Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Pani na necie - Jetka na pierwszej stronie!!!
  2. Wraca, ale czemu? Czy nikt nie mógl jej wziąc jej na dłużej? Ona teraz bedzie strasznie nieszczęśliwa, zakosztowała domu i musi wracać - tragedia!!! nie macie jakiegoś taniego hoteliku?
  3. Gem, to dobrze, że jesteś taki elastyczny na te dowozy, to rodzinka do Mielca , to maluszek do Krakowa, więcej takich Gemów poproszę!!!
  4. Ja też za wiele nie mam, więc tylko skarpeta nas ratuje na AFN-ie i bardziej dramatyczny tytuł wątku!!!
  5. Ale, czy koszty leczenia są wliczone w opłatę hoteliku, czy oddzielnie? Zaraz przeleję 50 zł dla Rudaska i znów go wystawię na Allegro!!!!:loveu:
  6. Takich papierowych plakatów rozwiesiłam już pewnie ponad 20 - zero odzewu, zresztą z innych mediów też. W poniedziałek dam ogłoszenie do Korso - tygodnika mieleckiego - może to coś da!!!
  7. Ludziska, wygraliśmy z Bułgarią. Zatem i Jetce się uda wskoczyć na pierwszą dtronkę i do super domku!!!
  8. Czyli ja znowu wystawię Twiścika na Allegro, może teraz w magicznym miesiącu grudniu się uda!!!! Twiścik na pierwszą!!!
  9. Aniu, do kiedy Rudasek ma opłacony hotel i jak jego leczenie?
  10. Żadnych wieści, czy to dobrze czy źle wróży? Napiszcie coś o Kropci!!!!
  11. Romek ja jej nigdy nie oddam do schroniska, mam nadzieję, że znajdzie domek tu u nas w Mielcu lub okolicy, jak się nie uda to może gdzieś u Was znajdzie się chętny. Z oczkami ma cały czas problemy łzawią i ropieją, ale to nić poważnego, to z brudu, przemywamy i czyścimy - za jaiś czas będzie ok. Teraz patrzymy na mecz Polska - Bułgaria i przy okazji Dogo chodzi, więc podnosimy Jetkę!!!
  12. Super, domowy hotelik jest koło Mielca, tylko to troszkę daleko!!!
  13. A nie można dać tego mini pieska do hotelu, powinien mieć opłatę przez pół - taki jest niewielki. Wiem, że to pieniądze, ale chyba możemy coś uzbierać niż patrzeć na cierpienie psa, umrze i będziemy mieć wyrzuty sumienia!!!Skarpeta na AFN konieczna!!!
  14. Malutka, słodziutka, grzeczniutka sunia Jetka szuka swojego super domku - tego jedynego i na zawsze!!!! Kto pomorze w tym?
  15. 8 lat to najlepszy wiek dla psa - mam takiego, nie ciągnie, nie wariuje, wszystko rozumie, a żyć może jeszcze drugie tyle. Barusiowi tego życzę w super domku, bo to super pies!!!
  16. Hop na pierwszą stronkę, może ktoś nas zauważy!!!
  17. Ja też nie umiałam i poprosiłam Luthien, autorkę banerka i ona mi to zrobiła!!!!
  18. Ja cały czas mam nadzieję, że Jetka znajdzie swój domek, ale mam asekurancki charakter i boję się, co będzie jak go nie znajdzie. Sunia jest naprawdę fajną przylepką i dziwię się, że jeszcze nikomu się na tyle nie spodobała, żeby ją wziąć na stałe! Przecież jest mała, czysta i ładna!!!!
  19. Proszę założycielkę wątku o zmianę tytułu, może na bardziej dramatyczny, że ma tymczas tylko do 17 grudnia, bo ja naprawdę dłużej nie mogę jej zatrzymać, a przez jej cieczkę i tak mam z nią i z moim samcem, i innymi psimi panami urwanie głowy. Co bedzie 17 grudnia - nie wiem, ale może wy wiecie?
  20. Jetki to chyba nikt nie lubi, zero zainteresowania sunią. To przykre, tylko na Catedral można liczyć - zostałam z nią sama i z szukaniem domu to my we dwie. A ja naprawdę dłużej niż do 17 grudnia nie mogę Jetki zatrzymać!!! Przykre to, chyba się porządnie następnym razem zastanowię nim wezmę psa na tymczas!!!:shake:
  21. Jetka szuka stałego domku - coraz pilniej!!!
  22. Jetka się przypomina!!!
×
×
  • Create New...