Radku dziękujemy za allegro :))
ja ze swojej strony osobe ktora zechce w DT socjalizowac Lisie oferuję dla niej jedzonko ( małą jest to nie zje mnie z kopytami :evil_lol: ) wyposazenie typu smycz obrozka poslanko i gdyby trzeba bylo to pomoc w leczeniu ( Lisia jest zdrowa wiec na razie nie ma takiej potrzeby, to tak w razie co )
Przypomne ze Lisia potrzebuje oswojenia ze swiatem bardzo sie boi wszystkiego wiec Dt byłby potrzebny bardzo doswiadczony w takich przypadkach )