. Ona naprawdę myśli, że jest kotem i wolno jej wszystko. My hepatilu nie bierzemy, tylko wit B. Za to jedzenie wyłącznie naturalne, bez konserwantów bo one podobno też uszkadzają wątrobę.
  14. Zawija się ale trudno... Może to chodzi o monitor?
  15. A, bo mi się zdawało, że to za długie będzie. W takim razie wstawiam!
  16. Podobno wiosna to okres wzmożonych ataków. Isadorko, ile tabletek bierze Rambo? Malizna - 15mg 2 razy dziennie i syrop 2 x 1,5ml. Może to za mało?
  17. Tak, to naprawdę rewelacyjny pies. Bardzo pojętny, posłuszny. Zawołany wraca do nogi w 80% I taki jest śmieszny, podskakuje jak pajacyk...
  18. Isadorko, a nie zrobiłabyś dla Jadwini weższgo bannerka? Bo ten jest dla mnie za szeroki.
  19. Zrobie mu gratke, ale musi ktoś napisać tekst bo mam zwaloną klawiature, pisze po 1 literze, do 1 zdania można się pobawić ale dłuższy tekst - nierealne
  20. A ja zaraz tu zawołam Weszke, czy one nie są sznaucerowate?
  21. Ja podbijam alegratke, zaraz wyróżnię ponownie.
×
×
  • Create New...