Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ale cudna sunia! jaka elegancka! jak ładne stoi!
  2. a moze te uspokajajace piguły co dostawala w PL to też przeciwdrgawkowe były przy okazji?
  3. TADZIU - bardzo fajnie jest! Moje świniaki tez wsiowo - Jadzia i Inka
  4. nie nie no nie wierzę ! Julcia na samym dole !!!
  5. no - czyli wydostalismy ją w dobrym czasie! bo z wątroba byłoby coraz gorzej!
  6. Auraa ! Dziekujemy!!! A ten dom - to w Warszawie ? Czy gdzie?
  7. Podnosimy, bo pieski muszą być na górze!!! I żeby się udało - trzymamy kciuki !!!
  8. "...Z tego co mówił wet, na pewno nie jest to ani świerzb ani nużyca i prawdopodobnie grzybica też nie... Po prostu upiorne zaniedbanie, alergia, wpływ moczu i pcheł:-( W sumie suczysko nie wygląda przesadnie źle- wiekszość ludzi nie pyta "co jej jest" tylko "co to za rasa";-) To tak jakby skrzyżować grzywacza z likaonem;-) wiecie jaka głowę ma egipski bóg Anubis? no to ona ma właśnie taką... Sunia ma w sobie coś szlachetnego- może właśnie szczupłą sylwetke, głowę, może lekki sprężysty chód..." ... skopiowałam z wątku Kongi
  9. Trochę zmienię temat - Aga - dostałam już za lodówkę i za jeden z moich szalików. Dołożę do równego i schronisko w Ostródzie ma - 300 zł. Co mam z tym zrobić? Jak na AFN wpłacę - to wiesz - fv , vat ....bla bla bla.Mogę je trzymać i dokładac na kupkę za kolejne szaliki czy co tam sie znajdzie - i jak np. ruszyłoby coś z budami - to byłoby na jedną budę. Proszę o jakieś decyzje.
  10. nieeeeee, no teraz to co innego!!! teraz to jest prawdziwy fox! a pamiętacie to zdjęcie na 1 str jak zabłocona Figa opiera się o siatkę?
  11. zagłosowalam idziecie jak burza
  12. a kto na dogo ze szczecina jest? no nie wiem czy jest sens ją wlec? Ci Państwo tacy sensowni sie wydają nie? dzwonią i wogóle. a moze to dla nich Foksia jest przeznaczona?
  13. chodzimu sobie sladami ciotki agi i piszemy - wstrzymalam sie do wtorku. Aga a Ci państwo ze Szczeciina ? Kontaktowali sie? no a domki z krakowa?
  14. na szczęscie ciotka aga na górę nas wywindowała! ale co z tego - skoro tu nikt nie zagląda! szkoda ze ciotka pucka sama nie moze julki wziać!!!
  15. ja tez pamietam, aukcje na Łysielca mi sie pokonczyly - jak pieniadze wplyna to wszystkie razem zostana przelane gdzie trzeba!
  16. ales Ty ciotko mądra!!! nasze psy to nigdy na takie choroby nie chorowały ( oprocz swierzba w uchu) to ja malo wiem. i o parwo, czy innych tez malo wiem - bo tez nigdy nie chorowaly. tutaj dopiero sie dowiaduje!
  17. o!! prosze - bylo napisane "w srode"? bylo! a ze w poprzednia - to trudno.
  18. aaa to super! bo juz sie bałam ze ma jakis uraz psychiczny czy co. a te wymazy we srode beda ? halo? wie ktos?
  19. a czy "po drodze " do 20 dowiemy sie jakichs wynikow badan ? costam byla mowa o srodzie bodajże... czy sunia nadal dostaje jakies leki dopyskowo, doustnie chciałam powiedziec? o leki uspokajajace mi chodzi?
  20. troche rozbrykane to towarzystwo! One tak cały czas - czy tylko do zjęć?
  21. a własnie! co u Was? czy wszystko w porządku?
  22. ok, czyli ja sie do wtorku wstrzymuję z dzialaniami ...
  23. błyszczy sie : a) odblask b) pas cnoty c) klucze Green, które ciotka tam powiesila zeby ich nie zgubic
  24. ciotki! a rachunek w psim losie? ile wyniósł? kto wie? Green ? i co z nim dalej? z rachunkiem znaczy? i jeszcze - w jakim sunia jest wieku?
×
×
  • Create New...