Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. skończyla sie aukcja foksi na allegro. To chyba juz nie będę ponawiać? Aga - co zdecydowałaś z Foksią?
  2. Juleczka nasz rudziaczek się ponownie przypomina
  3. No tak. I teraz znowu wątki przybyły! A wątek ze szczeniaczkami zaniedbany ....
  4. Moze niech jedzie do Krakowa - jak Szczecinowi będzie zależało to i z Krakowa ją weżmie. Nie róbmy nic pochopnie
  5. Napisz im ze Foksia na ten transport czeka juz dwa tygodnie w schronisku i ze nie mozemy jej narazać na kolejne dwa tygodnie w schronie czekajac az trafi sie jakis transport do szczecina. i ze sterylka w schronie, owszem - tylko gdzie ona potem po sterylce taka obolała pojedzie? przeciez nie do schronu nazad?
  6. To pomyśle nad skarpetą. A teraz - spaaać! Czeg i Tobie i Green życzę!
  7. Na AFN - jest 262 zł na Czarnego. Trzeba chyba zdecydować - co z nimi? Po co mają lezeć tak bezproduktywnie? Zdecydowała Ciocia ( raczej Wujek chyba) czy będzie Nero wykastrowany? Chyba by starczyło? Albo prawie?
  8. Aga! Czy ja się chwaliłam ze lodówka "poszła" za 230,00 i to dla Was, dla Ostródy są to pieniądze? Nie chcę się wtracać, ale moze wydać je na jakieś "stałe" rzeczy? Dobrą budę? Jakieś szczepionki? Jak myślicie?
  9. Eloise pisala ze jedzie z dwoma psami i ze nawet do 10.01 mozna potwierdzic sunie. Rozumiem Aga że napiszesz?
  10. O miałam wiecej zdjęć! Kolejna próba - to Eloise jedzie 11.01 - z W-wy do Częstochowy!!!!
  11. Aga! Ja już z siedem razy na różnych watkach na których bywasz pisalam ze to Eloise
  12. Ach Łośku - jak się cieszę! Nasz Bazyli też tak robi z ulotkami! A czy zdjęcia będą?
  13. Ciotka - ja to bym Cię chętnie do tłumaczenia takich rzeczy czasem pożyczyła !
  14. Właśnie - jak byłeś w schronie to szybko mów - jak Foksia? Dobrze się ma?
  15. Witamy pięknego Marcelka! I ładnie prosimy o domek dla niego
  16. Ale czy to ten? Im dłużej patrzę - tym bardziej "ten " mi się wydaje!
  17. No fakt! Czy to ten szczeniak? To bym dodala to zdjęcie na allegro - bo cudne jest? Ale nie wiem czy można?
  18. To ten??? Mnie się wydawało ze tamten bardziej gładki jest [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/parvo1.jpg[/IMG]
  19. zdjęcie bardzo ładne, ale koniecznie musisz je zmniejszyc Aga ! mnie link do Julki otwiera się! Czy komuś jeszcze się otwiera?
  20. Julka się przedstawia : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2716161#post2716161[/URL]
  21. Ciotka Pucka razem z ciotką Agą kazały mi się ładnie uśmiechnąć do zdjęcia - to pokazałam im, że zęby mam zdrowe. Oto ja, Julka. Ale mówią na mnie Ruda Julka. Nie bardzo mi się to podoba. No, chyba że to moja Pańcia by tak do mnie mówiła - wtedy to co innego. Albo mój Pan. Ale - na razie mieszkam w schronisku, w Ostródzie i jeszcze nie mam Pani ani Pana . Niektóre sunie na przykład Figa ,to mają szczęście - zaraz znalazły domek jak tylko ciotka Aga się u nas pojawiła. Ale - teraz ciotki mówią, że przyszedł czas na mnie . Więc raz jeszcze się uśmiecham. Jestem młoda i bardzo przyjacielska dla ludzi. Nie jestem może zbyt rasowa - ale kundle ( no, no Pucka, uważaj) - przepraszam - mieszańce - kochają najmocniej i są najzdrowsze. Może chcesz być moim Panem? Albo moją Pańcią? [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/julka.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/julka1.jpg[/IMG]
  22. Łatek - Kangur jest przepiękny!!!
  23. Do wtorku czeka - tak? Kurczę - jak będzie w Wawie to już z górki :))) A potem - jedzie do Częstochowy z Eloise - czy czeka?
  24. Aga! Co tam u Foksi słychać? Może coś wiesz?
  25. Czyli - czarnemu jest jednak potrzebne miejsce w moim banerku, tak?
×
×
  • Create New...