[quote name='tania11']Słuchajcie, nie widać tego dobrze na zdjęciach, ale Molka przecież jest ostrzyżona "na sznaucera". :evil_lol: Pierwsze strzyżenie jej się trochę nie podobało, ale przy drugim juz było lepeij nawet pyszczek dała sobie "wystylizować". :lol:[/quote]
oj zeby Puniasta zechciala dac sie obfotografowac dokladnie :)