Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. MagYa^^ masz na mysli leczenie w klinice ?? czy juz cos wiadomo??
  2. dziewczyny :loveu: Misia zdrowieje :) jak ma takie Panie Doktorki to musi :loveu:
  3. [quote name='ania_u']hej tu pańcia biby,poszukuje małego pieska z fajnym charakterkiem dla swojej mamy .najlepiej w wieku bibulca.moja mama straciła swojego 15letniego pupila w sobote i strasznie rozpacza ,i musze szybko cośjej znaleść.u nas w Zielonej niema nic ciekawego a to musi być bystrzak bo biba z tekila czesto zostaja u mojej mamy,a one teraz to arystokratki i przebieraja w towarzystwie,a zwłaszcza biba chce zjeść każdego psa ktory jej stanie na drodze .obojetnie moze być piesek lub sunia,jak macie jakieś propozycje to czekam. pozdrowionka i buzka od małego lisa biby:loveu:[/quote] [B]aniu najlepiej założ wątek w dziale przygarnę psa napisz ajkiego psiaka chcecie i ile ma mieć lat, na pewno posypią się propozycje z ktorch bedziecie mogli wybrać :)[/B]
  4. strasznie duzo psiakow ostatnio odchodzi :placz:
  5. Jaszko ma tylko mały kojec i budę to za malo jak na potzreby psa brak mu człowieka :shake:
  6. Na zdjeciu Rybolek z mamusią Dianką przed budynkiem schroniska
  7. Dianka prosi o ogloszenia gdzie się da :)
  8. a co to dzisiaj nikt na watek kamyczka nie zajrzał :mad:
  9. MagYa le tych zastrzykow musi dostac Misia i jak dlugo potrwa leczenie?? jak Ci sie udalo wystraszonej suni zastrzyk zrobic?brawo :multi: :loveu:
  10. Na bardzo dobry i cierpliwy dom dla przerazonego światem maleństwa
  11. [I][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/936/imga4941to4.jpg[/IMG][/I] [I] [/I] [I]Piękny pyszczek Lisi wypatruje domku[/I]
  12. pomylił jasio swieta ihih no ale ciezko udawać pisanke :evil_lol:
  13. Beatko ja mysle o Niej co dzień jak mijam jej budę ..........
  14. oj to pilnie domek dla kamysia potrzebny
  15. [quote name='terra']A gdzie dopadł to błotko? Chodzi na spacerki grzecznie, przy nodze, czy raczej jest niezależny?[/quote] Jacho był na spacerku nad stawem jak wracal postanowił się napić z rzeczki no a po chwili się w niej położył :evil_lol:
  16. Rybak dziś wygłąskany za wszystkie czasy :multi:
  17. Anashar ale odchudzanie potem bolesne :evil_lol:
  18. w takim razie Dianka prosi o ogloszenia gdzie się da :)
  19. Dla wszystkich wielbicieli Saruni czuje sie w obowiazku donieść :) Dziś dzwonila do mnie Pani Sary Sara juz kompletnie zadomowiona , ba do niej należy kanapa , sarka wygryzla z niej pieska ktory z nia mieszka :) Sarunia miala robione badania , niestety nie jest zdrowa albo marskośc wątroby albo nowotwór :-( Sara czuje się dobrze i wg zalecen weta dostaje gotowane chude miesko i ziola a na stawy artroflex Saruniu badz zdrowa skarbie
×
×
  • Create New...