[quote name='ania_u']hej tu pańcia biby,poszukuje małego pieska z fajnym charakterkiem dla swojej mamy .najlepiej w wieku bibulca.moja mama straciła swojego 15letniego pupila w sobote i strasznie rozpacza ,i musze szybko cośjej znaleść.u nas w Zielonej niema nic ciekawego a to musi być bystrzak bo biba z tekila czesto zostaja u mojej mamy,a one teraz to arystokratki i przebieraja w towarzystwie,a zwłaszcza biba chce zjeść każdego psa ktory jej stanie na drodze .obojetnie moze być piesek lub sunia,jak macie jakieś propozycje to czekam. pozdrowionka i buzka od małego lisa biby:loveu:[/quote]
[B]aniu najlepiej założ wątek w dziale przygarnę psa napisz ajkiego psiaka chcecie i ile ma mieć lat, na pewno posypią się propozycje z ktorch bedziecie mogli wybrać :)[/B]