Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Kurczę, ale się porobiło! Dziewczyny, nie mnie oceniać kto jest cacy, a kto jest be, bo tu chodzi o Rudaska - super pieska!!! Trzeba sobie powiedzieć, nie wyszło, nie udało się i tak bywa, temat zakończony! Aniu, ja nadal co miesiąc będę na Rudiego wpłacać 50 zł i trzymam kciuki, żeby pieskowi wreszcie się powiodło w życiu, bo ono jest tylko jedno - życie Rudiego!!! Misiu miał więcej szczęścia, albo to Dąbrówka miała szczęście - przecież zyskała wielką miłość. TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE RADOMSKIE BIDY!!!!
  2. Marlena, a czy możesz powiedzieć, jakie psiaczki urosną - bo mam prawie chętną koleżankę, ale na małego pieska?
  3. Biedny maluszek, domek konieczny!!! czy kogoś nie chwyta za serce to maleństwo!!!???
  4. U Pędzelka mały ruch, ale może ktoś się skusi? czy sunia jest na Allegro?
  5. Misiaczku, mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy!!!
  6. Ponawiam pytanie o Allegro. Mogę wystawić, tylko potrzebuję tekstu i zdjęć na adres [email][email protected][/email]
  7. Gratulacje dla Dąbrówki, która przetrzymała Misia!!! Aniu, co z Rokim, jakieś postępy?
  8. Fakt, że będzie miała szczeniaki, kompplikuje sprawę!!! i to bardzo!!! Bo trzeba znaleźć dom i mamie i dzieciom. na dam dom ktoś chce przygarnąć małą kudłatą suczkę, może napisz jak jest z Żabką, może ten chętny poczeka i weźmie psinkę po odchowaniu szczeniaków!!! Próbuj!!!!
  9. Biedaczek straszny z niego. Mam nadzieję, że mu się poszczęści!!!! Czy oglądał go weterynarz?
  10. A czy Twiścik był wystawiany na Allegro?
  11. Jestem za złapaniem Rokiego i trzymam kciuki,żeby się udało, a to nie będzie łatwe!!!
  12. Na pewno znajdzie, czy sunia jest wystawina na Allegro? Jeśli nie to proszę o czuły tekst i piękne zdjęcie to ją wystawię!!! Na maila [email][email protected][/email]
  13. On chyba tęskni, bo przecież nie jest chory!!! Myślę, że się przyzwyczai!!!
  14. Aga, skoro babcia jej nie chce, może oddasz ją do jakiegoś hoteliku w okolicy, jeśli jest!!! Przecież tu chodzi o życie!!!! Nie doczytałam, gdzie sunia dokładnie jest, ale jest tyle hotelków teraz, e pewnie znajdzie się miejsce. Może trzeba zacząć zbierać na nią pieniążki na AFN? Myślę, że nie powinnaś mówić tego babci - ale chyba możesz jej powiedzieć, że nie podoba Ci się jej postępowanie? Pisz koniecznie, jaką decyzję podejmiesz, bo wszystko w Twoich rękach!!!
  15. No i mówi się trudno, to nie był domek dla Olusia!!!! nadal wierzę, że trafi do super rodzinki lub ludzia!!!
  16. Rudi znalazłeś się? Piesku nie rób nam tego, proszę!!!!
  17. Pewnie, Misiu, co u Ciebie 9i nowego Pana?
  18. Wiem, że się znajdzie, to jest pies doświadczony przez życie! Trzeba jak najszybciej plakaty i nagrodę, nawet jakby miały na nią pójśc wszystkie pieniądze wpłacane na Rudiego. Ten rudzielec jest tego wart. Zawiadomić weterynarzy, schroniska i wszystkich przyjaciół. Ja po prostu wiem, że on się znajdzie. Aniu, Ty się nie martw. Żadnej Twojej winy w tym nie ma, ani Pani Izy też!!! Rudzielcu uważaj na siebie i wracaj, tylu ludzi na to czeka!!!
  19. Mam kolekcję porcelanowych figurek, chciałabym ją sprzedać na spłacanie długu pajuni za chore szczeniaki na parwo u weta. Jeśli ktoś jest chętny zdjęcia prześlę na maila. Kontakt ze mną [email][email protected][/email]
  20. Pewnie, domek dobra rzecz i Perełka dobrze o tym wie!!!
  21. Skąd ona się wzięła w schronisku? Ktoś ją podrzucił, czy przywieziona, bo się wałęsa?
  22. Rudi, muszę przyznać, że wyprzystojniałeś i prezentujesz się wspaniale!!! Dobrego mieszkania u Pani Izy i dogaduj się z kolegą!!!
  23. Czy Rudi dobrze wszystko zniósł? Tyle zmain go ostatnio spotkało!!!
  24. Właśnie, nikt go nie zabiera do domku, a zima idzie wielkimi krokami!!! twiścik, pokaż się na pierwszej stronie, piękny psi pan z pięknymi oczami!!!
  25. Biedny Eliocik, może coś mu kapnie po Panu Misi, który znalazł domek, ale nie wiem co zdecyduje Ania_W, prosiłam, żeby przelała na Eliota. trzymam kciuki, żeby mu się udało, bo na to zasłużył. Kaskę może prześlę po poniedziałku, jak się wzbogacę!:razz:
×
×
  • Create New...