Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Pieniążki dla Megi w dniu dzisiejszym przelałam. I przypominam, ze jest to moja ostatnia wpłata dla Megi, przynajmniej jak na razie i w tej kwocie.
  2. Jeśli trzeba już przelać pieniążki dla Narnii, bardzo proszę na PW numer konta:)
  3. BDT - bezpłatny dom tymczasowy. Ja jestem BDT - nie biorę ani grosza za opiekę nad pieskiem, ani za leczenie, ani za żywienie! Lilka1771 wzięła Martę na PDT i chwała jej za to, tylko z otrzymywanych pieniędzy powinna się solidnie rozliczać, wtedy jest uczciwie w stosunku do tych, którzy pieniążki wpłacają.
  4. Zajrzałam, zalicytowałam, polecam:)
  5. Uff, kamień z serca, że Bajopodobny ma swój kąt:)
  6. Mamusia wygląda zupełnie jak moje ciągle tymczasowa, ale już nasza Bira. Jaka pomoc potrzebna? Maluchy mają cudne uchole:)
  7. Dołożę się do pomocy Narnii, sunia zasługuje na wspaniałe życie:)
  8. I ja dzisiaj też podrzucam Iwusię:)
  9. Podaję link do bazarku od 1 zł: http://www.dogomania.pl/forum/threads/245207-Wszystko-od-1-z%C5%82-zako%C5%84czony-rozliczam!
  10. Biedny psiul, czemu tych bezdomniaków tyle?
  11. Zaglądam, przeliczę finanse i może coś wyskrobię:)
  12. Otrzymałam zwrot za Martę od Anuli w wysokości 30 zł, dziękuję. Oraz deklarację sierpniowa od mari23, wielkie dzięki:) Stan konta 774 zł 96 gr. Proszę na PW dane do przelewu dla Yody!
  13. [quote name='asiuniab']joanna blum, to może ja?? nie, nie, taki żarcik, to na pewno ja [CENTER][COLOR=#3E3E3E]:hand: tak jak mówiłam [SIZE=2]założyłam zlecenie stałe, na razie 10 zł jak moi deklarowicze będą znajdować domki to dorzucę:) a jeśli chodzi zapisy w regulaminie, to ja tu za świeża jestem żeby się wypowiadać, ale jeśli ktoś mi naświetli sytuację o co chodzi z tym zwrotem pieniędzy i za co to będę wdzięczna; i jeszcze chciałam się dowiedzieć, czy, i jeśli tak to komu wysłać konto Yody, któremu tu dzięki Wam zostały przyznane pieniądze? [/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [/QUOTE] [COLOR=#3E3E3E][SIZE=2]Dzięki za przyznanie się do bycia Joanną, zaraz zaznaczę w rozliczeniu:) Co do regulaminu jest tak, że każdy może prosić o pomoc dla starszego psa, który ma wątek na dogo, ale tylko stali deklarowicze otrzymują pomoc bezzwrotną, inni muszą w ciągu 6 tygodni zwrócić określoną kwotę, która zależy od tego ile przyznano całej sumy pieskowi w potrzebie. Ponieważ już drugi raz zdarza nam się, że proszący nie dokonuje zwrotu, więc myślę, że pora to uregulowac w regulaminie. Na poczatku istnienia skarpety zwrotów nie było, ale i pieniedzy nie przybywało, bo deklarowiczów nie było wielu, a proszących tak! Stąd jest tak jak teraz:) [/SIZE][/COLOR]
  14. [quote name='Jolanta08']Król Fafik :loveu:[/QUOTE] Nawet napisałabym król Fafik I:)
  15. Przelałam właśnie dla Lusi 102 zł - 82 zł z mojego bazarku od 1 zł + 20 zł moja deklaracja sierpniowa:)
  16. [quote name='Anula']Już przelew poszedł.Przepraszam za osobę,która nie dopilnowała tego,może zapomniała albo ma inne jakieś problemy.[/QUOTE] Dziękuję, jak dojdą umieszczę w rozliczeniu:)
  17. [quote name='Anula']Już przelew poszedł.Przepraszam za osobę,która tego nie dopilnowała,może zapomniała albo ma na głowie inne problemy.[/QUOTE] Chyba raczej jest nierzetelna, bo korespondencja z nią chwilę trwała, a potem się urwała. Chyba uznała, że może nas olać, bo co możemy jej zrobić! Ale nieważne, w imieniu Skarpety, dziękuję!
  18. Dźwigam Kongusia na pierwszą:)
  19. [quote name='Anula']Poproszę pełne dane do przelewu.Ureguluję zaległość jaka powstała za Martę.[/QUOTE] Dziękuję, już wysyłam!
  20. [quote name='Anula']Proszę o pełne dane do przelewu.Ja ureguluję tą zaległość za Martę.Byłam na wątku Skarpety ale nie znalazłam danych do przelewu.[/QUOTE] Jeśli taka Twoja wola. Zaraz podeślę dane na PW!
  21. [quote name='Anula']A jaką kwotę trzeba zwrócić?[/QUOTE] 30 zł. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika![/URL]
×
×
  • Create New...