[B][COLOR=blue]Adzia Seniak na pewno mial zle doswiadczenia w przeszłosci :shake: :-( [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]zreszta jaki pan zaglodziłby prawie na smierc psa jesli byłby dobrym panem........[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]powiem Ci ze Sarna uciechowska tez miala a nawet do tej pory ma takie odruchy ze odskakuje przy gwałtownym ruchu , podneisieniu reki........[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]biedne psinki pamietaja te złe rzeczy [/COLOR][/B]