-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Ja nie jestem zmotoryzowana, ale do paliwa też mogę się dołożyć, adres faktycznie jest - tylko, czy pies tam jeszcze jest? Chyba Pani Małgosia powinna być, bo tylko za jej posrednictwem przyjmą pieska do schroniska w Mielcu. Potrzebna zatem jakaś zmotoryzowana osoba i kasa na paliwo!!!
-
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Jak na razie nikt, ale szukajmy dalej, bo Twist czeka na swego człowieka!!! -
Jak mamy go odszukać skoro Marlena się nie odzywa? Od Mielca to kawałek i bez sensu jest jechać po psa, gdy nie wiemy dokładnie, gdzie on jest. Marlena odezwij się, prosimy!!!
-
Pogryzienie - czy pies był odpowiednio zabezpieczony?
agusiazet replied to wenusia1's topic in Pogryzienia
Rebelio, jeśli pytasz, czy pies mój Sony był na smyczy - to odpowiadam - nie, nie był na smyczy. Ale po to chodzimy do parko-lasu, żeby nie łazić na smyczy. Agresywana bokserka też nie była na smyczy. Poza tym Sony to starszy psi pan, prawie 8 letni, który nie zaczepia innych psów, bo ich nie lubi i ma złe doświadczenia, to pogryzienie było kolejne!!! Bardzo grzecznie drepcze przy nodze i jedynie wiewiórka jest go w stanie zainteresować. Wiem, że to niczego nie tłumaczy, ale jeśli mam psa agresywnego, to na widok innego psa biorę go na smycz lub chodzi w kagańcu. Przecież za którymś razem to może się źle skończyć i wyniknie tragedia!!! -
Marlena, czemu się nie odzywasz?
-
Pogryzienie - czy pies był odpowiednio zabezpieczony?
agusiazet replied to wenusia1's topic in Pogryzienia
Mojego psa też ostatnio pogryzła bokserka, bez strat, ale łapa go bolała przez tydzien, poddał się, bo mniejszy i starszy. Było to w parku i na takie zdarzenia powinna reagować Straż Miejska. ale ja nawet nie doczekałam się jej przyjazdu. Zresztą to nie pierwszy taki nasz wypadek. Oprócz grożb ze strony właścicieli gryzącego psa i chamskich pyskówek, nie doczekałam się nawet marnego przepraszam. A ostatnia niemiłaprzygoda kosztowała nas 25 zł za prześwietlenie, bo myślałam, że może noga złamana (pies przez tydzień na niej nie stawał), ale okazała się mocno potłuczona. Nie wiem, co robić w takich przpadkach - proszę o konkretne rady!!! -
Zawsze wiedziałam, że bycie człowiekiem to niezbyt wielki powód do dumy!!!
-
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Aniu, Aniu, proszę odezwij się, muszę kupować jedzonko i nie wiem, czy dla Rudiego też? -
Dla Taruni z tarnowskiego azylu, która nagle "wyparowała", bo miała problemy z uszkami i potrzene były miejsca dla nowy, zdrowych psów. Była młoda i bardzo chciałam jej znaleźć wspaniały domek, ale się nie udało!!! Taruni, wybacz mi, nigdy nie zapomnę małej, brązowej oneczki z Tarnowa!!!:placz:
-
Ja zakupiłam w Krakvecie Trovet Weight Reduction Diet, na próbę 3 kg, wcześniejsza specjalnie Soniemu nie smakowała, magła nawet leżeć w misce - co u niego to niesłychane!!!
-
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Rudasku, na Allegro jest jeden obserwator - może to dobra wróżba!!! Aniu co z tym żarełkiem, jeśli co to podaj adres gdzie to jedzonko zawieźć!!! -
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Piękny, różnooki Twist, pieknie prosi o domek!!! -
Marlenko odezij się, Miśkowi zimno w nocy bez budy - przecież to starszy pies. Nikt nia ma Ci za złe, że nie mozesz go przygarnąć, ale on musi pójść do Mielca i szukać prawdziwego domu. Dla psa najważniejszy własny Pan i domek!!!
-
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Aniu tygrysiczko, czy Rudi jest już w hoteliku, czy mam zakupić mu karmę i wysłać. Proszę napisz, bo będę kupować dla swojego Sonusia!!! -
Młody Kaukaz z Żyrardowa - już w nowym domu koło Olkuszem
agusiazet replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
Jaki tam pech, po prostu niefortunny zbieg okoliczności. Kazik wyzdrowieje, a Państwo go wezmą i wszystko się dobrze skończy!!! Kaziu zdrowiej, bo Kasie się martwi/ą o Ciebie, wielkoludzie!!! -
Acana 3 kg się skończyła, efekt niezauważalny. Teraz zamuwimy w Krakwecie coś innego, tak na chybił trafił, może a nóż zadziała!
-
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Twiściku, nie spadaj tak daleko!!! -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Rudasku i co u Ciebie? Ania, przelałam 50 zł. -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Rudi, hop na pierwszą stronę!!! -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Rudi na Allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=128248564[/url] Aniu ja wpłacę 50 zł, jeszcze dzisiaj!!! -
Dziewczyny skontaktowałyście się z Panią Małgosią, bo tylko ona pośredniczy w oddawaniu psów tarnobrzeskich do schroniska w Mielcu. Ja też mogę odrobinkę dołożyć do transportu i pomóc w Mielcu. Pracuję od 8 do 16 z wyjątkiem piątku do 15, nie bardzo mogę wychodzić z pracy, bo to szkoła! W sobotę lub niedzielę jestem cały czas dyspozycyjna, chyba,że mnie ktoś niespodziewanie nawiedzi lub dzieci mam chore!