-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Komu wpłacić pieniążki dla Państwa? Wiadomość poproszę na PW!
-
W poście rozliczeniowym pisze, że Plama ma ok. 190 zł, ile brakuje do sierpniowej opłaty? Trzeba wysłać przypomnienie tym, którzy nie wpłacili!
-
Zajrzałam, ale choć rzeczy ładne, to nie dla mnie, nie mój rozmiar:(
-
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Jeśli któryś z piesków jest staruszkiem (oprócz Szarika, bo tego już wspieraliśmy finansowo), to proszę o info, który z podaniem wieku i na co potrzebne pieniądze, a zgloszę go po pomoc do Skarpety im. Talcott,, która pomaga starszym pieskom w potrzebie:) -
A ja i moje psy mamy już dość upałów, kiedy przyklejasz się sam do siebie, ale prawdziwe polskie lato jeszcze może być:)
-
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Niedobrze, niedobrze - postaram się choć 20 zł wpłacić. -
Misza, pies z pola ze śrutem z kilku postrzałów
agusiazet replied to Kinnia1's topic in Już w nowym domu
Przelałam właśnie dla Maszy 100 zł z dopiskiem dla suczki Maszy, agusiazet dogomania. Mam nadzieje, ze dojdzie do adresatki:) -
[quote name='Monika z Katowic']Pikola nie prosiła o te staruszki - wcześniej prosiła jedynie o pomoc dla Yody. To [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/135248-asiuniab"][B]asiuniab[/B][/URL] zgłosiła oba psiaki-staruszki w poście 2288. [COLOR=#ff0000]Ja proponuję - jeden piesek w tym miesiącu - a drugi we wrześniu - dotyczy wątku: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222815-Starsi-Panowie-Dwaj-ON-Baltazar-i-spanielowaty-Brego_Potrzebna-POMOC!-Brak-deklar-st/page22"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...klar-st/page22[/URL] Czekamy teraz na wypowiedź trzeciego członka komisji.[/QUOTE] Faktycznie, przepraszam za pomyłkę:)
-
Jeśli o mnie chodzi to może być i tak, ja tu jestem tylko skarbnikiem, i tylko przelewam pieniążki tak jak członkowie Skarpety zadecydują! Zatem asiuniab, zgadzasz się na takie rozwiązanie kwestii, aby jeden pies wsparcie dostał teraz, a drugi za miesiąc, czy rezygnujesz z prośby o wsparcie któregoś z psów?
-
Misza, pies z pola ze śrutem z kilku postrzałów
agusiazet replied to Kinnia1's topic in Już w nowym domu
PW dostałam, zaraz zrobię przelew na Fundację, tylko co napisać w tytule, że dla Maszy darowizna? I jak ma się przepływ informacji z DT? Polepszyło się, czy bez zmian? -
Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !
agusiazet replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Oj Agusiu bo Misiek to najbardziej inteligentny i niezależny pies jakiego poznałam. Myslę sobie tak. nie wplacaj na niego na razie pieniążków. Na karmę ma, na ewentualne szczepienia też. Jak zacznie brakować mu to się odezwiemy. Co miesiącz Oczka_ daje pani basi ze swoich pieniędzy 100 zł. Postępy są takie, że wchodzi na jej podwórko, pod drzwi czasami, w mieszkaniu zamieszkać nie chce. Choć mam nadzieje, że zima go zmusi do tego kroku. Ostatnio była skarga na Misia, że pogonił yorka, oczywiście bezpodstawna gdyż Misio boi sie małych psow, na duże szczeka. I druga od jednego babsztyla z kamienicy, ale pół warszawskiej za Miskiem stanęlo w obronie. Jak podjechalo auto schroniskowe, misio spierdzielił za róg i zza węgła śledził rozwój wypadków, jak schronisko odjechało wrócił do pani Basi. ja wierzę Pani Basi, że ona go chce, nawet prosiła schronisko, żeby go złapali i dojej mieszkania zanieśli, ale ja myślę, że na siłę to my Miska tylko zrazimy. Codziennie ma wystawioną suchą karmę i w trzech miejscach na Warszawskiej świeżą wodę, z której też inne psiaki korzystają.[/QUOTE] Dobrze, na razie wstrzymam wpłaty na Misia, ale jakby była potrzeba dajcie znać, bo nigdy nie wiadomo, co może wyskoczyć. I chyba pierwszy raz w mojej dogomaniackiej karierze przydarzyło mi się, że ktoś podziękował za deklaracje :) Idzie ku dobremu, czy co:):):) -
Ponawiam pytanie, co słychać u Nuki? A przez miesiąc nikt mi nie odpisał:( Sunia żyje?
-
Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !
agusiazet replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Poszła moja sierpniowa deklaracja dla Misia:) A co u niego słychać, bo mało o nim informacji:( -
Poszła moja sierpniowa deklaracja dla Plamy!
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agusiazet replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Przelałam moją sierpniową deklarację na konto Fundacji Grey Animals. Ale uważam, że na wątku Nadinki powinny być rozliczenia i bieżące informacje o suni, a tego nigdy tu nie było w nadmiarze:( Ostatnie z 2011. A ja wpłacam przez cały 2012 i na bieżąco 2013. Nie wiem, czy pieniądze docierają do Nnadinki i kto to jest Patryk Grunt, na którego konto do tej pory wpłacałam pieniążki. Kwota symboliczna, ale przez latra trochę się uzbierała. Stąd byłoby miło ujrzeć jakieś rozliczenie finansowe. I od niego uzależniam moje dalsze wpłaty na sunię. Będę płacić do końca tego roku, a jeśli rozliczenie się nie pojawi to koniec. Trzeba szanować i innych, i siebie! -
Misza, pies z pola ze śrutem z kilku postrzałów
agusiazet replied to Kinnia1's topic in Już w nowym domu
Poproszę o dane do przelewu dla Maszy, wspomogę kwotą 50 zł:)