-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jetusia pięknie prosi o kochający domek!!! Ludziska, zlitujcie się, czy ona nikomu się nie podoba!!!??? Przywiązała się już do mnie strasznie i vice versa, a zostać niestety nie może!!! Kto nam pomoże. Żadne ogłoszenia nie przynoszą skutku, może ktoś zna wspaniały domek, który czeka właśnie na Jetkę?!?!? -
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Nie spadaj kochanie!!! -
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Lajzunia na pierwszą stronkę!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Pewnie, Jetka jeszcze jest w Wyborczej!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jetce śnieżek się podobał, zjadła go całą masę, już chyba musimy pójść na siusiu z tego śniegowego obżarstwa! Powklejałam na niektóre podane przez Cathedral adresy ogłoszenia o Jetce. Ciekawe kto jeszcze się odezwie. Moja siostra mówi, że ona u nas zostanie, ale to jest niemożliwe. Mój mąż już coraz częściej pyta, kiedy ma to małe zawieźć do stałego domu, albo wydać naszego Sonego, bo on dwóch psów nie chce, chyba, że będziemy mieć swój dom - czego nie planujemy z braku funduszy. No to pa, idziemy na spacer, może porobimy zdjęcia! -
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Lajza się przypomina!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
My już nie śpimy i wypatrujemy domku! U nas spadł snieg, może uda się jakieś foteczki popstrykać!:lol: -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Niestety nie, jestem zawiedziona, ale jeszcze czekam! Może jednak?! -
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Może trzeba ją wystawić w anonsach, tylko muszę mieć lepsze zdjęcia, no i musi być po pierwszym, bo teraz już kasa się kończy! Mariolka, porób suni rewelacyjnie piękne zdjęcia, przeslij do mnie i dam ogłoszenie, może domek przyniesie tej pięknej pannie! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Tak, miałaby być w mieszkaniu, ale niestety Pani się jeszcze nie odezwała. Nie wiem, czy się odezwie, mam nadzieję, że tak!:mad: -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Istotne jest, czy Pani się dzisiaj jeszcze raz odezwie i czy jej decyzja o wzięciu Jetki bedzie wiążąca. My dowieziemy ją najprawdopodobniej do Warszawy, bo 5 stycznia Pani będzie w Warszawie i może ją odebrać! Mam nadzieję, że zadzwoni, bo Jetce naprawdę potrzybny jest domek stały, bo strasznie się do nas przywiązała, a my do niej! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
My już nie śpimy, a Cioteczki!!!??? -
Jaki piękny, powinien nazywać się Clifford, jak w bajce o wielkim czerwonym psie. Podnoszę, nikomu się nie spodonał na tyle, żeby wziąć do domku!!!???
-
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Dobrze, to ja podniosę Lajzunię od czasu do czasu, bo ta piękna panna (jak i inne psy zresztą też) bardzo potrzebuje domku!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Rodzina wypatrzyła ją chyba na 4 łapy, ale w 100 % nie wiem! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj miałam wreszcie normalny telefon w sprawie Jetki. Pani, konkretna i miła, powiedziała, że Jetka spodobała się całej jej rodzinie i chcieliby ją wziąć. Jest tylko jeden problem, big problem - Pani jest z Tczewa czyli aż nad morzem. Pani ma jutro zadzwonić, czy mogłaby odebrać Jetkę z Warszawy, bo tam moglibyśmy ją dowieźć. Jeśli oddzwoni, będziemy obgadywać szczegóły adopcji - na pewno napiszę, co się z tego wykluło! Najnowsze, świąteczne zdjęcia Jetki: Jetka ze świąteczną kością, czyszczącą zęby:[IMG]http://img105.imageshack.us/img105/534/im006152qe6.jpg[/IMG] Jetka i królik (całkiem mały): [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6862/im006167qe4.jpg[/IMG] Jetka pod choinką; [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/6785/im006168lh6.jpg[/IMG] Brzuszek do głaskania: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5628/im006172qz5.jpg[/IMG] -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
agusiazet replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super wiadomości! Teraz Nowy Rok i też nie można o tej wspaniałej dwójce zapomnieć! ja jestem za daleko, żeby pomóc osobiście, ale kolejną paczkę dla takich Przyjaciół wyślę z przyjemnością!!!:loveu: -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Rudasku i jak po świętach? -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Hej, hej, jak tam po świętach, Cioteczki? -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
agusiazet replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo nam przykro, mieliśmy nadzieję, że tej pięknej wielkoludce się uda. Jedyne, co można napisać, to, wierzymy, że ma już lepiej i jest wśród przyjaciół!