moze ten bazarek rozpocznie lawinę wpłąt :)
Misia ich bardzo potrzebuje
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4750477#post4750477[/URL] ot tak przypomne .........
[quote name='Aga_Mazury']Jest nas mniej o dwa okruszki....
nie ma juz z nami
Garrego <*>
i Nera <*>[/quote]
co się stało?? :placz: :-( [B][SIZE=4]
[*][/SIZE][/B]
MagYa jesli wplynela jakakolwiek wplata na Misie to skarpeta zalozy sie sama , na razie nie ma rozliczenia Afn dziewczyny maja kupe roboty
poprosze siostre by wystawila bazarek dla Misi ode mnie
czy jest klinika ktora ja przetrzyma na czas leczenia??
trzeba by szybko zadzialac skoro Misia chodzi na ulice to niebezpieczne :shake:
dziewczyny ile jest pieniazkow uzbieranych ? tzn czy starczy na leczenie??
Asior :) to ktoremu uciechowiakowi teraz allegro zafundujesz? :loveu:
ja tez napisalam maila do tego Pana ale nic mi nie odpisał Asiorowa ma chyba wtyki u niego ;) :evil_lol:
Asiorku moze poprosisz pana o zdjecia a nowego domku?