-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
trzeba sie zwrócic do KRS ??? o przyznanie statusu .... itd Najlepiej zadzwonić tam i spytać sie po prostu -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ale to chyba schron musiałby sie o to postarać? Aga - rozumiem doskonale o co Ci chodzi, bez paniki -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
A Twoi nowi pomocnicy też tam nie byli? A moze by zadzwonić? Jakby coś się Foksi stało to ja nie wiem ... A Dabrowka jak ? Z transportem - wie coś? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
na allegro jeszcze jest Foksia-Figa i mały Kleofas - chyba że oni tutaj sie nie liczą? -
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
pucka69 replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga !!! A to co? - "Green tylko nie malutka....przystojna z niej kobietka :smile:" Bo ja mam np. 152 cm wzrostu ;))) Green - potwierdź ... A Psi Los - wyjeżdza po zwierzę jak chce, a jak nie chce - to nie wyjezdza. Więc trzeba korzystać z tego, że teraz akurat chciał i nie miej żadnych wyrzutów !!! -
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
pucka69 replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem - czy to nie za wcześnie wrzucać ją na "adopcje"? -
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
pucka69 replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga - ja mam nadzieję że Tobie nawet przez myśl nie przeszło, że my z tymi pretensjami to do Ciebie!!! A zresztą - najwazniejsze, ze znalazło się jakies wyjscie i teraz moze być tylko lepiej!!! -
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
pucka69 replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może tak wynikło bo jednak codziennie nie mogłam do niej przyjeżdżać, ustalać, przypominać...hmmm....sama próbuje sobie to jakoś ułożyć w głowie...:niewiem:[/quote] Obawiam sie, że to własnie tak było Aga! Co innego pies z włascicielem, a co innego - pies bezdomny! -
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
pucka69 replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nr konta afn u Agi w podpisie "uwaga zmiana konta afn" - z dopiskiem "Łysa Lady z Ostródy". Czy tak, Aguś? -
Aga! Bo tu dwie Ciotki się zgłosiły. Eloise - że moze przewieźć Figę 11.01 - z W-wy do Czestochowy - zawsze to bliżej Krakowa, prawda? A moz ektoś w Czestochowie mógłby ...? A ciotka Elik - że moze przewieźc Figę z W-wy do Krakowa pociągiem. Wim, ż eczekamy na Dabrówkę - ale coś jakby drgnęło!!!! Niech sunia już wyjdzie z tego błocka !!!
-
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
pucka69 replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga! Trzeba pogadać powaznie z wetami z kliniki. Tam chyba jakaś osoba jest za sunie odpowiedzialna? Co oni tam robią z sunią , jakie badania zrobiono, jak ją leczono i czy wogóle. Czy ona moze na tymczas iść czy zbyt chora? Wygląda ze oni nic tam nie robią ! No ja przepraszam - ale nie wiadomo - czy to hormony, czy to zakaźne ? Wiem, ze badań hormonów nie da sie zrobic w Olsztynie, ale nie mozna wykluczyć choroby skórnej? Od razu zaznaczam, ze ja do nikogo ( a do Ciebie zwłaszcza) żadnych pretensji, a te niewiadome nie mam. -
Ach, Łatku, jak dobrze ...
-
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
pucka69 replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Spójrzcie na 12 str tego wątku! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33202&page=12 Nasza Lady też mogłaby tak wyglądac za miesiac!!! Tak, Muka, ona jest do adopcji !!!! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Aga - bo tu jeszcze mówią, że żeby można było przepisywać na fundacje 1% podatku to musi być ona uznana za organizację użytku publicznego. To się w KRS-ie załatwia podobno. -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Aga! jest ciekawa audycja o fundacjach na tvn24, może chcesz obejrzec? -
Asiorku - napisalam na wątku Foksi do Agi o Eli i Krzysiu. Żeby się z nimi skontaktowala. Co do Psiego Losu - niech jadą i chwała im za to!!!! Ale - ja swoje wiem.
-
nie gniewam się - pod warunkiem - że pomyślisz przez chwilę, czy żaden z Twoich znajomych nie mógłby pomóc w tym, co jest na zielono napisane w moim podpisie ;))))
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Oooo! Pani wiceprezes mnie zrugała! Mam iść spać - tak powiedziała;))) A, bo ja zawsze myślę, ze wszyscy sa tacy skomplikowani a ja taka prosta dzioucha :)))) Aga - nie wiem do kogo odpowiedz wysłałaś - ja jej nie mam, a miejsce na nią - mam. -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='GreenEvil']ja tfu tfu... cholera no przeciez wlasnie o niej pisze :diabloti: pzdr GreenEvil[/quote] No nie wiem Green ... lysa Lady to pudliczka w klinice w Olsztynie - wg mnie, a Foksia to Foksia - jej wątek u mnie w podpisie