Jump to content
Dogomania

wapiszon

Members
  • Posts

    2704
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wapiszon

  1. Ja poproszę o nr konta na Pw
  2. Nie mogę przeczytac pierwszych stron. Proszę o skróconą historie Kąska i numer konta
  3. Trzymam kciuki,żeby Jaga się zaaklimatyzowała. Bądź grzeczna Księżniczko :)
  4. Boże, jakie biedactwo:( A sunia o której piszecie to tez Onka? Gdzie jest jej wątek?
  5. Dziecko drogie, uważaj co piszesz.To zakrawa już na groźby. A tak w ogóle styl Waszych wypowiedzi jest taki podobny,że nasuwa się pytanie czy np. Mega Psiara i PANDUSIA DŻUDI to nie ta sama osoba?
  6. Fiodor2008 - chyba jako jedyny z tego grona ,, pomagaczy'' zachowałeś się jak dorosły facet:) Ja na 5 stronie zaczęłam już wątpić w prawdziwość tego wątku. I chyba jest tak jak w piosence '' ktoś nas bardzo chce zrobić w CH....'' I chyba co niektórych zrobił:(
  7. Wyrazy współczucia. Serce zawsze boli, gdy odchodzi Przyjaciel :(
  8. No to teraz czekamy na wieści z DT
  9. No to teraz czekamy na wieści z DT
  10. Dejla nie żyje:( :( :( Może więcej spokoju i kultury szanowne szumik, Zuzanna Kredka, mircia 135 i im podobni. uszanujcie to o czym piszecie strate i żal Pani Dejli :(
  11. Hurrrrrrrrra. Super Cioteczki!!!! I ich TZ :)
  12. U nas nie miodzio :( Pi...dzi jak w Kieleckiem :(
  13. Dziewczyny - NIE KŁÓCIĆ SIĘ !!!!!! Przecież obie chcecie pomóc psiakowi. W jedności siła :)
  14. Trzymamy kciuki i czekamy na relację. Trzymaj się staruszko :)
  15. Zgadzam się . DEJLA NA SZCZĘŚCIE JESZCZE ŻYJE I MOŻE UDA SIĘ JEJ POMÓC
  16. Nie umiem :( Ale widziałam na Dogo Cioteczkę na Sz ( nie pamietam nicka - spróbuje znaleźć) która zajmuje się tymi wszystkimi komputerowymi sprawami dla psiaków.
  17. W marcu mogę coś wpłacić.
×
×
  • Create New...