Gem, czy możesz już , chociaż w przybliżeniu, określić, ćzy maluchy będą duże, średnie, czy małe? Łatwiej możnaby je zareklamować do przyszłych domków!!!!
Chciałam zawieść do schroniska gąbkowe materace do wyściełania bud- nie chcieli!!! Więc chyba nie jest tam źle, że niezbyt chętnie przyjmują rzeczy, które wydają się być potrzebne!!!!
a co z Rudim w hotelu, jak się sprawuje. Dzisiaj przeleję pieniążki na niego na AFN, 50 zł. Aniu mam dwa duże materace z gąbki (rzecz jasna używane), które nie są mi potrzebne - czy chciałabyś choć jeden dla swoich podopiecznych? Dzwoniłam do mieleckiego schroniska - nie chcieli!!!! Ja bardzo chętnie je prześlę!!!!
Tami, jestem za daleko, żeby pomóc w szukaniu Kropci, ale chętnie zapłacę za plakaty o niej, tylko podaj numer konta na PW. I trzymam bardzo mocno kciuki, żeby nakrapionej mordce nic się nie przydarzyło. daj znać i zajrzyj na mapę Dogo, może tam znajdzie się ktoś chętny do ponocy!!!!
Nie, nie mamy w poważaniu, ale kierowca ze mnie kiepski, mimo, że prawo jazdy mam długo - jeździć nie lubię. Mąż przyjażdża z zagranicy, ale nie chce, bo tylko na 5 dni. Przepraszam, może za pieniądze ktoś pojedzie - dorzuciłabym się!!!