Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. zgadzam sie w 100% - xxx.pl - to najpopularniejsza domena
  2. eee czekaj - bo mi tu podpowiadaja ze Ela i Krzyś - często słuzbowo jeżdza - moze by do nich napisac o foksi ? Halo ciotka!! nie spij!!!!
  3. afn.pl, afn.com.pl, afn.net.pl - wolne a ostróda ? jak? schroniskoostroda.pl? , schronisko-ostroda.pl? - obie wolne
  4. Sunia wielkości foksteriera. Zakupiono już transporterek. niestety - sam transport nam nie wypalił :((( Szulamy transportu W-wa - Kraków od 6 stycznia ( nie wcześniej) albo transportu Olsztyn( lub Ostróda) - Kraków
  5. [quote name='Aga_Mazury']schron nie ma strony widziałam te domeny...chyba trzeba b edzie wykupic... pucka to w ramach przeprosin pozwolimy Ci dopłacic do szelek lub pokrowca na siedzenia :evil_lol: :evil_lol:[/quote] To do końca roku te domeny - przypominam że jutro jest 30 grudzień. :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: dziękuję , dziękuję za możliwość zapłacenia za pokrowiec czy szelki ...
  6. No nie! To już szczyt! Tylko odeszłam od kompa i już mnie ubiegły! To JA, JA chciałam dopłacić przecież do transporterka :)))) Aga - czy schron ma stronę w necie? a afn? bo są tanie domeny w promocji - widziałaś na uciechowskim wątku ? [URL]http://nazwa.pl/[/URL] - co o tym myślicie dziewczyny? I chłopaki ?
  7. To jak się zdecydujesz - to daj znać!
  8. A bo oni mi się mylą z tym drugim domkiem przed-tymczasowym ...
  9. Kto odda? Afn? Bo jak trzeba się dołożyć - to ja chętnie. A tam na wątku Fifi-Foksi Ciotka pisze że jeździ na trasie Olsztyn - W-wa. Skontaktuje się może z domkiem
  10. [quote name='patch75']no i jak z tym transportem? ja jezdze do Warszawy i w razie czego jade w nastepna sobote, po nowym roku (o ile sie nie myle) do warszawy z Olsztyna, wiec jak by co...potem z Warszawy ktos by ja mogl odebrac i zawiezc do Krakowa[/quote] Aga! A domek co na to? Mógłby z W-wy odebrać? Tylko domek pisał że mógłby odebrać 4-5 styczeń, a w sobotę to jest 6.01...
  11. Po raz kolejny - ile kosztował transporterek?
  12. Brawo dla Opika! Brawo dla Ostródzian! Ile kosztował transporterek? Co z Foksia?
  13. no trudno to trzeba koniecznie taki transporter kupic i szelki i moze jakis taki nieprzemakalny podkład do samochodu. i zebys to miala aga, jakby trzeba bylo transport to łatwiej z transporterem przeciez. tylko na spokojnie teraz - moze na allegro czy w necie- tylko teraz to remanenty!!!
  14. Niiieeeeeeeeeeee, no Dabrówka to wiadome jest przecież!!! Bez pani prezes to wogóle nie ma o czym mówić! Całuski i dobranoc!
  15. czy bedziesz miala ( ewentualnie ) poieniadze zeby załozyc i kupić transporter?
  16. czyli co ciotki ustalamy? jesli transporterek nie objawi sie z nieba to kupujemy? AFN cos by moze dał? ja coś dam ... jak z kasa u Was? jakbym jutro byla potrzebna w sprawie np przelewania pieniedzy czy cos to Aga masz telefon
  17. O! A gdzie jest? Potrzebny człowiek chętny żeby się przejechać w sobote z Gdańska do W-wy samochodem osobowym z Figą - terierką? A może znacie kogoś z Ostródy albo Olsztyna lub okolic kto mógłby pożyczyc transporterek dla Figi? Wiem wiem bez sensu pytam, ale, co tam !!!
  18. jedyne wyjsie to kupic od reki, trzeba obdzwonic jutro sklepy zoologiczne w olsztynie i ostródzie, a ta ciotka co by wiozła - ona z gdańska jedzie - moze ona ma transporter? moze w gdansku kupic by mogla? w necie sie nie zdazy a moze na aalegro jest ktos z olsztyna co ma transporter
  19. i jeszcze - [URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=2705[/URL] To na sobotę - 31 .12 musi być tak?
  20. o taki jeszcze troche drozszy ale wieksz [URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=2681[/URL]
  21. a tu jest tańsza [URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=1596[/URL]
  22. a moze kupic klatke dla królika? jest tansza. W klatke moich swinek morskich Figa napewno by sie zmieściła - na leząco ...;)))
  23. [quote name='Aga_Mazury']hahahaha :eviltong: mówimy o transporterku jak rozumiem? :eviltong:[/quote] cały czas. jaki piesek taki transporterek
  24. ile kosztuje? ty to umiesz stopniować napiecie ... 200?300?400?500?
  25. a jakie wymiary ma "Sredni" i ile kosztuje? przeglądałas? wiesz- dla mnie sredni to dla Ciebie mały ;)))
×
×
  • Create New...