Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. no już Foksia wydana to zabieramy się do Julci! z nią będzie trudniej chyba, bo nierasowa. Ale kto wie? Kto chce takiego rudziaczka?
  2. Ale chudziaczek:((( Ale to chłopczyk?
  3. ach Aga! Ona jest cudobna! A Miluś ma krótkie nóżki jak to prawie-jamniki tak?
  4. Hura! Mam nadzieję, ze wszystko wypali!
  5. sorki ! To ja się o jeden dzień pomyliłam! Dobrze matusz mowisz! Ona jedzie w środę o świcie!
  6. To ja nie rozumiem bo myślalam ze ona jutro o świcie jedzie do W-wy! Proszę mnie oświecić!
  7. [quote name='Ela_and_Krzys']dziewczyny czy Foksia bedzie jutro w Warszawie? a jesli tak o ktorej? ja bede kolo 16:00 wracac do Krakowa - ewentualnie moge chwile zaczekac - tyle ze to pociag tylko[/quote] No rano chyba!O 9-10?Może lepiej ją parę godzin w Śródmieściu gdzieś przechować i niech jedzie dalej? Znowu będziemy na transport czekać nie wiadomo dokąd!!!!
  8. Jak to zaden? a ten co Green go miała opisać? Jak Foksia pójdzie to worek z adopcjami sie otworzy ! Zobaczycie!!!
  9. Aga! To może z tej lodówki mojej sprzedanej to niech pierwsza buda będzie? Zobacz jaka bardziej potrzebna - mała czy średnia? Spytasz pana czy bez fv bedzie bez vatu? Tylko ocieplana musi być koniecznie i z góry otwierana, tak jak Ciotki mówiły! To jak dostanę pieniądze - to może na afn nie będę przelewać tylko od razu panu stolarzowi?
  10. A dlaczego schronisko nie wystawi fv na te 15 zł opłaty adopcyjnej? A Foksia jedzie jutro? Wszystko przygotowane?
  11. Aga! A nie mogę dać afn - owi daru w postaci budy, a afn przekaze dar schronisku w ostródzie? A jak tę moją budę bym np. u pana zamawiała - to ja fv nie potrzebuję!
  12. Porad - ciąg dalszy ( cytuję GreenEvil) [COLOR=#006400][B][U]Zasady wypłacania środków z konta: [/U][/B][/COLOR][COLOR=black]Generalnie dla wyplaty z konta fundacyjnego [U]_zawsze_[/U] musi być papier (rachunek, f-ra) wystawiony [U]na naszą fundację [/U]i o tym pamietajcie. [/COLOR][U][COLOR=black] Pojedyncza wypłata (na okreslony cel np oplata za weta):[/COLOR][/U][COLOR=black] Wypłata na podstawie faktury wystawionej na naszą fundację.[/COLOR][COLOR=darkgreen][U][COLOR=black] [/COLOR][/U][/COLOR][COLOR=darkgreen][COLOR=black] [B][COLOR=#ff0000]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]14-100 OSTRÓDA[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]NIP 7412025929[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR]
  13. Aaa! To super ! Napisz o tym do Green na wątku afn do rozmów. No i trzeba się zastanowić na kogo przeznaczyć te pieniądze. Może na jakiegoś innego psa potrzebującego z Radomia? Sorry że tak się wtrącam ;) A jakieś nowe wieści i przygody Nero ?
  14. ja też nie trafi łam. Hm ... może dlatego że nie grałam ?
  15. a tu Julka - [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=155833735[/URL]
  16. Oto ja na allegro [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=155833735[/URL]
  17. Tobi cudny! Akucha! Chylę czoło nad tekstem!
  18. Pewnie trudno powiedzieć - jak to w schronisku! Aga - wiesz?
  19. No myślałam że zawału dostanę! Łatek - nie strasz!!!!
  20. Myślę Aga, że to dobra decyzja! Ach jak szkoda że Julka nie jest kudłata :( ale za to jest ruda! To może jednak mogłaby wziąć udział w castingu? A ten szczeniaczek co biegł? On na kudłatego ( trochę) wyglądał !Może to dziewczynka?
  21. A może to po prostu zmiany w życiu Łatka? Nowy dom, Pani, nowy pies, kot?
×
×
  • Create New...