-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Nie zgadłyście! To Jadwiga i Inka ! [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/jad.jpg[/IMG] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
A bo ja myślałam, że to Green Baranka zaproponowała ...A to Neris jak się potem okazało ...Ale Ari też jest ok! To ja wystawię sunię i założe jej watek - ale jutro, bo teraz to spać spać - mnie też się Julka podoba. Lubię "ludzkie" imiona dla zwierząt. Czy jeszcze ktoś nie wie jak moje świniaki morskie mają na imię? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury']Przypominam sunieczkę, która jeszcze nie ma wątku, nie ma allegro....jeszcze nie dostała od nas szansy by zaistniec na dogo.... ktoś chętny na promotora....i na chrzestnego bo imienia też nie ma [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6357/2resizecr7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/1046/1resizerl3.jpg[/IMG][/URL] Green mi zabrała pieska !!! Aga!!! Ona mi zabrała! :placz: :placz: :placz: To ja może tego? To sunia? Czy pies? Hm... nie widzę ... Chyba sunia Coś o niej? Więcej zdjęć? Kto tam z nią na spacerze jest? Niech opowie! A tak wogóle - po co wątek - cała dyskusja o transporcie Foksi odbyła się na wątku schroniska :mad: :mad: :mad: Green - podoba mi się imię ... A ta sunia? Może Ruda? Albo - Julka? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Czyli - Foksia jedzie 10 i czeka u Jo? No chyba że ta Częstochowa wypali.Jo - czy ja mogłabym jakoś pomóc? Moge cos kupić? Smycz? Obrożę ? Posłanko? Kocyk?Zabawki? Coś? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
looozerko kochana - czy teraz jest dobry baner? ja się średnio znam... Eloise pisala do mnie ze jedzie 11.01 z W-wy do Czestochowy. zawsze to blizej Krakowa. Samochodem jedzie chyba? z dwoma psami i moze wziać nasza sunię I jeszcze Elik proponowała transport pociagiem z W-wy do Krakowa ale nie znam żadnych szczegółów -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Eloise jedzie do Czestochowy. 11. Do 10 - mozna dać odpowiedz czy chcemy sie załapac. Loozerka - dzięki za porady . Napisalm Ci Pw -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
tego sie obawialam zaraz do TZ napiszę żeby mi zmniejszył Do moderatora - proszę mnie jeszcze nie karać przez pare godzin - to mój pierwszy baner! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
z Ostródy do W-wy ? Czy jaki? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
No co Ty! Nawet nikomu przez myśl nie przejdzie zeby Cię winić! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Czasami czuje sie jak taka stara malutka - "czy napisałas do Eli i krzysie", "trzeba zapytać Jo37", "czy kontaktowałas sie z Dabrowka", trzeba to , trzeba tamto ... to moje przyzwyczajenia z pracy. Mogłabym to wszystko sama zrobić, ale po pierwsze Ty ich wszystkich znasz apo drugie - nie chcę się dublować! I tak ostatnio na watku ukazuje się Twoja odpowiedź a potem moja - dobrze ze podobne w treści a nie na przykład zupełnie odwrotne;))) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Tylko Jo37 trzeba zapytać czy aktualne przetrzymanie suni? Bo może jej nie ma w Warszawie? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Te wszystkie zaklepane transporty to palcem na wodzie pisane! Nie uciekajcie! Może się jeszce przydacie, kto wie? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Myślałam ze raczej zapaleni krtani masz jak mówić nie możesz - stąd propozycja siemienia. Ono tak osłonowo działa. Ale dla Ciebie też dobre będzie - tylko musisz parzyć wg przepisu! To ważne! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
A siemię lniane pijesz? Z dziką róża można wytrzymać ... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Aga - ja wiem ze te znalazły - ale to mój TZ robił pierwszy baner dla dogo ( dzięki Marcinku !!!!) i żądał ode mnie natychmiast dobrych zdjęć i z wszystkich przeze mnie proponowanych - te jedynie uznał za wystarczajaco dobre! A wogóle - to chodziło mi o to, ze to PIERWSZY zrobiony m.in przeze mnie baner, a nie zebyś chwalila mnie za to, że mam Schron w podpisie ;))) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Jo37 oferowała się w razie potrzeby przetrzymać sunię jakby było trzeba parę dni w W-wie. Aga - spytaj domku czy mógłby 11.01 odebrać sunię z Częstochowy? A coś clizej loozerko? Bo na razie - z każdej strony same niewiadome ... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Z W-wy do Częstochowy 10.01 jedna Ciotka może zawieźć, a z W-wy do Krakowa inna Ciotka pociągiem się oferowała. Tylko - jak do Warszawy? Czy każdy zauważył mój banerek? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Aga! Będę nudna i namolna - czy pisałas do Eli i Krzysia? Czy mam napisać? W strawie transportu? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
:Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :B-fly: :B-fly: :B-fly: Hura! Hura ! To naprawdę dobra wiadomość!!! -
Ciotki - będzi edobrze, zobaczycie! Jak to mówią - pierwsze koty za płoty! Lepiej, że teraz nie wyszło niż musiałby Łatek wracać - na przykład !!!
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ponieważ Emir zaapelowała o niudzielanie pomocy pieniężnej pani J. Green zapytała czy ma zamknąć wegrowską skarpetę i jeżeli tak - gdzie przesunąć pieniadze. To taki skrót myślowy był ...