Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. [quote name='noemik'][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1884/18nadpopradem200610051cv0.jpg[/IMG][/quote] alez wam zazdroszcze :oops:
  2. własnie Jasio powinien miec wlasnego człowieka a tu chyba chodzi wylacznie o strozowanie czekajcie troszkę
  3. Będa nowe fotki solito wstawi jak znajdzie chwilke :loveu:
  4. Są juz wzorcową rodzinką :) beda fotyyyyyyyyyy :multi:
  5. biedna jest taka zobojętniała jakby się poddała czy ma juz allegro?? czy wtawilyscie ja na rasowe na podhalany??
  6. uffffffffffffffffff:multi:
  7. yewcia popraw imie suni :) :loveu: i zapraszamy na bazarek
  8. ja slepa :oops: juz dostalam na pw dziekuje Neris Synku trzymaj się
  9. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1470/cimg1121ej1.jpg[/IMG] Miśka miss normalnie :loveu: Cudownie ze udało się znaleźc domek tymczasowy czy szkamy stałego czy czekamy az tymczasowy tak sie w Miśce zakocha ze nie zechce jej oddac ? ;) :evil_lol:
  10. Rybak chcial wychować mamusię chyba ........
  11. długo juz dlugo Lisia schronisko traktuje jak swoj dom bo nigdy nie zaznała co to dom prawdziwy :-(
  12. dziewczyny jezeli jest szansa na nawet platny hotelik mozna sprobować , mozna posilkowac sie aukcjami na bazarku albo na allegro podhalany gasna w schroniskach hotelik a najlepiej Dt nawet platny moze jakas dobra dusza emerytka np ktora chetnie dorobi sobie do emerytury i pomoze suni??
  13. Nanka wyslalam pw ale widze ze juz wkleilyscie tam jej zdjecie na watku o poszukiwaniu podhalanki nie traccie nadziei Sara 15 latka z uciechowskiego schroniska znalazla wspanialy dom [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/7600/2302072113br3.jpg[/IMG] Sara z prawej [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32180&page=63&highlight=sara[/URL]
  14. Neris poprosze na pw numer Twojego konta , dzis konczy sie moj bazarek dla Synka
  15. Rybak byl ostatnią sierotą dopóki mieszkal ze swoim tatusiem Dingiem w boksie teraz chłopak chyba walczy o pozycje przywódcy chyba sie z Dianka "pogodzili " bo dalej zachowują sie jak przedtem czyli poprawnie :)
  16. i niewielki zmiesci sie nawet w najmniejszym mieszkanku i pokocha całym serduszkiem
  17. powiedzenie goi sie jak na psie tu sie sprawdzilo Dianka juz normalnie chodzi , nie kuleje :multi:
  18. Konik dzis po spacerze nad staw wcale nie chcial wracać do kojca
  19. Synuś bez łąpki tez bedziesz szczesliwy zeby tylko Cie nie bolalo
×
×
  • Create New...