Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ale fajowa buda ! No to Ernestowi ciepło będzie!!!
  2. no jakos tak ... głupio mi. Ale ciężko się we dwi eprowadzi watek - ile razy można pisać hop do góry i co u Ciebie Juleczko jak nikt nie odpowiada? Jak budyw Ostródzie?ja mam pieniazki cały czas na kupce... napisz tu może, trochę watek podciągniemy
  3. chyba się pogubiłam... czy to jej stały już domek? I gdzie ten domek? nic nie rozumiem...
  4. [quote name='Mido']Pucka69 uprzejmie donosze ze aktualizacja jest na stronie 100, czyli posty 995, 997, 999.:lol:[/quote] dziękuję! dziękuję!
  5. aktualne info strona 100 to mi nic nie mówi bo ja mam postow na str ustawionych 30 czyli stron 47. Który nr postu powiedzcie?
  6. Aaaaaa jaki cudny! No nie mogę! Reszta też oczywiście!
  7. a tu moje aukcje, na Diankę : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40376 http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2803076#post2803076
  8. Amelko odezwij się! Co z Foksikiem? Ja jestem tak strasznie daleko ...
  9. a ja kiedyś zgubiłam na ulicy kabanosa. Dotarłam do domu - patrzę - nie ma! ale już go nie szukałam :) To jakiś pies sie chyba ucieszył, nie? Skończyła się moja aukcja na bazarku dla suni, to kasa powinna być niedługo na afn
  10. no mysle nad tym - ale kurczę, nie mam pomysłów. A może Dobermania? Tylko dawno jej na dogo nie widziałam . Ale ona ma dobermana,chorego w dodatku, nie wiem czy by się z sunią dogadał? Wiem, że brała psy na tymczas np. Corgi (suka) po operacji i było ok.
  11. Ciotki! Nie mogę jej wziąć niestety! Jestem w pracy 9-20, urlopu też wziac nie mogę, bo akurat 3 osoby się nagle zwolniły (wrrrrrrrrrr!),a w domu (32 m2) zostają dwie swinki morskie. To wiecie co z nich by zostało:( TZ siedzi wprawdzie w domu i pisze doktorat, ale on uważa że jestem trochę "nie ten teges" ( chociaż ostatnio widzę u niego pewne postępy) i że pies, to powinien mieszkać w budzie. Żeby to był piesek wzrostu jamniczka to mooooże. Ale Dobek - nie da rady! Przepraszam. Mogę tylko kupić parę cegiełek.
  12. nooo dziewuszki - to teraz wszystko od naszego Słonka zależy!!!!
  13. o jakie ładne adjęcie! a nie ma go jeszcze kawałka w lewo?
  14. witam ciotki! czy wiadomo już jaki jest orientacyjny koszt operacji?
  15. :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2: Green - widzę, ze humorek dopisuje ...
  16. Wybaczamy... Już jest jutro!!!
  17. Przepraszam ze głupio pytam - ale czemu schody sa pzreszkodą? Dużo ich i dlatego?
  18. ciotka! a kto tu twierdzi ze to wyrok? z padaczką można życ, a jak się psu dobrze leki ustawi to miesiącami może nie być ataków. a nawet jakby miała atak - no to cóż? jest atak, to się i skończy - tylko trochę zmęczy i otumani psa i tyle. Gorzej, ze o domek będzie trudniej!
  19. no właśnie? co powiedzieli weci?
  20. i zadna ciotka nawet nie wejdzie! a tu sa nowe zdjęcia!
  21. No to trochę mnie uspokoiłaś. Wiem, że ciotka Green jest opoką itd. To niech sunia po ataku śpi sobie i odpoczywa!
  22. O kurczę, Green! Ją musi koniecznie zobaczyć lekarz! Bo jak to się zmieni w stan padaczkowy, to jest niebezpieczne dla zycia! Zresztą - co ja się tu wymądrzam, napewno wiesz o tym doskonale! Ale martwię się o Łyskę!
  23. jest u Green do 20.01 czyli do jutra. jest po sterylce, ktora ma pomóc na łysienie (?) oprócz tego czekamy na wyniki badań. oprócz tego - miała wczoraj atak drgawek. tyle tego na jedną,mała Łyskę
×
×
  • Create New...