[quote name='handzia']Skoro Zojka woli być na dworze i miałaby dobrze ocieploną budkę, to czemu nie? Pani Gabrysia chodziłaby z nią nadal na spacery, sunia nie miałaby stresu, związanego z wchodzeniem do klatki do bloku. Mamy parę groszy z bazarku na behawiorystę, resztę trzeba będzie dozbierać. Dusje, co Ty na to, że Zojka miałaby być na dworze?
Wapiszon, wysyłałaś już może pieniądze gdzieś?[/QUOTE]
Tak, wysłałam 40 zł do Gabrysi.