Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Ale je można pociąć na potrzebny wymiar!!! Są inni chętni na szczęście! I wcale nie są rewelacyjnie grube, takie ocieplenie od ziemi!!!
  2. Dostałam i coś zamówię w Krakvecie z wysyłką na Wasz adres dla wspaniałej mamusi!!! A czy maluszki już coś jedzą oprócz mleczka?
  3. Proszę o konkrety, jeśli ktoś coś wie - napiszcie!!!
  4. A ja przesłałabym Perełce jakieś smakołyki dla karmiących mamusie!!! Podacie adres na priwa?
  5. Gem, czy możesz już , chociaż w przybliżeniu, określić, ćzy maluchy będą duże, średnie, czy małe? Łatwiej możnaby je zareklamować do przyszłych domków!!!!
  6. Chciałam zawieść do schroniska gąbkowe materace do wyściełania bud- nie chcieli!!! Więc chyba nie jest tam źle, że niezbyt chętnie przyjmują rzeczy, które wydają się być potrzebne!!!!
  7. a co z Rudim w hotelu, jak się sprawuje. Dzisiaj przeleję pieniążki na niego na AFN, 50 zł. Aniu mam dwa duże materace z gąbki (rzecz jasna używane), które nie są mi potrzebne - czy chciałabyś choć jeden dla swoich podopiecznych? Dzwoniłam do mieleckiego schroniska - nie chcieli!!!! Ja bardzo chętnie je prześlę!!!!
  8. A ja jeszcze raz wystawię Pędzelka na Allegro dziś wieczorem!!! sunieczko hopaj już do domku, najwyższa pora!!!!
  9. ja się interesuję, ale wiesz nie ma tragedii - nie ma problemu!!!! Twiścik na pierwszą!!!
  10. Rotek, a jak tego dokonał, Perełka wygląda na małą panienkę!!!
  11. Aukcja Pędzelka na Allegro skończyła się - był jeden obserwujący, czysię kontaktował? Mogę wystawić ją jeszcze raz!!!!
  12. Oj psiaczki, psiaczki - mam nadzieje, że gorzej nie będzie!!!
  13. Tami, jestem za daleko, żeby pomóc w szukaniu Kropci, ale chętnie zapłacę za plakaty o niej, tylko podaj numer konta na PW. I trzymam bardzo mocno kciuki, żeby nakrapionej mordce nic się nie przydarzyło. daj znać i zajrzyj na mapę Dogo, może tam znajdzie się ktoś chętny do ponocy!!!!
  14. Kropeczko, proszę znajdź się, straszne to, co się dzieje z psiaczkami bezpańskimi!!!! proszę napiszcie, co z tą śliczną mordką!!!
  15. Jeszcze nie wystawiłam, ale na pewno to zrobię!!!
  16. Aga, bardzo mi przykro ale nie mogę Żabki wziąć do DT, nie mam warunków na tak liczną rodzinkę, przepraszam. Chętnie dołoże się do podróży!!!
  17. Miło słyszeć, żeby to tylko była udana adopcja!!!
  18. agusiazet

    Ozzy - Pozegnanie

    Kochany Ozulku, śpij spokojnie i przebacz nam ludziom! [*]
  19. Demonku, abyśmy się kiedyś spotkali! <*>
  20. Dla tarnowskiej Taruni i wszystkich, którzy odeszli, abyśmy się kiedyś spotkali i nadrobili to, co nam nie wyszło tutaj na Ziemi!
  21. Nie, nie mamy w poważaniu, ale kierowca ze mnie kiepski, mimo, że prawo jazdy mam długo - jeździć nie lubię. Mąż przyjażdża z zagranicy, ale nie chce, bo tylko na 5 dni. Przepraszam, może za pieniądze ktoś pojedzie - dorzuciłabym się!!!
  22. Czy ja mogę też ten plakacik wykorzystać? Wprawdzie Mielec daleko, ale może tu ktoś odpowiedzialny się trafi!!!
  23. Ja jestem daleko, bo aż podkarpackie, ale jeśli trzeba też plakać poproszę, pokseruję i porozwieszam, bo Kłaczek zasługuje na super dom!!!
×
×
  • Create New...