[quote name='scorpio133']Zapraszamy całym sercem do nas na kawke, ale po Swietach bo w tej chwili to tragedia. Pan ktory nam robi mowi ze Ogi to super psiak.Juz zagladam na allegro zeby Ogiemu kupic legowisko[/QUOTE]
Mam nadzieję , że znajdę czas. Ale wiesz Danusiu jak to jest, po pracy szybko do domu do zwierzaków;) A potem to już mi się nic nie chce :)