i jeszcze dla wielbicieli Juniorka cytat z maila od jego Pana :)
"My po prostu jesteśmy szczęśliwi, że Junior wniósł do naszego domu mnóstwo
radosnego zamieszania i swoje pozytywnie wpływające na wszystkich przemiłe
towarzystwo.
Poza tym sądzę, ze będzie psiakiem użytecznym, już dziś rozwiązuje mi buty,
a córce ściąga spódnice, chociaż na razie nie zawsze w odpowiednich
momentach..."
:multi: