Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Do tego zdjęcia komentarza nie trzeba, ale takiej bidy z nedzą to dawno nie widziałam: [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/1640/biankafv9.jpg[/IMG]
  2. Zaraz wkleję, tylko obrobię, ale to straszna bida, konieczna jak najszybsza pomoc w wyciągnięciu ze schronu!!!
  3. Byłam u zupełnie innego weta, stwierdził ciążę urojoną u Jetki, dostałam lek o nazwie Galastop, już podałam jedną dawkę. Faktycznie po naciśnięciu cycków leje się mleko, jest go całkiem sporo. Jetka ma mieć wyciągnięte szwy po 10, czego nikt mi po zabiegu nie powiedział! Poza tym ten wet powiedział, że sunia jest zdecydowanie starsza niż 1 rok.
  4. Jogi, to moja interpretacja słów weterynarza na chłopski rozum, on coś mi klarowal o cyklu hormonalnym i gruczołach mlecznych! Na wszelki wypadek podejdę do innego gabinetu w ogóle, bo tu faktycznie chodzi o dobro Jetki. Na stronieVetServis napisali; Jak opiekowa się psem po zabiegu sterylizacji: -głodówka 12 h, - ochrona przed lizaniem, -podawanie zaleconych leków przeciwbólowych, - utrzymywanie kontaktu z kliniką, - kontrola rany po 10 dniach. Nic nie ma o antybiotyku! Jogi nie wybierasz się do Mielca?
  5. A gdzie jest wątek tej Kropki, bo nie mogę odnaleźc??
  6. Moja aukcja dla Cygana zakończona, wpłynie 44.50! Co z pieskiem i co z Panem?
  7. Wyjazd zależy od pogody, może w połowie, a może pod koniec lutego. Ja czekam na sygnał od Doroty - pajuni, Jetka jest gotowa, choc sama o tym nie wie! Ja też bedę płakac!!!:placz:
  8. Wszystko bez zmian, cycki minimalnie się pomniejszyły. Będziemy załatwiać czipowanie i paszport. Muszę jej troszkę zdjęć porobić na koniec pobytu w Polsce. W ogóle nagram jej wszystkie zdjęcia, te ze schronu i te ode mnie, na płytę i podaruję nowemu Państwu. Chciałabym, żeby zabrała też swoje poosłanie, prawie nowe, bo rzadko na nim leży, woli łóżko moje lub posłanie Sonusia. I smycz i obrożę, i ulubioną zabawkę, wszystko, co będzie jej nas przypominało, żeby nie zapomniała. Bo my nigdy tej cudnej suni nie zapomnimy!
  9. Najlepiej byłoby, gdyby ktoś się o małą pytał, dzwonił, interesował!!!
  10. Ja Biankę na dzień dobry też podnoszę na pierwszą stronkę!
  11. Nowej Ligoty? A co/kto to jest? A ja mam fajne rzeczy na Zuznaki hotelik na bazarek! Na pewno się przyda, trzy stówki to sporo kasy! Wystawię je w piątek lub sobotę!
  12. Martuś, to ja czekam na nowe zdjęcia Bianki do wklejania!
  13. Spryciula z tej Lajzuni! Jest sliczna na pewno kogoś zauroczy!!! trzymam kciuki i proszę o nowe fotki!!!
  14. Nie, nie dostawała. Byłam z Jetą u weta, który ją sterylizował za poradą. I okazało się, że Jetce powiększyły się gruczoły mleczne na skutek operacji, a nie jest to opuchlizna pooperacyjna. Być może organizm potraktował operację jako poród i chce karmić szczeniaki, ale mleko nie cieknie, bo wtedy trzeba byłoby podać hormony. Teraz mam podawać jakiś homeopatyczny lek. Reszta wszystko jest w idealnym porządku. Zresztą Jeta tak brykała na spacerze, że nikt nie domyśliłby, ze sunia jest 5 dzień po operacji!
  15. Na dzień dobry - sunia na pierwszą stronkę!
  16. A na Allegro aż 4 obserwatorów!
  17. Zatem czekamy na rozwój sytuacji, ale oferty finansowe są aktualne! Dzięki piękne w imieniu Bianki!:loveu:
  18. Ogólnie rzecz biorąc Jetka ma się dobrze: ładnie je i pije, potrzeby fizjologiczne ok, na spacerach aktywna. Tylko ta opuchlizna. Za poradą pajuni zakupiłam i podaję jej lek homeopatyczny na pooperacyjne opuchlizny o nazwie Traumeel s, jeszcze nie widać rezultatu, bo dzisiaj pierwszy dzień podawania. To już czwarta doba po operacji minęła i jutro - jak nie zniknie opuchlizna- proszę wetkę o wizytę domową.
  19. Oj, tych psiaków w potrzebie tyle, że takiej maliźnie ciężko się przebić!
  20. Myślę, że odległość dałoby się jakoś pokonać, nawet zrzutką na paliwo dla jakiejś dobrej duszy lub w ostateczności pociągiem! Tylko kto mógły się tego podjąć? Ja odpadam, małe dziecko i praca, nie pozwalają. Może Cathedral pomogłaby. Ona przywiozła Jetkę do Mielca. Wiem, że to dużo dalej i koszty, ale to można pokonać bez większego wysiłku, tylko chętny kierowca potrzebmy! Supergoga jeśli możesz Biance ofiarować tymczas, na przewóz ofiaruję 100 zł do skarpety na AFN. Czy ktoś ew. dołożyłby się?
  21. Tak, Dorota czyli pajunia też ma talent w tym względzie, ale nie mam śmiałości znów ją prosić, dopiero co mi pomogła znaleźć domek dla mojej tymczasowej Jetusi. Martuś, może ty jej podeślij wątek Bianeczki! Ale moja jedzie do Niemiec! [COLOR=Red][SIZE=5]BIANKA POTRZEBUJE DOMKU NA JUż!!![/SIZE][/COLOR]
  22. Poprosiłam supergogę o pomoc w adopcji tej suni, żeby choć zajrzała na wątek, może się zakocha tak jak my i coś pomoże, ta dziewczyna ma naprawdę talent w szukaniu domków. Bianeczko trzymaj się!!!
  23. Supergoga masz naprawdę dobrą rękę do adopcji, czy nie pomogłabyś bardzo przerażonej suni z zamojskiego schronu, dom pilnoie potrzebny. Mój tymczas zajęty przez Jetusię jeszcze do połowy, końca lutego, a mała Bianka nie powinna tak długo czekać!!! Plis, zerknij na jej wątek; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39326[/URL]
  24. Martuś, mam naprawdę spore zaufanie do pajuni, ale mam nadzieję na podtrzymywanie kontaktu z nowym Państwem Jetki, jeśli tylko mówią i piszą po polsku!!!
×
×
  • Create New...