Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Zestresował się nam Misiu i tyle!!! Myslę, że szybko mu przejdzie, zwłaszcza, że na kanapie poznał się błyskawicznie!!!:loveu:
  2. Super się czyta takie wspaniałe wiadomości!!! Aniu to dzieki Tobie tym psiakom się udało, dzięki i gratulacje!!! A dla Dąbrówki wielkie dzięki za przygarnięcie Misia, zdobywcy kanap!!! Mam nadzieję, że z Rokim też sie uda!!! I co najważniejsze na razie wystarczy pieniędzy!!!!:loveu:
  3. Muszę przyznać, że masz szczęsliwą ręke!!! Do znajdowanie domków!!! Misiu, jak tam w nowym domku!!!???
  4. Gamoń, dzięki za ten tymczas. Myslę, że Oleś szybko znjdzie dom - jest uroczy!!!
  5. Maja zawsze jaką piękną bidę wypatrzy. Może hotelik i leczenie ze zrzutek? Kto pomoże!!!!????
  6. Panie Misiu, gratulacje!!! I moc dobrych życzeń na przyszłość!! Czekamy na relacje Twojego nowego Pana, ale wyglądasz na zdjęciach na zadowolonego:lol:!!! Aniu, co z pieniążkami z AFN, które przekazano na Misia, czy masz jakieś długi za niego? Jeśli nie przekaż je na jakąś bidę z Dogo, ja proponuję Eliota!!!
  7. Wieści od Misia średnio przyjemne, ale na razie zrzucam to na obcy teren i mam nadzieje, że się poprawi!!! Aniu, co z Rokim i transportem Rudiego!!!???
  8. Faktycznie, ro Rudi znalazł dom, to suuuperrr!!! Żeby jeszcze z Rokim sie poszczęściło!!! Myslę, że pieniążki, które zostaną Na AFN-ie spokojnie można przekazać na transport i hotelik Rokiego, prawda?
  9. Aniu i co ztż ofertą dla Rokiego? Pewnie nie uda się go złapać!!???
  10. Trzymam kciuki za udaną podróż Misia!!!
  11. Co nowego u suni? czy coś się polepszyło?
  12. Dabrówko, czy wypożyczysz swojego kota, do wytresowania mojego psa Sonego, który mimo wieku (8 lat) stasznie je gania oraz wiewiórki!! Poza tym udaje strasznie zmęczonego życiem!!!:cool3:
  13. Co u Różnookiego Twiścika słychać? Czy ktoś go odwiedza?
  14. Chrupciu, co słychać u Cygana, czy jego Pan szybko wróci!!!???
  15. Nikt nie chce tego mikroskopijnego pieska!!!????
  16. Ja tekst biorę w całości, podoba mi się!!! Tylko zdjęć mniej, bo strasznie dużo tuszu pójdzie. Może domek się uda dla Misia jakiś wspaniały!!!
  17. ludzie niech ktoś się nad nim zlituje, takie 3-kg maleństwo w schronie nie wytrzyma długo!!! PROSZĘ!!!
  18. Dzięki i podnoszę Misiaczka na dobranoc!!!
  19. Wszystkie trzy psiaczki podnosze na dobranoc!!! Aniu, myslę, że przyjaciel koni ma rację!!!
  20. Maja, czy Brzydula jest w tej umieralni? jeśli tak to może warto ją wyciągnąć na te trzy tygodnie do hoteliku? Żeby się jej tylko nic nie stało!!!
  21. Faktycznie dramat!!! Kto ma jakiś pomyś??? Ale to chyba liczenie na cud!!!
  22. My też dołączamy się do podziękowań dla Dabrówki za wzięcie Misia na tymczas. Aniu, pieniążki dla Rudiego w kwocie 50 zł przelane za ten miesiąc, może jednak opłać mu hotel tak jak radzi przyjaciel koni, będzie bezpieczniej. Czy udało się złapać Rokiego?
  23. Dziewczyny, napiszcie, czy sunia jest zdrowa!!! Czy nic jej nie jest, prócz tego, że pragnie domku!!!???
×
×
  • Create New...