Panie Misiu, gratulacje!!! I moc dobrych życzeń na przyszłość!! Czekamy na relacje Twojego nowego Pana, ale wyglądasz na zdjęciach na zadowolonego:lol:!!!
Aniu, co z pieniążkami z AFN, które przekazano na Misia, czy masz jakieś długi za niego? Jeśli nie przekaż je na jakąś bidę z Dogo, ja proponuję Eliota!!!