-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
zgadzam sie w 100% - xxx.pl - to najpopularniejsza domena -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
eee czekaj - bo mi tu podpowiadaja ze Ela i Krzyś - często słuzbowo jeżdza - moze by do nich napisac o foksi ? Halo ciotka!! nie spij!!!! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
afn.pl, afn.com.pl, afn.net.pl - wolne a ostróda ? jak? schroniskoostroda.pl? , schronisko-ostroda.pl? - obie wolne -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Sunia wielkości foksteriera. Zakupiono już transporterek. niestety - sam transport nam nie wypalił :((( Szulamy transportu W-wa - Kraków od 6 stycznia ( nie wcześniej) albo transportu Olsztyn( lub Ostróda) - Kraków -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury']schron nie ma strony widziałam te domeny...chyba trzeba b edzie wykupic... pucka to w ramach przeprosin pozwolimy Ci dopłacic do szelek lub pokrowca na siedzenia :evil_lol: :evil_lol:[/quote] To do końca roku te domeny - przypominam że jutro jest 30 grudzień. :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: dziękuję , dziękuję za możliwość zapłacenia za pokrowiec czy szelki ... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
No nie! To już szczyt! Tylko odeszłam od kompa i już mnie ubiegły! To JA, JA chciałam dopłacić przecież do transporterka :)))) Aga - czy schron ma stronę w necie? a afn? bo są tanie domeny w promocji - widziałaś na uciechowskim wątku ? [URL]http://nazwa.pl/[/URL] - co o tym myślicie dziewczyny? I chłopaki ? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
To jak się zdecydujesz - to daj znać! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kto odda? Afn? Bo jak trzeba się dołożyć - to ja chętnie. A tam na wątku Fifi-Foksi Ciotka pisze że jeździ na trasie Olsztyn - W-wa. Skontaktuje się może z domkiem -
[quote name='patch75']no i jak z tym transportem? ja jezdze do Warszawy i w razie czego jade w nastepna sobote, po nowym roku (o ile sie nie myle) do warszawy z Olsztyna, wiec jak by co...potem z Warszawy ktos by ja mogl odebrac i zawiezc do Krakowa[/quote] Aga! A domek co na to? Mógłby z W-wy odebrać? Tylko domek pisał że mógłby odebrać 4-5 styczeń, a w sobotę to jest 6.01...
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Po raz kolejny - ile kosztował transporterek? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Brawo dla Opika! Brawo dla Ostródzian! Ile kosztował transporterek? Co z Foksia? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
no trudno to trzeba koniecznie taki transporter kupic i szelki i moze jakis taki nieprzemakalny podkład do samochodu. i zebys to miala aga, jakby trzeba bylo transport to łatwiej z transporterem przeciez. tylko na spokojnie teraz - moze na allegro czy w necie- tylko teraz to remanenty!!! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Niiieeeeeeeeeeee, no Dabrówka to wiadome jest przecież!!! Bez pani prezes to wogóle nie ma o czym mówić! Całuski i dobranoc! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
czy bedziesz miala ( ewentualnie ) poieniadze zeby załozyc i kupić transporter? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
czyli co ciotki ustalamy? jesli transporterek nie objawi sie z nieba to kupujemy? AFN cos by moze dał? ja coś dam ... jak z kasa u Was? jakbym jutro byla potrzebna w sprawie np przelewania pieniedzy czy cos to Aga masz telefon -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
O! A gdzie jest? Potrzebny człowiek chętny żeby się przejechać w sobote z Gdańska do W-wy samochodem osobowym z Figą - terierką? A może znacie kogoś z Ostródy albo Olsztyna lub okolic kto mógłby pożyczyc transporterek dla Figi? Wiem wiem bez sensu pytam, ale, co tam !!! -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
jedyne wyjsie to kupic od reki, trzeba obdzwonic jutro sklepy zoologiczne w olsztynie i ostródzie, a ta ciotka co by wiozła - ona z gdańska jedzie - moze ona ma transporter? moze w gdansku kupic by mogla? w necie sie nie zdazy a moze na aalegro jest ktos z olsztyna co ma transporter -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
i jeszcze - [URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=2705[/URL] To na sobotę - 31 .12 musi być tak? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
o taki jeszcze troche drozszy ale wieksz [URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=2681[/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
a tu jest tańsza [URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=1596[/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
a moze kupic klatke dla królika? jest tansza. W klatke moich swinek morskich Figa napewno by sie zmieściła - na leząco ...;))) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga_Mazury']hahahaha :eviltong: mówimy o transporterku jak rozumiem? :eviltong:[/quote] cały czas. jaki piesek taki transporterek -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
ile kosztuje? ty to umiesz stopniować napiecie ... 200?300?400?500? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
a jakie wymiary ma "Sredni" i ile kosztuje? przeglądałas? wiesz- dla mnie sredni to dla Ciebie mały ;)))