Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Asiorku kochany! Całkiem niepotrzebnie kłapnęłam jezorem, powinnam swoje przemyślenia zachować dla siebie! To nieistotne!!! Najważniejsze, że Łatek ma sie lepej (chociaż taki chudziutki) i że ma zapewniony tymczas do końca stycznia. I tego się trzymajmy!!!
  2. przykro mi ciotko, ale nie dala niej :(((- dla Figi-Foksi, co ma dt w Krakowie Aga- PW - wczoraj o 16.00
  3. A Ty ciotka Green mysl - jak znaleźć transport z W-wy do Krakowa za tydzień mniej wiecej
  4. O Tobie ciotka mówię! O czarnej ciotce Green w trzymetrowym szaliku. Dobra - starczy na dziś. Placek upiekłam to mogę isc spac!!!
  5. [quote name='Aga_Mazury']gadać to ja napewno nie będę bo...czas błogosławiony jak moje maluchy śpią....i mogę posiedziec przy kompie...a że komp koło łóżeczka więc nie zaryzykuje....jesli klikac można to super...tylko kiedy to robić...jacieeee...ja ledwie dogo oblecę całe a tu już poranne godziny... pucka bez promocji prawie 30 zł netto więc też nie tragedia....[/quote] aaaa no to można przezyć ja skypa proponuje, bo wygodniej sie ( mnie przynajmniej) w nim pisze. gadac przez niego tez nie lubie bo taki pogłos jest albo jak w zestawie głośnomówiacym A dostałas PW ode mnie?
  6. Możesz też Aga skypa sobie zainstalowac. Tam mozna gadac jak przez mikrofon i słuchawki, albo pisac jak na GG
  7. a bo ja czepliwa jestem. a bez promocji ile?
  8. [quote name='Aga_Mazury']wykupiona :multi: [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] [URL="http://www.schronisko-ostroda.pl"]www.schronisko-ostroda.pl[/URL] jedna adres w promocji drugi już nie....bo tylko jeden w promocji można było nabyć[/quote] to ktos drugi - Green np nie mógł wykupic? a wiela dałas za ta druga domene?
  9. Ale ciapek ze mnie! Jak ulotki - to ok!
  10. Aga! A co z domeną? Bo jutro ostatni dzień promocji - przypominam!
  11. A może tam zrobić takie karteczki do odrywania, na których byłby nr konta?
  12. I już nie wrócisz dziś? Tak wcześnie spać pójdziesz?
  13. Całe dogo to zbiór luźnych projektów ....
  14. My też byśmy chcieli zobaczyć!!!!
  15. Wiecie co - może to i lepiej, że Psi Los nie wziął psa. Potem mogłyby wyniknąć różne dziwne rzeczy - czyj to pies, albo np. rachunek za niego byłby astronomicznej wysokości ...Też zaczynam mieć wrażenie, że Psiemu Losowi nieobojętny jest tylko los psów, z drugiego końca Polski. Co nie umniejsza roli Psiego Losu w ratowaniu Czarusia, Puszka, Rity i. in.
  16. A w którym miejscu na Ursynowie ten tymczas? Tak mniej więcej?
  17. Ma zapewniony tymczas do końca stycznia - dobrze mówię?
  18. O kurcze - jaki on chudy!!! Jak leżał to nie było widać!!! Sika pięknie! Wygląda trochę ( bardzo mało) jak chart - to przegięcie w pasie !
  19. Dobre, Ciotko! Dobre! A wiesz że jedynymi osobami z dogo które mnie widziały są - Ty ( w sprawie szalika), Olga ( w sprawie szalika) i kierowca Eni ( w sprawie szalika) ;))))
  20. [quote name='wredne_słonko']oo ja pucka lodówke wystawiła :mdrmed: ja bym nie wpadła na to ;) Mam nadzieje, że powalczą jeszcze o tą lodówkę ;)[/quote] O Ciotko - ja mam wiele dziwacznych pomysłów np. taki - [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=154048664[/URL]
  21. Nawet jak się Foksia nie zmiesci to napewno się przyda transporterek dla szczeniorków na przykład Tu zobacz jak ładnie idzie ... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37300[/URL]
  22. wystawiłam na allegro - o takie dla Łatka : [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=154048664[/URL] jak trzeba przelać już - to przeleję - a z aukcji sobie wezmę jak się sprzeda ( lub nie ;))))) Jak mam coś zmienić w opisie na allegro - dajcie znać!
  23. Też bym chciala wiedzieć co z Foksią. A czy ktoś ja widział ostatnio? Wszystko dobrze z nią? Na razie wyjazd się odwleka - Sylwester itd. Moze za tydzień - w sobote wypali?
×
×
  • Create New...