-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
Juleczka nasz rudziaczek się ponownie przypomina -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
No tak. I teraz znowu wątki przybyły! A wątek ze szczeniaczkami zaniedbany .... -
Napisz im ze Foksia na ten transport czeka juz dwa tygodnie w schronisku i ze nie mozemy jej narazać na kolejne dwa tygodnie w schronie czekajac az trafi sie jakis transport do szczecina. i ze sterylka w schronie, owszem - tylko gdzie ona potem po sterylce taka obolała pojedzie? przeciez nie do schronu nazad?
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
To pomyśle nad skarpetą. A teraz - spaaać! Czeg i Tobie i Green życzę! -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Na AFN - jest 262 zł na Czarnego. Trzeba chyba zdecydować - co z nimi? Po co mają lezeć tak bezproduktywnie? Zdecydowała Ciocia ( raczej Wujek chyba) czy będzie Nero wykastrowany? Chyba by starczyło? Albo prawie? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Aga! Czy ja się chwaliłam ze lodówka "poszła" za 230,00 i to dla Was, dla Ostródy są to pieniądze? Nie chcę się wtracać, ale moze wydać je na jakieś "stałe" rzeczy? Dobrą budę? Jakieś szczepionki? Jak myślicie? -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
O miałam wiecej zdjęć! Kolejna próba - to Eloise jedzie 11.01 - z W-wy do Częstochowy!!!! -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Ach Łośku - jak się cieszę! Nasz Bazyli też tak robi z ulotkami! A czy zdjęcia będą? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ciotka - ja to bym Cię chętnie do tłumaczenia takich rzeczy czasem pożyczyła ! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Właśnie - jak byłeś w schronie to szybko mów - jak Foksia? Dobrze się ma? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ale czy to ten? Im dłużej patrzę - tym bardziej "ten " mi się wydaje! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
No fakt! Czy to ten szczeniak? To bym dodala to zdjęcie na allegro - bo cudne jest? Ale nie wiem czy można? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
To ten??? Mnie się wydawało ze tamten bardziej gładki jest [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/parvo1.jpg[/IMG] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
zdjęcie bardzo ładne, ale koniecznie musisz je zmniejszyc Aga ! mnie link do Julki otwiera się! Czy komuś jeszcze się otwiera? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Julka się przedstawia : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2716161#post2716161[/URL] -
Ciotka Pucka razem z ciotką Agą kazały mi się ładnie uśmiechnąć do zdjęcia - to pokazałam im, że zęby mam zdrowe. Oto ja, Julka. Ale mówią na mnie Ruda Julka. Nie bardzo mi się to podoba. No, chyba że to moja Pańcia by tak do mnie mówiła - wtedy to co innego. Albo mój Pan. Ale - na razie mieszkam w schronisku, w Ostródzie i jeszcze nie mam Pani ani Pana . Niektóre sunie na przykład Figa ,to mają szczęście - zaraz znalazły domek jak tylko ciotka Aga się u nas pojawiła. Ale - teraz ciotki mówią, że przyszedł czas na mnie . Więc raz jeszcze się uśmiecham. Jestem młoda i bardzo przyjacielska dla ludzi. Nie jestem może zbyt rasowa - ale kundle ( no, no Pucka, uważaj) - przepraszam - mieszańce - kochają najmocniej i są najzdrowsze. Może chcesz być moim Panem? Albo moją Pańcią? [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/julka.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/julka1.jpg[/IMG]
-
Łatek - Kangur jest przepiękny!!!
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Czyli - czarnemu jest jednak potrzebne miejsce w moim banerku, tak?