Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Szkoda, ale widać to nie jej byli pisani Ci ludzie, muszę popróbować jeszcze jakieś ogłoszenia, bo luty zbliża się nieubłagalnie! Albo ubłagać męża, żeby jednak Jetka u nas została, ale nie mam aż takich zdolności błagalnych. Poza tym mówiąc szczerze wolałabym oddać Jetkę w dobre ręce, aby móc wziąć kolejnego psiaka, któremu trzeba pomóc! Chociaż przyznaję, że ta mała skradła mi serce i ją kocham, ale w takim cudnym psiaku łatwo się zakochać! Oto dzisiaj uwieczniona poobiednia drzemka Ali i Jetki: [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/9261/spaniealijetkizy6.jpg[/IMG]
  2. Tfu, tfu, żebyś Pestko nie powiedziała tego w złą godzinę. Moja mama uaża, że Jetka jest super, a nie jest specjalną miłośniczką psów i, że mała powinna u nas zostać, bo już się przywiązała, ale niestety nie mam na to akceptacji rodziny!!! Proszę pomóżcie, bo już zaczynam się martwić coraz poważniej, co będzie w lutym! PROSZĘ!!!!
  3. Czy na pierwszych zdjęciach ze schronu obok Boksi jest moja tymczasowa Jetka? Co za zbieg okoloiczności!!!!
  4. Nie było Cię na GG jak ja byłam, a w domu mam utrudniony dostęp do Internetu, bo córka pisze pracę maturalną z polskiego i blakuje dostęp do komputera. Może dzisiaj się uda!!!
  5. Bardzo chciałabym, żeby wykluł się jakiś fajny domek, bo Jetka jest taka fajna, taka kochana i tak się do mnie przywiązała, ze mam straszne wyrzuty sumienia, ze chcę ją oddać!
  6. Wszystko w porządku. Jetka opanowała siad, daj łapę, drugą i poproś. Wie też,że przed przejściem przez jezdnię trzeba się zatrzymać! Reaguje też coraz lepiej na wołanie tzn. zaczyna przychodzic, ale nie zawsze, czasami ma ciekawsze rzeczy. Ma po raz kolejny aukcję na Allegro. Zaraz ją wstawię na 4 łapy. Cały czas czekamy na jakiś fajny domek, ale nic, ciągle nic!!!
  7. ja mogę zareklamować tylko hotelik w Brzyściu koło Mielca, ale wiem, że to daleko. Napisz do Ani tygrysiczki, bo ona zna dobre i tanie hoteliki, koło Radomia, chyba. Powodzenia!
  8. Sama chętnie wzięłabym tę ślicznotkę, ale mam swojego psa i jeszcze Jetkę na tymczasie i na prawdę bardzo ciężko znaleźć dobry domek!!! Będę pytać i jeśli ktoś napisałby fajny tekst to mogę Rubi wystawić na Allegro i poproszę ew. ten tekst i zdjęcia małej na maila [email][email protected][/email]
  9. Oj, jak strasznie ciężko z tymi domkami!!!
  10. A zatem postaram się o jakieś aukcje książkowe dla Cygana!!! Może coś się uzbiera kasy!!!
  11. Pajunia nie upoważniała mnie do rozgłaszania tej informacji, ale myślę, że nie jest ściśle tajna:lol: ! Jeśli uda jej się wykombinowa chociaż tymczas to Jetka pojedzie aż nad morze albo i dalej, jeśli nie zostanie u mnie, pójdzie pod nóż na sterylkę i będziemy dalej szukac domu!!!
  12. A tego terminu płatności nie da się odroczy chocby o tydzień, jakieś aukcje byśmy jeszcze powystawiali!!!???
  13. Spokojnie możesz doliczy moje 50 zł dla Cygana, dzisiaj w nocy poszło!!!
  14. Pchełeczka jest przeurocza, taka malizna powinna szybko znaleźć domek!!!
  15. 50 zł dla Cygana poszło na AFN, tylko warto byłoby wiedzieć, czy taka sytuacja długo jeszcze potrwa tzn. kiedy pan Bartek będzie mógł sam zająć się swoim psem!
  16. BBBBBBBBUUUUUUUUUUUUU!!! Czyli musimy poczekać!!!
  17. Na pewno chce, tylko jeszcze o tym nie wie!!!
  18. Ulka18 jak najserdeczniej zapraszam w sobotę o której Ci tylko pasuje, ale wcześniej sprawdź czy pajunia jej nie zabrała, bo taka możliwość istnieje. Zresztą będę o tym na wątku pisać!
  19. Podnoszę śliczną dziewczynkę!!!
  20. Wczoraj poszłam się umówić na sterylkę, ale pan weterynarz nie miał czasu i dziwne poglądy na temat sterylki, więc odłożyłam do poniedziałku jak bedzie moja pani doktor. Poza tym Pajunia obiecala próbować znaleźć domek dla Jetki nawet tymczasowy, ale psy zabierają z Mielca w najbliższą sobotę, więc do tego czasu nie zdąży się ze sterylką, więc się wstrzymam na razie, chyba. Jeśli uda się znaleźć domek dzięki pajuni, postarają się wysterylizować sunię na miejscu, bo też są zwolennikami nierozmnażania nawet najpiękniejszych kundelków. Jeśli będzie trzeba dołoże się finansowo, bo dobro tej panienki bardzo mi leży na sercu!!!
  21. Niewiasto, czy Ci ludzie z Łodzi, którym spodobała się Jetka, faktycznie wzięli pieska, bo ich wątek nadal jest aktualny w dam dom i chętni się tam oglaszają? Kilka nowych fotek moich milusińskich: [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1479/im006253mb5.jpg[/IMG] Ala i Jetka przed balem karnawałowym. Ciekawe czemu Jetusia się nie przebrała?! Zapasy w czarno-białym stylu: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9232/im006258pw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5161/im006259kk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2386/im006260ek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6898/im006268mw4.jpg[/IMG] Bardzo miła ta Jetka, rozruszała nawet mojego leniucha i sobka Sonusia, ma prawdziwy talent!!! Niestety nie ma domku stałego, kto pomoże w skutecznych poszukiwaniach domu!!!???
  22. Z tym sercem to nie jest u nas najlepiej, niestety, ale Rubi jest tak urocza, że na pewno jej się poszczxęści!!!
  23. A fotki z tej rozruby są?
  24. Laguna masz talent z tymi banerkami!!! Rubi, śliczna, mała i kochana szuka swojego pana!!!
  25. Jest słodziutka, gdybym miała możliwość chętnie bym ją wzięła, ale niestety nie mam, więc tylko podniosę!!!
×
×
  • Create New...