Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. A może moją tymczasową Jetkę? Ona nie jest tak śliczna jak Kropcia, ale jest urocza, kochana i dobrze zsocjalizowana, a u mnie już na prawdę nie powinna być!!! [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3913/im006074ix1.jpg[/IMG]
  2. Jetusia pięknie prosi o kochający domek!!! Ludziska, zlitujcie się, czy ona nikomu się nie podoba!!!??? Przywiązała się już do mnie strasznie i vice versa, a zostać niestety nie może!!! Kto nam pomoże. Żadne ogłoszenia nie przynoszą skutku, może ktoś zna wspaniały domek, który czeka właśnie na Jetkę?!?!?
  3. Nie spadaj kochanie!!!
  4. Lajzunia na pierwszą stronkę!!!
  5. Pewnie, Jetka jeszcze jest w Wyborczej!!!
  6. Jetce śnieżek się podobał, zjadła go całą masę, już chyba musimy pójść na siusiu z tego śniegowego obżarstwa! Powklejałam na niektóre podane przez Cathedral adresy ogłoszenia o Jetce. Ciekawe kto jeszcze się odezwie. Moja siostra mówi, że ona u nas zostanie, ale to jest niemożliwe. Mój mąż już coraz częściej pyta, kiedy ma to małe zawieźć do stałego domu, albo wydać naszego Sonego, bo on dwóch psów nie chce, chyba, że będziemy mieć swój dom - czego nie planujemy z braku funduszy. No to pa, idziemy na spacer, może porobimy zdjęcia!
  7. Lajza się przypomina!!!
  8. My już nie śpimy i wypatrujemy domku! U nas spadł snieg, może uda się jakieś foteczki popstrykać!:lol:
  9. Niestety nie, jestem zawiedziona, ale jeszcze czekam! Może jednak?!
  10. Może trzeba ją wystawić w anonsach, tylko muszę mieć lepsze zdjęcia, no i musi być po pierwszym, bo teraz już kasa się kończy! Mariolka, porób suni rewelacyjnie piękne zdjęcia, przeslij do mnie i dam ogłoszenie, może domek przyniesie tej pięknej pannie!
  11. Oby to coś dało, bo o moją Jetkę był tylko jeden konkretny telefon, reszta to same wygłupy, że też ludziom sie tak nudzi! Jak na razie ten konkretny domku nie wprzyniósł, ale jeszcze mam nadzieję!
  12. Tak, miałaby być w mieszkaniu, ale niestety Pani się jeszcze nie odezwała. Nie wiem, czy się odezwie, mam nadzieję, że tak!:mad:
  13. Istotne jest, czy Pani się dzisiaj jeszcze raz odezwie i czy jej decyzja o wzięciu Jetki bedzie wiążąca. My dowieziemy ją najprawdopodobniej do Warszawy, bo 5 stycznia Pani będzie w Warszawie i może ją odebrać! Mam nadzieję, że zadzwoni, bo Jetce naprawdę potrzybny jest domek stały, bo strasznie się do nas przywiązała, a my do niej!
  14. My już nie śpimy, a Cioteczki!!!???
  15. Jaki piękny, powinien nazywać się Clifford, jak w bajce o wielkim czerwonym psie. Podnoszę, nikomu się nie spodonał na tyle, żeby wziąć do domku!!!???
  16. Dobrze, to ja podniosę Lajzunię od czasu do czasu, bo ta piękna panna (jak i inne psy zresztą też) bardzo potrzebuje domku!!!
  17. Maluszki, zaszczepione, kochane, czekają na domki!!!
  18. Rodzina wypatrzyła ją chyba na 4 łapy, ale w 100 % nie wiem!
  19. Dzisiaj miałam wreszcie normalny telefon w sprawie Jetki. Pani, konkretna i miła, powiedziała, że Jetka spodobała się całej jej rodzinie i chcieliby ją wziąć. Jest tylko jeden problem, big problem - Pani jest z Tczewa czyli aż nad morzem. Pani ma jutro zadzwonić, czy mogłaby odebrać Jetkę z Warszawy, bo tam moglibyśmy ją dowieźć. Jeśli oddzwoni, będziemy obgadywać szczegóły adopcji - na pewno napiszę, co się z tego wykluło! Najnowsze, świąteczne zdjęcia Jetki: Jetka ze świąteczną kością, czyszczącą zęby:[IMG]http://img105.imageshack.us/img105/534/im006152qe6.jpg[/IMG] Jetka i królik (całkiem mały): [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6862/im006167qe4.jpg[/IMG] Jetka pod choinką; [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/6785/im006168lh6.jpg[/IMG] Brzuszek do głaskania: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5628/im006172qz5.jpg[/IMG]
  20. Super wiadomości! Teraz Nowy Rok i też nie można o tej wspaniałej dwójce zapomnieć! ja jestem za daleko, żeby pomóc osobiście, ale kolejną paczkę dla takich Przyjaciół wyślę z przyjemnością!!!:loveu:
  21. Rudasku i jak po świętach?
  22. Śliczna Kropeczko, co słychać po świętach?
  23. Hej, hej, jak tam po świętach, Cioteczki?
  24. Bardzo nam przykro, mieliśmy nadzieję, że tej pięknej wielkoludce się uda. Jedyne, co można napisać, to, wierzymy, że ma już lepiej i jest wśród przyjaciół!
×
×
  • Create New...